kriptovalūtu fonds – Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

Bitcoin fonds, Reklāmraksti

Saturs

  bitcoin fonds

  EP iegrožos kriptovalūtu izmantošanu; būs jāatskaitās par naudas izcelsmi 2 Bankas ievieš aizliegumu iegādāties kriptovalūtas ar kredītkarti Hakeri uzbrukuši Japānas kriptovalūtu biržai 3 Piektdien, Latvija "bitcoin" valūtas apguvē atpaliek gan no igauņiem, gan no lietuviešiem 3 Salīdzinot Baltijas valstu veikumu, tieši Latvijā kriptovalūtas joma attīstās vislēnāk, uzskata speciālisti.

  Virtuālā valūta kļūst populārāka arī Latvijā!

  Anonīmas maksājumu kartes, "bitcoin", ofšori — veidi, kā ceļo nelegālā nauda To var pārvadāt un nodot adresātam čemodānos vai celofāna maisiņos. Tomēr ērtāk — izmantot banku pārskaitījumus.

  Lai tos nevarētu izsekot, tiek dibināti ofšoru astoņkāji.

  bitcoin fonds

  Bitcoin fonds valstis, kur banku uzraudzība ir vāja. Pagājušajā gadā atklātībā bitcoin fonds Panamas ofšoru skandāls. Tajā izgaismojās Krievijas varai pietuvināto cilvēku iesaiste šādā nelegālā naudas apritē.

  bitcoin fonds

  Atklāts iespējamais virtuālās valūtas Bitcoin radītājs To pats uzņēmējs atklājis vairākiem medijiem, un šo informāciju apstiprinājuši arī vairāki Bitcoin grupas pārstāvji. Bitcoin — virtuālā nauda un organizētās noziedzības aizsegs?

  bitcoin fonds

  To atkodēšana ir par maksu, un ne jau eiro vai dolāros, bet virtuālās pasaules naudā — Bitcoin. Valsts policijā sākts kriminālprocess par datorvīrusu CTB Locker Bīstams datorvīruss Latvijā: noziedznieki prasa ap eiro par datu atgūšanu Vīrusa izplatīšana ir līdzīga citiem agrāk novērotiem gadījumiem. Taču šoreiz, lai atgūtu zaudētos failus, vienīgais ceļš ir maksāt kibernoziedzniekiem.

  bitcoin fonds

  Eiropols: Bērnu izmantošana tīmeklī pārceļas uz Skype, Bitcoin Bitcoin vadītājs: kriptovalūta ļauj saglabāt kontroli pār saviem līdzekļiem Noziedznieki draud Čehijā izplatīt Ebolas vīrusu