Daina Flora, SIA darba sludinājumi

Floras iespējas. MW-LIGHT - Pieliekama lustra FLORA 6xE14/60W/230V

Naktsmītnes viesu uzturēšanās noteikumi

Ugunsgrēka laikā tika iznīcināta visa gatavā produkcija, nodegusi ražošanas ēka, kā arī bojātas iekārtas. Ēku atjaunot neizdosies — tā būs jāceļ no jauna, jo ēkas metāla karkass ir nopostīts pilnībā.

floras iespējas

Par ugunsgrēka faktu tika ierosināta arī krimināllieta, taču, floras iespējas nebūtu jāgaida policijas atzinums, kas varētu būtiski paildzināt izvērtēšanas procesu, Gjensidige Baltic pasūtīja neatkarīgu ekspertīzi. Eksperti konstatēja, ka ugungrēka iemesls bija īssavienojuma rezultātā radies pārspriegums, kā dēļ izcēlies ugungrēks.

floras iespējas

AAS Floras iespējas Baltic Vispārējo atlīdzību nodaļas vadītājs Aleksejs Kozirs skaidro, ka kompānija darījusi visu iespējamo, lai izskatītu lietu un pieņemtu lēmumu pēc iespējas ātrāk, jo klients pēc iespējas ātrāk vēlas novērst visas ugunsgrēka radītās sekas un pilnvērtīgi atsākt ražošanu, kas šobrīd nav iespējams, jo ražošanas ēka jau ir daļēji demontēta, tā kā pilnībā bojāto ēkas metāla konstrukciju atjaunot nebija iespējams. SIA Flora valdes loceklis Juris Bušs uzsver, ka pēc negadījuma vienīgā kompānijas vēlme bija visu maksimāli ātri atrisināt, sadarbojoties ar apdrošinātāju, jo SIA Flora kā ražotājam nekad nav ievērojamu uzkrājumu.

SIA Flora ir apdrošināta produkcija, materiāli, darbgaldi, kā arī būves.

Visi uzņēmuma darbinieki iesaistījās dokumentu sagatavošanā apdrošinātājiem, lai visu varētu izdarīt pēc iespējas ātrāk. Bušs minēja nodegušo produkciju.

floras iespējas

Ugunsgrēkā iznīcināti logi lielai daudzstāvu mājai Rīgā, floras iespējas arī vairāki pasūtījumi Maskavas klientiem. Un bez ražošanas jaudām vajadzīgi vēl arī apgrozāmie līdzekļi, lai no jauna iegādātos izejvielas un materiālus,» sacīja Juris Bušs, piebilsot, ka līdz šim Flora bijusi ļoti akurāta pret saviem piegādātājiem, kredītiestādēm un Floras iespējas ieņēmumu dienestu, un cer, ka tas atmaksāsies.

Kā uzņēmuma īpašnieks ar pilnu atbildības sajūtu paziņoju, ka tie ir meli. Esmu apņēmības pilns kopā ar kolektīvu uzņēmuma darbību floras iespējas pilnā apmērā pašreizējā teritorijā,» sacīja J.