Biežāk uzdotie jautājumi - Swedbank

Atlikšanas iespēja, Privātpersonām iespēja saņemt kredītu labvēlības periodu uz garāku termiņu

Saturs

  Luminor līdz Moratorija ietvaros vienu reizi maksājumu atlikšanai var pieteikties gan tie klienti, kam kredītbrīvdienas pieškirtas pirms moratorija, gan tie, kam tās vēl ir nepieciešamas.

  Svarīgi zināt, ka: pamatsummas maksājuma atlikšana jeb kredītbrīvdienas atbilstoši moratorija principiem var notikt tikai vienu reizi, pieteikšanās privātpersonām pagarināta līdz Pieteikties kredītbrīvdienām Luminor klienti var internetbankā, norādot iemeslu saistību izpildes atlikšanai, kas radies Covid ietekmes dēļ.

  Klients var izvēlēties arī īsāku saistību pamatsummas atlikšanas termiņu par moratorijā noteikto, rūpīgi un objektīvi izvērtējot savas finanšu iespējas un situācijas iespējamo attīstību.

  Nodokļu maksātājs motivētu iesniegumu nodokļu administrācijai iesniedz atlikšanas iespēja vēlāk kā 15 dienas pēc maksājuma termiņa iestāšanās. Nodokļu administrācija rakstveidā vienojas ar nodokļu maksātāju par parāda samaksas grafiku. Nodokļu maksātājs motivētu iesniegumu un tam pievienojamos dokumentus nodokļu administrācijai iesniedz, pirms beidzies nokavētā maksājuma termiņa pagarinājuma samaksas termiņš. Plašāka informācija par iesnieguma aizpildīšanu ir pieejama šeit. Nodokļu maksātājs motivētu iesniegumu un tam pievienojamos dokumentus nodokļu administrācijai iesniedz trīs dienas pirms maksājuma samaksas termiņa iestāšanās.

  Ja klients jau ir lūdzis kredītbrīvdienas laika posmā no Moratorijs paredz, ka klientam ir iespēja saņemt kredīta pamatsummas atlikšanu, ja viņš atbilst moratorijā noteiktajiem kritērijiem, piemēram, viņam nav būtisku maksājumu kavējumu pēdējo 12 mēnešu laikā pirms Pamatsummas maksājumu atlikšana nozīmē atlikšanas iespēja, ka attiecīgajā laika posmā jāmaksā tikai kredītprocenti un citi aizdevuma līgumā paredzētie maksājumi, atlikšanas iespēja nav kredīta pamatsumma, bet kredīta pamatsummu varēs atmaksāt vēlāk esošā kredīta termiņa laikā.

  Kredītņēmējam jāievēro, ka, atliekot pamatsummas atmaksu, pēc šī perioda beigām pieaugs turpmākie pamatsummas maksājumi.

  kā uzrakstīt robotu bināro opciju tirdzniecībai binārās opcijas ir likumīgas

  Lai atlikšanas iespēja maksājums paliktu iepriekšējā apmērā, pastāv iespēja pagarināt kredīta termiņu uz piešķirtajām kredītbrīvdienām atbilstošu laika posmu, taču šajā gadījumā jārēķinās, ka palielināsies kopējais līguma ietvaros samaksāto procentu apjoms. Tāpēc, izskatot kredītbrīvdienu pieteikumu, bankas darbinieks kopā ar klientu izvērtēs konkrētajai situācijai piemērotāko risinājumu.

  cik nopelnīt naudu ieguldītājs iegādājās trīs mēnešu iespēju

  Operatīvā līzinga klientiem kredītbrīvdienu laikā tiek samazināti nomas atlikšanas iespēja, bet kredīta termiņu šiem klientiem iespējams pagarināt, saskaņojot to ar līzinga objekta atpircēju. Klienti, kuri neatbilst moratorija nosacījumiem un kuri ir nonākuši finanšu grūtībās, kā rezultātā nevar pildīt saistības, joprojām var pieteikties kredītbrīvdienām standarta kārtībā.

  zigzaga stratēģija par iespējām bitcoin ar ko sākt

  Moratorijs privātpersonām stājās spēkā Tas sagatavots, ievērojot Eiropas Banku iestāžu vadlīnijas. Līdzīgi moratoriji ir parakstīti arī Lietuvā un Igaunijā.

  kompetentu bināro opciju tirdzniecība kur dabūt, kā nopelnīt naudu

  Vairāk par moratoriju:  financelatvia.