Graudi un rapsis | Agrario

Graudu iespējas

Par graudiem Aleirona slānis Kviešu graudi ir aizsargāti no ārējās vides ietekmes ar vairākiem ciešiem slāņiem — aleirona slānis ir cieši savienots ar graudapvalku, kas aptver visu endospermu. Aleirona slānis ir visvairāk nodrošinātā grauda daļa, kurā uzkrājas olbltumvielas, lipīdi un fermenti. Dīglītis Šī ir visvairāk bioloģiski aktīvā graudu daļa.

Pērn vairāk sējām ziemājus, graudus un rapšus. Tomēr slimību izskaušanai un augu sekas maiņas nodrošināšanai ir jābūt arī vasarājiem.

Agrāk audzēju arī rudzu sēklu. Tai nebija pieprasījuma, tāpēc pirms astoņiem gadiem pārtraucu. Patlaban lielākā daļa saimniecību ir pārgājušas uz hibrīdajiem rudziem, tos iegūst pavisam citos, mums neiespējamos apstākļos.

No hibrīdšķirnēm ceptajai maizei ir sliktāka kvalitāte.

Tomēr patlaban zemnieks audzē to, ko viņam ir vieglāk audzēt un ar ko vieglāk pelnīt. Tā ir starpība.

Šķirņu piemērotību putraimu ražošanai nosaka graudu tilpummasa, forma, struktūra, putraimu iznākums, kā arī putras garša, krāsa un citas prasības. Pārtikas graudu ieguvei vērtīgākas ir šķirnes ar augstu proteīna saturu. Miežu proteīna vērtīgumu nosaka 8 neaizvietojamo aminoskābju klātbūtne. No miežu graudiem var iegūt arī miltus, kurus, atjaucot ar kviešu miltiem, izmanto cepumu, sauso brokastu un dažādu konditorejas izstrādājumu pagatavošanai. Miežu graudi iesala ražošanai Daudz plašāk mieži tiek izmantoti iesala ražošanai.

Mēs atrodamies ļoti tālu no pārstrādes uzņēmumiem, tomēr osta ir blakus. Mūsu pusē audzētos graudus galvenokārt sūta pāri jūrai.

graudu iespējas satoshi dienā

Visi dzirnavnieki atrodas km attālumā no mums. Transporta izmaksas noēd pilnīgi visu peļņu.

Arī maizes cepēju mūsu reģionā ir salīdzinoši maz. Liepājā vairs nav nevienas maizes ceptuves. Jēga audzēt konkrētu šķirni ir vien tad, ja to pārdod konkrētajam dzirnavniekam. Svarīgi — šos graudus paredz konkrētai maizei.

graudu iespējas copy trades demo konts

Es neaudzēšu rudzus. Mani kādreiz mācīja — apstākļi, nevis mūsu griba nosaka, ko un kā audzēt, graudu iespējas saimniekot. Šo mācību daudzi saimnieki patlaban neievēro. Viņi vēlas audzēt kviešus tur, kur tie neaug.

graudu iespējas dienas beigu bināro opciju tirdzniecība

Vietās, kur būtu jāsēj auzas vai rudzi. Tā ir viņu kļūda.

Kvieši ir visprasīgākā kultūra, tāpēc ir jāviļas. Rudzus Liepājas pusē vajadzētu audzēt vairāk, tomēr diemžēl to nedara. Mums ir gan labas zemes, gan arī piejūras zemes, tās ar smiltiņām sastāvā ir vieglākas, tāpēc rudziem vairāk piemērotas.

graudu iespējas signāla indikatora binārās opcijas

Saimnieki pēdējā laikā gan sāk vairāk hibrīdos rudzus sēt. Meža zvēriem akoti nepatīk. Zeme mūsu saimniecībā dažāda, neviendabīga, ne gluži piemērota kviešiem.

Interesanti un noderīgi

Ziemas kviešiem sakņu sistēma atrodas dziļāk zemē. Ražas kritums vienalga pērn bija liels.

graudu iespējas kā nopirkt pārdošanas opciju

Vispirms vajag sastrādāt zemi — graudu iespējas un dot mēslojumu. Kaļķoju tur, kur ir vajadzīgs.

Ja vajag, pēc 3—4 gadiem kaļķošanu atkārtoju. Tad ir jāiesēj laba sēkla.

Līdz ar kopējā graudu pieņemšanas apjoma pieaugumu, šogad plānots uzsākt arī vaļēju bioloģiski audzētu graudu graudu iespējas un kaltēšanu Dobelē — lielākoties tās būs bioloģiski audzētas auzas, taču kaltētus lielmaisos pieņems un pirks arī bioloģiski audzētus rudzus, kviešus, miežus un pupas, kā tas darīts arī pērn. Graudu kulšanas sezonā darbosies arī graudu pieņemšanas punkti Gulbenē un Aucē. Galvenie principi, kas jāievēro — izsējas normai ir jābūt lielākai, sēklas noteikti ir jākodina un ziedēšanas laikā jāizmanto fungicīds ar kodnēm, kas ierobežo Fuzarium sēņu attīstību, jo tās īpaši iecienījušas cietos kviešus.

Tas nozīmē, ka tai ir jābūt uz dīdzību pārbaudītai sēklai, jābūt labam ataudzējumam. Esmu sēklaudzētājs, man ir pirmsbāzes un bāzes ataudzējums.

graudu iespējas bināro opciju stratēģijas veidne

Arī C1 un C2 ataudzējumi. Sēklai turpinām audzēt ziemas kviešus, vasaras kviešus un miežus.