Iespēju finansēšana

Saturs

  iespēju finansēšana

  Finansējumu iespējams saņemt ar termiņu līdz pat 60 mēnešiem. Par iespēju finansēšana brīža lietotas tehnikas piedāvājumu un Jūsu iespējām to finansēt, lūdzam interesēties pie mūsu lietotās tehnikas tirdzniecības pārstāvja, zvanot pa tel.

  Kas var saņemt John Deere Financial finansējumu?

  iespēju finansēšana

  John Deere iespēju finansēšana finansiālu atbalstu gan jau uzņēmējdarbību uzsākušiem lauksaimniekiem un lauksaimniekiem, kas nozarē strādā jau ilglaicīgi, gan arī jauniem lauksaimniekiem pērkot pirmo tehniku. Tāpat atbalsts pieejams mežsaimniecības nozarēs un komunālās nozarēs strādājošiem uzņēmumiem. Kāpēc izvēlēties mūs un John Deere Financial?

  iespēju finansēšana

  Vai ir pieejamas arī citas finansēšanās iespējas? Mēs katru gadu sadarbojamies arī ar vietējām līzinga kompānijām, lai nodrošinātu saviem klientiem iespējas izvēlēties starp vairākiem finansētājiem un atrastu klienta situācijai un maksātspējai vislabāko risinājumu. John Deere Financial viennozīmīgi ir mūsu klientu pirmā izvēle jaunas tehnikas finansēšanas gadījumos, pateicoties ļoti izdevīgām procentu likmēm, taču līdztekus lietota tehnika ir finansēta kā, izmantojot John Deere Financial piedāvāto finansējumu, tā arī citu līzinga kompāniju piedāvāto finansējumu.

  iespēju finansēšana

  Par citām finansēšanās iespējām lietotai tehnikai jūs variet uzzināt ŠEIT.