Jauns līmenis, jaunas iespējas mūsu divpusējās… - Latvijas Vēstnesis

Divpusējas iespējas

Saturs

  Flickr Latvijas Ārlietu ministrijas delegāciju vadīja vēstnieks-Divpusējo attiecību direkcijas vadītājs Ilgvars Kļava, savukārt Ganas delegāciju — Ganas Ārlietu un reģionālās integrācijas ministrijas vadošais direktors, vēstnieks Alberts Jenkijs Albert Yankey.

  divpusējas iespējas augstākas zemākas iespējas

  Konsultāciju laikā puses apsprieda divpusējo attiecību dinamiku un divpusējas iespējas attīstības iespējas, tostarp ekonomikā, izglītības jomā un līgumtiesiskās bāzes paplašināšanā. Ganas pārstāvji izrādīja interesi par Latvijas pieredzi izglītības standartu uzlabošanā un uzturēšanā, kā arī studentu apmaiņu tehnisko zinātņu un lauksaimniecības programmās.

  divpusējas iespējas kur nopelnīt naudu ātri un

  Gana ir ieinteresēta pārņemt Latvijas pieredzi efektīvas mežu apsaimniekošanas un vides piesārņojuma novēršanas jomā, kā arī dažādu digitālu risinājumu piemērošanā valsts publiskajā sektorā. Puses vienojās uzsākt divu sadarbības līgumu izstrādi, proti, Nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšanas novēršanas konvenciju attiecībā uz ienākuma un kapitāla nodokļiem un Vienošanos par turpmāko sadarbību izglītības jomā.

  divpusējas iespējas pareizas bināro opciju stratēģijas

  Divpusējas iespējas laikā Ganas delegācija tiks iepazīstināta arī ar Latvijā piedāvātajām iespējām informācijas un komunikāciju tehnoloģiju jomā.