Projekta “Tava iespēja ir te!” pieredzes stāstu vakars “Ko es ieguvu?”

Ieguvu iespēju,

  • Oskars Kundziņš
  • Нуматака проследовал прямо на коммутатор компании.
  • Ieņēmumi tiešsaistē ar
  • Robotu bināro opciju pirkšana
  • Erasmus veiksmes stāsti
  • Сьюзан посмотрела на него отсутствующим взглядом.
  • Тебе это отлично известно.

Ja man vajadzētu mācīties vēlreiz, noteikti ietu šajā pašā skolā un to iesaku arī citiem! Mācīties šajā skolā bija viena no labākajām izvēlēm manā dzīvē!

Pievienot atsauksmi

Brīnišķīga administrācijas komanda un atsaucīgi skolotāji, kuri vienmēr palīdzēs! Šeit mācoties, esmu kļuvusi patstāvīgāka un varu daudz paveikt bez citu palīdzības.

ātra naudas biznesa ideja

Pats galvenais - mācīties ir viegli! Esmu bezgala pateicīga jums par visu un noteikti iesaku R1TV ikvienam!

Tālmācības vidusskola bija ļoti liels atvieglojums privātajai dzīvei un laikam.

Esmu ļoti priecīga un apmierināta par šādu iespēju.

Ja vari pats saplānot savu laiku mācībām, tad šī skola ir īstā vieta,kur mācīties! Ļoti pretimnākoša, pozitīva vadība un skolotāji! Ieteiktu ikvienam mācīties tieši šajā tālmācībā!

binārās opcijas, kā būt melnā krāsā

Šī skola man palīdzēja apvienot gan darbu, gan sportu. Pateicoties tālmācībai es iemācījos plānot savu laiku. Mani vēl nekad nebija tā aizrāvušas macības kā Rīgas 1.

Andrej Zavadski

Tālmācības vidusskolā. Skolotāju sagatavotais materiāls ir ļoti interesants un noderīgs, taču paši skolotāji ir ļoti atsaucīgi un vienmēr paskaidros ieguvu iespēju kļūdas. Skolas administrācija kopš pirmās tikšanās reizes radīja siltu un atvērtu iespaidu, mācību laikā administrācija palīdzēja risināt visus radušos jautājumus un vienmēr bija ļoti pretimnākoša un ieguvu iespēju.

MT5 darījumu kopēšana

Paldies Rīgas 1. Tālmācības vidusskolai par šo aizraujošo mācību gadu un lielisko izlaidumu, kurš paliks atmiņā uz mūžu.

01- Pindstrup Mosebrug

Pēc Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas absolvešānas veiksmīgi iestājos Rīgas Stradiņa Universitātē.

Rīgas 1. Tālmācības vidusskola - Pievienot atsauksmi

Tas ir daudz savādāk, nekā parastajā vidusskolā būtu mācīties un tas arī ir tas vislabākais. Pirmkārt, Tu vari apvienot mācības ar daudz blakus lietām un jau laicīgi meklēt lietas, kas tev patīk un interesē. Brīvajā laikā pilnveidot sevi un nepazaudēt laiku sēžot dienu no dienas skolas solā.

divas stratēģijas bināro opciju video

Es pilnīgi noteikti iesaku mācīties šajā skolā, ar tik foršiem un pozitīviem skolotājiem, administrācijas meitenēm un direktori. Liels paldies par šo iespēju izbaudīt savādākus vidusskolas gadus!