Saziņas iespējas

Filiāļu iespējas,

Saturs

  bināro opciju otc

  Rūpīgi izvērtējot klientu paradumus katrā no SEB bankas klientu apkalpošanas vietām, ar š. Savukārt ar 1. Visās klientu apkalpošanas vietās filiālēs un finanšu konsultāciju centros klientiem filiāļu iespējas apmeklējums joprojām būs iespējams tikai ar iepriekšēju pieteikšanos.

  padomnieks bināro opciju ats binārā 2022. gadam

  Arī banku nozare nav izņēmums — pēdējos gados ir būtiski sarucis klientu skaits, kuri turpina fiziski apmeklēt mūsu filiāles. Ja salīdzinām ar Gada laikā vidējais video konsultāciju skaits mēnesī ir audzis 3. Tāpat arī augošais pieprasījums karšu saņemšanai pa pastu ir būtiski samazinājis nepieciešamību pēc atjaunotās maksājumu kartes doties uz filiāli.

  opcijas video noslēpumus

  Vienlaikus redzam, ka klienti ļoti novērtē iespēju saņemt individuālas konsultācijas par sarežģītākiem finanšu pakalpojumiem aizdevumi, ieguldījumi u. Tāpat turpinām modernizēt savus pakalpojumus un rūpēties par to, lai klientiem būtu filiāļu iespējas attālināts un digitāls serviss, tādējādi mazinot klientu atkarību no bankas fiziskās atrašanās vietas vai darba laika un rodot lielāku elastību savā ikdienā.

  ieguldījumu atdeve

  Arī, lai kļūtu par SEB bankas klientu, vairs nav nepieciešams doties uz filiāli klātienē — to var izdarīt attālināti, sazinoties ar bankas darbiniekiem video konsultācijā un visus pieteikumus un nepieciešamos dokumentus parakstot ar Smart-ID kvalificēto elektronisko parakstu QES.