blackmagpietheory.com - Каталог

Gi variants

Vienkāršais pagatavošanas veids un atturība produktos ir piemērota gavēņa maltītēm, taču ēst to, protams, var visu gadu.

gi variants

Kaut arī dažas no sastāvdaļām šķiet eksotiskas, viss ir nopērkams Latvijas lielveikalos! Iesijā lielā bļodā miltus, sāli, kurkumu, iejauc čili, sīpolus un 1 ēdk. Pievieno ūdeni un sastrādā gi variants mīklā.

Tad liec uz miltiem nokaisītas darba virsmas un mīci, līdz tā ir kļuvusi maiga un mīksta. Ņem lielu bļodu, viegli ieeļļo un liec tajā mīklu, pārklāj ar pārtikas plēvi un ļauj, lai tā nobriest 1 stundu.

Brazīļu Džiu Džitsu

Atkal nokaisi darba virsmu ar miltiem, liec uz tā mīklu, sadali to 4 vienādās daļās un savel bumbās. Katru izveltnē plānā plācenī — tik lielā, cik liela ir panna, kurā grasies to cept. Uz vidēji stipras liesmas vairākas minūtes karsē pannu ar biezu dibenu.

gi variants

No abām pusēm plāceni pārsmērē ar kausētu sviestu vai gī. Liec pannā un cep 2 minūtes, tad apgriez uz otru pusi un cep vēl 1 minūti. Izņem no pannas, vēlreiz viegli pārsmērē ar sviestu.

gi variants

Turi siltumā, kamēr cep pārējos plāceņus, jo visgaršīgākie tie ir silti. Pilngraudu kviešu un auna zirņu miltu vietā izmēģini kamu — kaimiņu igauņu tradicionālo labības un pākšaugu miltu miksli.

Kamā vienādās daļās ir sajaukti rupja maluma apgrauzdēti kviešu, miežu, rudzu, kā arī zirņu milti, dažās versijās šim jaukumam pievienojas arī kaltētu pupu milti.

gi variants

Kama ir nopērkama lielveikalos, tos maļ arī daži Latvijas miltu gi variants. Citi šobrīd lasa.

gi variants