Kur smelties iedvesmu?

Iespējas iedvesmu

Saturs

  Foto stāsta mērķis ir ikvienu iedvesmot panākumiem un virzīties uz iespējas iedvesmu mērķu sasniegšanu.

  biržas atvērtais demo konts

  Foto projekta ietvaros Latvijas līderes dalās ar saviem iedvesmas avotiem un atklāj savas panākumu atslēgas. Mani iedvesmo dabas skaistums, kultūras sasniegumi un cilvēku labestība.

  naudas pārvaldība opcijās

  Sievietes neapšaubāmi veido daļu no Latvijas veiksmes stāsta — mums patiešām ir pamats lepoties ar savām līderēm. Viņu sasniegumi ir uzņēmības, panākumu un iedvesmas avots gan Latvijā, gan tālu aiz mūsu valsts robežām.

  crfxfnm dbltjrecs j nopelnīt naudu tiešsaistē

  Ar izstādi vēlamies iedrošināt citas sievietes sekot savam aicinājumam un nebaidīties īstenot savus sapņus. Iespējas iedvesmu ir būtisks cilvēkresursu kapitāls, kas var veicināt Latvijas ekonomisko attīstību vēl straujāk.

  opcijas slēgšana

  Tādēļ tieši sievietes — līderes — ar savu piemēru iedrošina citu sieviešu aktivitāti un veicina interesi par dalību ekonomisko lēmumu pieņemšanā. Biedrības īstenotajā programmā jau ir piedalījušies vairāk nekā pustūkstotis jauno uzņēmēju, un tādi, kas vēlas par tādiem kļūt.

  Meklēšana, padomdošana, iedziļināšanās, jautājumu un atbilžu dinamika raksturo mentoringu - tas aiziet no lielajām pilsētām uz mazākām, no reģionu centriem uz provinci, no uzņēmēja pie iesācēja. Mentorings — tas ir uzņēmības gars, kuru cilvēki nodod viens otram, un kurš neizsīkst.

  populārākās tirdzniecības stratēģijas

  Kampaņa tiek īstenota no Par publikācijas saturu atbild Sabiedrības integrācijas fonds, un tajā nav atspoguļots Eiropas Komisijas viedoklis.