MŪSU AKCIJAS

Fiat pasaule

Saturs

  fiat pasaule

  Šobrīd pa 70 dažādu valstu ceļiem brauc jau vairāk nekā Fiat cienītāju, un vēl gatavojas viņiem pievienoties tuvāko mēnešu laikā. Šo lielisko svinību un pirmās oficiālās Fiat cienītāju tikšanās idejas autori bija paši mazās automašīnas īpašnieki, kuri vēlējās viens fiat pasaule otru iepazīties, pavadīt kopā laiku, lai dalītos kopējā kaislībā un izrādītu savus Fiat Šis neparastais pasākums, kas notiks katras pilsētas zaļajās zonās vai pludmalēs, apvienos tūkstošiem cilvēku, kuri pasākuma laikā varēs izklaidēties un atpūsties, baudot dzīvo fiat pasaule un priekšnesumus, ko būs izvēlējušies paši dalībnieki sadarbībā ar pasākuma īpašo partneri MTV.

  Pasākuma galvenais komunikācijas medijs ir www. Fiat pasaule akcija atrodama www.

  fiat pasaule

  Te iespējams reģistrēt informāciju par sevi un savu Fiat un radīt savu telpu ar īpašu adresi. Šī telpa tiks izveidota automātiski pēc reģistrācijas pabeigšanas — to nodrošinās īpaši izstrādātā sistēma, kas ļauj sazināties ar kopējo datubāzi un Fiat klientu datubāzi, kurā var identificēt un apstiprināt Fiat automobiļa īpašnieka datus.

  Procesa beigās katram klientam būs sava telpa, kurā būs iespējams parādīt savu Fiatsniedzot par fiat pasaule detalizētu informāciju. Iespējams arī apmainīties ar ziņojumiem ar citiem dalībniekiem, izveidot savu draugu sarakstu, saņemt paziņojumus par Fiat būtiskiem datumiem, organizēt tikšanās, izmantojot kopienas ziņojumu dēli, kā arī darīt vēl daudz ko citu.

  fiat pasaule