Obligācija

Emitenta iespējas

Parāda vērtspapīri Parāda vērtspapīri Parāda vērtspapīrs apliecina emitenta iespējas parāda saistības pret šo vērtspapīru turētāju.

Likumā lietotie termini 1 Likumā ir lietoti šādi termini: 1  kategorija — viena veida finanšu instrumenti, kuros nostiprinātas viena un tā paša veida tiesības ar vienādiem šo tiesību īstenošanas noteikumiem; 2  ieguldījumu brokeru sabiedrība — kapitālsabiedrība, kas regulāri un profesionāli sniedz ieguldījumu pakalpojumus; 3  dalībvalsts — Eiropas Savienības dalībvalsts vai Eiropas Ekonomikas zonas valsts; 4  izcelsmes dalībvalsts — dalībvalsts saskaņā ar šā likuma 3.

Tas ir aizdevums, par kuru tiek maksāti procenti. Parāda vērtspapīrus var emitēt valsts, pašvaldības, pārnacionālas organizācijas, kredītiestādes, komercsabiedrības. Parāda vērtspapīri var būt ar nodrošinājumu piemēram, nekustamais īpašums vai bez tā.

Satura rādītājs

Aizdevuma līgumam var tikt pievienoti arī papildus nosacījumi. Parāda vērtspapīru iezīmes: Pamatsumma jeb nominālvērtība nominal, principal emitenta iespējas tiek ņemta par pamatu procentu maksājuma aprēķināšanai un parasti tiek atmaksāta beigu datumā.

emitenta iespējas

Atsevišķos gadījumos var noteikt specifiskus pamatsummas atmaksas noteikumus. Dzēšanas termiņš maturity date — datums, kad emitents atmaksā pamatsummu. Ja visi maksājumi ir veikti, tad emitenta saistības pret parāda vērtspapīra turētāju izbeidzas šajā datumā.

emitenta iespējas

Pēc dzēšanas termiņa vērtspapīrus iedala: — Īstermiņa — līdz 1 gadam; — Vidēja termiņa — 1 līdz 10 gadiem; — Ilgtermiņa — virs 10 gadiem. Kupona likme — procentu likme, ko emitents maksā parādzīmes turētājam. Šī likme var būt fiksēta vai peldoša.

Navigācijas izvēlne

Par īstermiņa parādzīmēm bieži netiek maksāts kupons, bet tās tiek emitētas un tirgotas ar diskontu starpība starp vērtspapīra nominālvērtību un vērtspapīra cenu. Kupona izmaksas datumi — datumi, kad tiek veikti procentu maksājumi, piemēram, divreiz gadā. Atvasinātie parāda vērtspapīri — aizdevums, kura noteikumos ir iekļauti kādi speciāli nosacījumi.

emitenta iespējas

Piemēram, konvertējamās obligācijas, kuras noteiktā termiņā iespējams samainīt pret akcijām. Iegādājoties parāda vērtspapīru, darījuma veikšanas brīdī klients fiksē ienesīguma likmi, kas ir atkarīga no pirkšanas cenas, kupona likmes un uzkrātā kupona, kas jāizmaksā iepriekšējam obligācijas turētājam obligācijas turētājs katru dienu uzkrāj fiksētu procentu ienākumu.

 • Введя несколько модифицированных команд на языке Паскаль, он нажал команду ВОЗВРАТ.
 • Я сказала «да».
 •  - Кассирша опустила металлическую шторку и скрылась в служебной комнате.
 • Tirdzniecība kriptas biržā
 • Kā nopelnīt naudu nedēļā ar
 • Она попыталась высвободиться.

Obligāciju likviditāte ir emitenta iespējas no daudziem faktoriem, piemēram, kopējā emisijas apjoma, tirgus segmenta, bankas — emitenta un esošās tirgus situācijas. Kredītrisku raksturo aizņēmēja kredītreitings.

 • Obligāciju raksturojums[ labot šo sadaļu labot pirmkodu ] Uzņēmējdarbībā atkarībā no vairākiem faktoriem var tikt pielietotas atšķirīgas finansējuma struktūras.
 • Var piederēt tikai akciju sabiedrības darbiniekiem; Akcijas var apmaksāt pati sabiedrība; Ja darbinieks pārtrauc darba attiecības ar akciju sabiedrību, tad personāla akcijas pāriet sabiedrības īpašumā; Ja darbinieks aiziet pensijā, tad drīkst paturēt akcijas līdz nāvei.
 • Мидж и раньше были свойственны фантазии, но ведь не .
 • Super bināro opciju diagramma
 • Pārbaudītas darba vietnes naudas pelnīšanai internetā
 • Его массивная шея зажала ей рот, и Росио чуть не задохнулась.

Parādzīmes tiek turētas nošķirti no bankas pārējiem aktīviem, līdz ar to klients uzņemas cenu izmaiņas un emitenta risku, bet ne bankas turētāja risku. Citadele bankas Brokeru nodaļas speciālisti Jums sniegs nepieciešamo informāciju par ieguldījumu iespējām vērtspapīru tirgos.

Jautā - Jums. Eiropa iegulda jauniešos – Jauniešu garantijas programmas iespējas (19.09.2019.)

Uzzināt vairāk Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu tev ērtāku mājaslapas lietošanu, piedāvātu tev interesējošo saturu, pakalpojumus. Sīkdatņu izmantošanai mums ir nepieciešama tava piekrišana, kuru tu vari atcelt jebkurā brīdī, mainot sīkdatņu iestatījumus. Plašāku informāciju par sīkdatnēm lasi šeit.

emitenta iespējas