EUR-Lex - AB - EN - EUR-Lex

Žetonu izplatīšana. zelta medaļu - Traduction française – Linguee

žetonu izplatīšana

Eiropas Centrālā banka ECB kompetence sniegt atzinumu ir pamatota Eiropas Kopienas dibināšanas līguma mbfx sistēma binārām opcijām Vispārīgi apsvērumi 3. Ierosinātā regula vienlaicīgi rada vienlīdzīgas konkurences apstākļus šādu medaļu un žetonu ražošanai.

žetonu izplatīšana

ECB secina, ka ierosinātās regulas pamatā ir Komisijas novērtējums par nepieciešamību pēc turpmākas rīcības Kopienas līmenī, kā paredzēts 3. Ierosinātā regula aizliegs ražot un pārdot, kā arī ievest un izplatīt pārdošanai vai citiem komerciāliem nolūkiem medaļas un žetonus, kuriem piemīt noteiktas eiro monētu vizuālās īpašības vai kuriem ir noteikts izmērs, kas līdzinās eiro monētu izmēram.

žetonu izplatīšana

ECB atbalsta turpmāku rīcību Kopienas līmenī šajā jomā un pauž gandarījumu par to, ka Komisija ir nolēmusi regulēt šo jautājumu ar regulas palīdzību. Šāda pieeja nodrošinās ierosinātajā regulā paredzēto aizsardzības noteikumu saskaņotu ievērošanu visā Eiropas Savienībā žetonu izplatīšana garantēs pietiekami vienlīdzīgus konkurences apstākļus visiem žetonu izplatīšana, kuri darbojas medaļu un žetonu ražošanā, izplatīšanā, ievešanā vai pārdošanā.

Turklāt ECB uzskata, ka ierosinātās regulas pieņemšana ir žetonu izplatīšana pasākums, lai nodrošinātu eiro monētu kā maksāšanas līdzekļa integritāti.

žetonu izplatīšana

Detalizēti apsvērumi 5. Ierosinātās regulas sākumā ir atrodams definīciju kopums.

Jaunieši iesaistās veco koka logu un durvju restaurēšanas projektā

ECB atzīmē, ka ierosinātās regulas 1. No jaunās definīcijas darbības jomas jo īpaši ir izslēgtas sagataves monētu kalšanai.

  • EUR-Lex - AB - EN - EUR-Lex
  • Bezmaksas TON izsludina žetonu piešķiršanas konkursus sabiedrībai - kriptovalūta New day
  • Tika sasniegta žetonu izpārdošana Softcap, un projekts turpinās darboties, kā paredzēts.
  • zelta medaļu - Traduction française – Linguee
  • Сьюзан отказывалась что-либо понимать.
  • Конечно, просить АН Б приложить руку к совершенствованию системы общего пользования - это все равно что предложить приговоренному к смертной казни самому сколотить себе гроб.

Turklāt tajā tagad ir iekļautas medaļas un žetoni, kam piemīt monētu tehniskās īpašības, nevis tikai tie, kuri izskatās pēc monētām.