Kriptovalūta: šodienas realitāte

Bitkoins atzīts

Saturs

  bitkoins atzīts

  Dalies ar šo rakstu Virtuālo valūtu tirdzniecība tiks regulēta stingrākpirmdien vēsta laikraksts Dienas Bizness. Dažu gadu laikā uz pasaules investīciju un norēķinu skatuves savu vietu mēģinājusi izcīnīt tā saucamā bitmonēta jeb bitkoins.

  Visbiežāk šis veidojums ticis klasificēts kā virtuāla valūta, kas ļauj veikt maksājumus bez trešās uzticības puses bankas un valsts iesaistes.

  bitkoins atzīts

  Šim virtuālajam norēķinu veidam kļūstot populārākam, uz to pavērsta tika arī attiecīgas jomas uzraugu acs. ASV varas iestādes paudušas bažas, ka bitmonēta ir saistīta ar naudas atmazgāšanu, insaideru tirdzniecību, izvairīšanos no nodokļiem un narkotiku tirdzniecību.

  Domājams, ne jau par šīm tēmām vien ASV varas iestādes lauza galvu — bitkoins kļūst ietekmīgs un jāsāk domāt, cik lielu vietu šim virtuālajam brīnumam atvēlēt vai neatvēlēt zem pasaules monetārās debesu telpas, kur faktiski monopols ir centrālajām bankām.

  Biržu indeksi krītas, turpinoties šaubām par ASV-Ķīnas tirdzniecības sarunām Oanda tirdzniecības apjoms peļņa bitcoin ieguves peļņa vai man tagad būtu jāiegulda bitcoin vai jāgaida Naftas cenas pieauga, investoriem paredzot, ka OPEC samitā decembrī tiks panākta vienošanās pagarināt pašreizējos naftas ieguves apjoma ierobežojumus. Tuvojoties šim termiņam, ASV prezidents Donalds Tramps vēl nav atcēlis plānus noteikt tarifus Ķīnas precēm apmēram miljardu ASV dolāru vērtībā, un daudzi bažījas, ka tas var kaitēt centieniem atrisināt abu valstu tirdzniecības karu. Iesaisties dabas aizsardzībā Sejas maskas veikalos, 30 cilvēki privātos pasākumos bitkoins atzīts citi jauni kriptovalūta, ko ieguldīt Jaunais Valsts policijas priekšnieks — Armands Ruks Pabeigti būvdarbi uz autoceļa Ventspils—Kuldīga Cilvēkiem nogurstot no ierobežojumiem, jāpielieto radošāki risinājumi Lems par jauniem ierobežojumiem saistībā ar COVID izplatību Viņķele: Plašāk būs jālieto maskas un iespējami ierobežojumi interešu izglītībā Minimālās vecuma pensijas aprēķina bāzi paredzēts noteikt eiro Nevar veikt operāciju, jo trūkst asiņu.

  Līdz ar to jādomā par bitkoina klasifikāciju un regulēšanu, bitkoins atzīts pagājušajā nedēļā ASV Izejvielu tirdzniecības komisija CFTC paziņoja, ka beidzot ir izdomājusi, kas tad īsti šī bitmonēta ir. ASV regulatori nu atzinuši, ka bitkoins un citas virtuālās valūtas ir izejvielas — gluži kā nafta vai kvieši.

  bitkoins atzīts

  Kur nopelnīt bitkoīnus lēmums arī paredz, ka turpmāk visu veidu bitkoina nākotnes kontraktu un opciju tirdzniecība jeb visu veidu tirdzniecība ar bitkoina atvasinātajiem finanšu instrumentiem turpmāk būs jāreģistrē līdzīgi kā tradicionālo bitkoins atzīts tirdzniecība.

  Tas nozīmē, ka virtuālo valūtu tirdzniecību uzraudzīs CFTC un uz to attieksies atbilstošie šis iestādes regulējumi. Visu rakstu Bitkoins atzīts par izejvielu lasiet

  bitkoins atzīts