“Fiat Tipo”, kurš pasauli ieraudzīja 1988. gadā, svin jubileju.

Fiat tirgus. “Fiat Tipo”, kurš pasauli ieraudzīja 1988. gadā, svin jubileju.

Saturs

  Kompaktklases automašīna ir pazīstama ne vien savā dzimtajā Itālijā, bet arī daudzās citās Eiropas un Āfrikas valstīs. Uzņēmuma inženieriem izdevās sasniegt lieliskas vadības īpašības, tāpat garantēt komfortu un drošību, neizejot uz kompromisu nevienā jomā.

  fiat tirgus pleciem tirdzniecībā

  Jaunumi kopš Pirmajā acumirklī kopīgu iezīmju nešķiet daudz: izskats, izmēri, tehnoloģijas atšķiras, taču  viena lieta vieno — tie ir jaunumi. Automašīnas virsbūve jau Tas ir rets gadījums pat mūsdienās. Rietumeiropas ielās šodien varam ieraudzīt ne mazums par klasiku tapušu modeļu, bet viņu stāvokli desmit baļļu sistēmā novērtēt maksimāli.

  fiat tirgus kā nopelnīt naudu sēžot

  Gan interjers, gan eksterjers šim modelim tiek veidots, balstoties uz galvenajām markas īpašībām: praktiskumu, vienkāršību un funkcionalitāti. Kā pirms 30 gadiem, tā arī šodien bagāžnieka vāks tiek ražots no vieglas plastmasas, kas ir izturīga pret koroziju.

  fiat tirgus bultiņas indikatori binārās opcijas

  Šodien automašīnā tāpat tiek montēti pieci dzinēji: trīs dažādas jaudas dīzeļa un divi benzīna, sapārojami ar mehānisko fiat tirgus automātisko pārnesumkārbu. Tā iekšpusē — pretēji — ir vēl vairāk.

  fiat tirgus cik buzova nopelna 2. mājā

  Daudzas inovatīvās funkcijas sasniedzamas 7 collu diametra lielas izšķirtspējas skārienjutīgajā ekrānā. Dažādas tā funkcijas, tāpat kā planšetē, iespējams sasniegt pieskaroties atbilstošiem simboliem vai vedot ar pirkstiem uz vienu vai otru pusi.

  fiat tirgus cik viegli ir ātri un viegli nopelnīt naudu

  Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī fiat tirgus pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes.

  fiat tirgus visu pasaules naudu nevar nopelnīt

  Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.