Forbes iesaka: 5 digitālā mārketinga tendences

Forbes variants

Pievienot vēlmju sarakstam Instalēt Vai izmantot Google tulkotāju, lai tulkotu aprakstu šādā valodā: latviešu?

Forbes iesaka: 5 digitālā mārketinga tendences Updated: Mar 23 Mēs dzīvojam burvīgā un interesantā laikmetā, kur katru gadu iepazīstamies ar jaunām tehnoloģijām, kuras turklāt arī visu laiku attīstās.

Built for easy, real-time tracking. And, sync across Android, iPhone, and the web to share your budget with your budgeting partners. Keep everyone on the same page with household finances!

The best income and expense tracking tool. Not yet convinced? The New York Times.

forbes variants

Boston Globe. Enter common transactions in exactly 3 touches. Control in Settings.

forbes variants

Use envelope budgeting to plan your spending, not just track it! Try us out! Goodbudget: Budget well.

  • Ekonomikas apskatnieks, publicists Džons Moldins uzskata, ka dažas pēdējās nedēļas ir iezīmējušas pagrieziena punktu pasaules ekonomikā, kas faktiski noteiks toni visu nākamo gadu.
  • Nesegta opcijas pozīcija
  • Kādi ir opciju citāti

Live life. Do good. Features, bugs? Please email us at support goodbudget.

Tā ir tehnoloģija, kas tiek izmantota kopš Protams, pašlaik šī tehnoloģija ir daudz sarežģītāka un sastopama ikdienā. Piemēram, attālinātas sapulces kļūst arvien nepieciešamākas. Kā teikts rakstā  Forbes Insight pētījumu gandrīz trīs ceturtdaļas vadītāju norāda, ka viņu darbinieku un piegādātāju tīkls ir starptautisks. Turklāt gandrīz divas trešdaļas uzņēmumu tagad ļauj darbiniekiem ievērojamu daļu darba laika strādāt mājās.

We're happy to help! Šis personīgais finanšu menedžeris ir virtuālā forbes variants jūsu vecmāmiņas aplokšņu sistēmā - proaktīvs budžeta plānotājs, kas palīdz jums palikt virs jūsu rēķiniem un finansēm.

Pandēmijas dēļ šovasar atvaļinājumus izmantojuši par 16% mazāk strādājošo

Izgatavots vieglai, reāllaika izsekošanai. Un sinhronizējiet Android, iPhone un tīmekli, forbes variants kopīgotu savu budžetu ar saviem budžeta partneriem.

  • Personāla vadība.
  • Opcijas statuss
  • Binārā opcija q opton kas tas ir

Saglabājiet visus tajā pašā lapā ar mājsaimniecību finansēm! Labākais ienākumu un izdevumu uzskaites rīks.

Tradicionāli «karstākajā» vasaras atvaļinājumu periodā — jūlijā — šogad atpūsties devās gandrīz par piektdaļu mazāk strādājošo nekā pērn, liecina Latvijā populārākās grāmatvedības un biznesa vadības sistēmas «Tildes Jumis» veiktās aptaujas dati. Toties šopavasar ievērojami pieaudzis bezalgas atvaļinājumu un dīkstāves gadījumu apjoms. Parasti pavasaris un vasara ir ļoti pieprasīti ikgadējā atvaļinājuma mēneši, bet šogad cilvēku vēlme atpūsties šajā laikā bija ievērojami mazāka. No

Vēl nav pārliecināts? Novērtēts 3 lietojumprogrammas kvalitātē visās finanšu lietotnēs abās lielākajās lietotņu veikalos.

forbes variants