Jaunākais izdevums

Bitcoin slodze

Bitcoin ir kritiskās pārslodzes režīmā.

Vai kriptovalūtas šogad ir drošs investīciju lauks?

Sargieties no avārijas! Sākt serveru sarakstus Pašreizējā Bitcoin tīkla slodze.

Bitcoin slodze

Sākt serveru sarakstus Bitcoin atkal ir uzmanības centrā - tā paša iemesla dēļ, kā vienmēr: šīs kriptovalūtas kurss pret papīra naudu ir ieguvis jaunu augstumu. Pagājušās nedēļas augstākajā līmenī Bitcoin tirgoja USD, kas nozīmē, ka kopš marta vien likme ir vairāk nekā divkāršojusies. Nu, kā zina regulāri lasītāji, es personīgi domāju, ka rakstīt tikai par bitcoin valūtas kursa lēcieniem ir ne tikai garlaicīgs, bet Bitcoin slodze neproduktīvs, jo es BTC galveno mērķi redzu nevis kā spekulāciju, bet gan kā bināro opciju tirdzniecība ar ziņu video veida maksāšanas līdzekli: tādam, kurš nepazīst robežas, nav nepieciešami starpnieki.

Bitcoin slodze

Bet pašreizējās situācijas spilgtākais faktors ir tieši tas, ka vienlaikus ar pēdējo cenu lēcienu tika uzstādīts vēl viens rekords, daudz Bitcoin slodze spilgts, bet arī to pamanīja tikai saprotoši cilvēki. Parunāsim par viņu šodien, jo viņa sasniegums - sagaidāmais minimums visam pagājušajam gadam - nenozīmē ļoti jautras izredzes tiem, kas jebkādā veidā lieto Bitcoin.

Bitcoin slodze

Bet vispirms ļaujiet man ieskicēt situāciju maijā. Pirms tam bitkoinu tirdzniecība kriptovalūtu biržās bija samērā raita. Lēciens līdz rekordaugstumam aprīļa beigās un tam sekojošā straujā augšupejošā kustība lika medijiem, populāriem blogeriem un tamlīdzīgiem cilvēkiem atkal atsaukt atmiņā BTC. Caur viņiem par Bitcoin uzzināja jauns liels vienkāršu cilvēku vilnis: cilvēki, kuri nekad iepriekš nebija saskārušies ar kriptovalūtām, Bitcoin slodze kurus uzvilka ažiotāža un viņi nolēma izmēģināt.

Bitcoin slodze

Bitcoin tīkls ir lielākais Bitcoin slodze izturīgākais izplatītais datortīkls pasaulē. Neskatoties uz tik iespaidīgu skaitļošanas veiktspēju, Bitcoin nesen tika izlaists no izplatīto skaitļošanas projektu saraksta. Formāli, kāpēc ir kļuvis tāds, ka pēc īpašu bitcoīna ASIC parādīšanās, kas neveic peldošā komata operācijas, tīkla jaudu nevar Bitcoin slodze novērtēt.

Kas man jādara?

Tomēr var kvantitatīvi noteikt, cik lielā mērā citi superdatori vai tīkla projekti ir potenciāli efektīvi bitkoīnu ieguvē piemēram, superdatori ir spējīgi veikt veselu skaitļu operācijas, kuras izmanto jaukšanā. Tīkla statusa uzraudzība Uzlabojoties un attīstoties Bitcoin, tas arvien vairāk konkurē ar dažādām mazumtirdzniecības maksājumu sistēmām, piemēram, Visa un MasterCard, kā arī ar tādiem globāliem maksājumu pakalpojumiem kā Swift, decentralizēta tīkla vienmērīga darbība kļūst par Bitcoin slodze priekšnoteikumu tā dzīvotspējai.

Galīgais ziņojums sniedz ieskatu visos kritiskajos novērojumos par izplatītā Bitcoin tīkla veiktspēju un veselību, tostarp pieejamības, mērogojamības, drošības un darījumu ātruma rādītājus dažādos laika intervālos. Kādi citi rādītāji varētu būt noderīgi, ja mēs sāktu novērtēt Bitcoin tīkla veselību un stiprumu?

Tīkla statusa uzraudzība

Mēs esam apkopojuši 12 nozīmīgākos rādītājus. Meklēšana tiek veikta ar šādu metodi: ziņojums getaddr nosūtīts rekursīvi, lai izveidotu savienojumu ar visiem pieejamajiem mezgliem sarakstā, sākot ar sākotnējiem. Sistēma veic šo sarunu ik pēc 24 stundām un parāda rezultātus pasaules kartē, kā arī vērtējumus un datus par bitcoīna klienta versiju.

Projekts Bitnodes tika uzsākts Var redzēt jaunāko ziņojumu par pieejamajiem mezgliem Bitcoin tīklā.

Bitcoin slodze

Datu replikācija Informācijas apmaiņa Bitcoin tīklā nav momentāla. Bet cik ātri izplatās informācija par bitcoin darījumiem?

Bitcoin slodze

BitcoinStats izveidotā datu replikācijas skala parāda, cik ātri transakcija sasniedz 50 procentus no visiem vienādranga tīkla dalībniekiem t. Tagad šis skaitlis svārstās ap 3, sekundēm. Bitcoin slodze serveru sarakstus Iedomājieties, ka pirmo reizi palaižat bitcoīna klientu.

BREAKING: China Seizes $4.2 Billion In Crypto - Is This Good Or Bad For The Markets?

Kā zināt, ar ko sazināties? Zināmo resursdatoru startēšanas serveru sarakstus izmanto visi bitcoin klienti, lai noteiktu, kuriem tīkla resursdatoriem klients izveidos savienojumu, sākot darbu. Brīvprātīgie uztur un izplata zināmus vietņu sarakstus, izmantojot dažādas metodes, lai jaunpienācējiem sniegtu skaidru priekšstatu par vienaudžiem, kas pašlaik pievienojas tīklam.

  • Bitcoin šodien var nopelnīt
  • Meklēšana portālā | blackmagpietheory.com

Saraksti sniedz informāciju tikai par tīklā esošajiem un pieejamajiem resursdatoriem. Bitcoin slodze pieejamības metrika, arī lpp izstrādājis BitcoinStats, tas atspoguļo mēģinājumu izveidot savienojumu ar mezgliem, kas ietverti dažādos sāknēšanas režīmos, rezultātus. Tas parāda, cik viegli jaunam Bitcoin slodze ir izveidot savienojumu ar tīklu, kas to vēl nekad nav izdarījis.

Papildu skala parāda sistēmas reakcijas ātrumu, pirms sniedz pieejamo mezglu sarakstus, mērot milisekundēs laiks, kas pagājis no brīža, kad pieprasījums tika nosūtīts, līdz atbildes saņemšanai.