Sīkdatņu veidi un to mērķi

Žetonu reģistrs

Tādējādi nākotnē būs iespējams atteikties no žetoniem, kas šobrīd pierāda nodevas nomaksu.

populārākais ieguldījums internetā

Pašreizējā kārtība ir pārāk sarežģīta, lai motivētu suņu saimniekus apzinīgi žetonu reģistrs savus pienākumus. Veterinārajās klīnikās ir iespējams žetonu tikai saņemt, taču jāmaksā bankā un vetārstam jāuzrāda maksājuma uzdevums.

SUŅU TURĒŠANAS NODEVA RĪGAS PILSĒTĀ

Vienkāršāk ir šos 8,54 eiro ietaupīt, ko liela daļa īpašnieku arī dara. Turklāt arī sunim nodevas žetons ir lieks grabulis, ja kaklā vēl karājas medaljons ar vārdu un telefona numuru. Mājokļu un vides departamenta statistika gan liecina, ka pēdējos divos gados pašvaldības ieņēmumiem par suņu nodevu ir tendence augt.

  • Latvijas Republikas Ministru kabineta noteikumi Nr.
  • И теперь - во что просто не верится - какой-то ни о чем не подозревающий канадский турист держит в своих руках ключ к самому мощному шифровальному алгоритму в истории.
  • Latvijas valsts portāls

Šogad jau teju 27 tūkstoši. Tas žetonu reģistrs, ka gan pagājušais, gan šis gads bija noteikts kā suņu obligātās čipēšanas un reģistrācijas sākums. Tomēr naudas izņemšanas iespējas kārtējo reizi šo prasību ir atcēlusi līdz nākamā gada sākumam, vienlaikus apsolot, ka tagad gan nekāda atlikšana vairs nenotiks.

Suņa turēšanas nodeva

Kāds ir patiesais suņu skaits Rīgā un valstī kopumā, šobrīd nezina neviens. Taču reģistrēto skaits žetonu reģistrs zināms precīzi. Vakar Lauksaimniecības datu reģistra Mājas istabas dzīvnieku reģistrā bija ieraksti par 49 suņiem, un Rīgā no tiem žetonu reģistrs 15 Pašvaldībai nodeva nepieciešama Rīgas kaķu populācijas sterilizācijai, klaiņojošu suņu izķeršanai, vienīgā pastaigu laukuma uzturēšanai, jāmaksā arī vetārstiem par žetonu izdalīšanu - 57 centi par katru.

Saistībā ar valsts apsolīto visas Latvijas suņu reģistrāciju nauda vajadzīga, žetonu reģistrs sajūgtu Lauksaimniecības datu centra datu bāzi ar pašvaldības kontiem.

  •  Табу Иуда, - произнес тот как ни в чем не бывало.
  • Можешь ли ты представить себе, как мы будем докладываем президенту, что перехватили сообщения иракцев, но не в состоянии их прочитать.
  • PSIA Ikšķiles Māja – Ikšķiles novada pašvaldības SIA Ikšķiles Māja ,tālrunis

Tad kontroles kārtība būtu šāda. Sunī ir mikročips ar unikālo numuru, pēc tā pašvaldības policists nolasa reģistrā novadīto informāciju - saimnieka vārdu, adresi un arī to, vai nodeva pārskaitīta.

tirdzniecība nav grēks

Pašvaldībai arī būtu iespējams izsūtīt suņu īpašniekiem atgādinājumus - tāpat kā tas tiek darīts par nekustamā īpašuma nodokli. Aptuvenās izmaksas abu datu sistēmu sajūgšanai tiek lēstas tūkstošu eiro apmērā.

Bitcoin investīciju projekti

Vēl būtu nepieciešama nauda skeneru iegādei. Pēc departamenta aplēsēm, nepieciešami mikroshēmu lasītāji.

Ja vienas ierīces cena ir ap eiro, tātad jārēķinās ar izdevumiem 35 eiro apmērā. Par termiņiem, kādos šī iecere varētu tikt realizēta, pagaidām ziņu trūkst. Saistošo noteikumu Par pašvaldības nodevu par suņa turēšanu Rīgā un suņa reģistrācijas kārtības uzraudzību un kontroli projektā minēts, ka no Maksājums veicams līdz martam, un maksājuma uzdevumā jānorāda arī suņa identitātes numurs mikroshēmā.

tirdzniecības signāli vienu stundu

Pagaidām noteikumos ietverts arī pienākums pēc nodevas nomaksas saņemt žetonu un piespraust to pie žetonu reģistrs siksnas. Pašlaik noteikumiem jau tapusi sestā versija, un tā vēl jāapstiprina Mājokļu un vides komitejā, pēc tam domē, un jāsaņem arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas akcepts. Ar pēdējo varētu rasties sarežģījumi.

izsaukt to binārajās opcijās

Ministrijas ieskatā nodevas nomaksa apmaiņā pret žetonu ir vēl viena paralēla reģistrācija. Savukārt dome uzskata, ka šobrīd tā esot vienīgā iespējamā kontroles sistēma.

Organizēt pašvaldības nodevas par suņu turēšanu iekasēšanu Pakalpojuma būtības īss apraksts: Rīgas domes Nodevas apmērs par Suņa turēšanas nodeva no Suņa turēšanas nodevas nomaksas kārtību administrē Rīgas domes Mājokļu un vides departaments.