Vai nepieciešama papildu palīdzība?

Izslēgšanas iespējas

Google partneru programma Par satura izslēgšanu video kampaņām Mūsu videoreklāmu drošības garantija paredz, ka noteiktus satura veidus nevar izmantot peļņas gūšanai ar reklāmām pakalpojumā YouTube un Google video partneru vietnēs: mēs automātiski lietosim izslēgšanu, kā nopelnīt miljonu gadā jūsu reklāmas netiktu rādītas pretrunīgi vērtējamā saturā, piemēram, saturā, kurā atainoti terorakti, kailums vai izslēgšanas iespējas sensitīvi notikumi.

opciju darba stratēģija

Tālāk norādītos satura izslēgšanas iestatījumus krājumu veidus, satura veidus un digitālā satura iezīmes varat izmantot, lai iegūtu lielāku kontroli pār savu reklāmu rādīšanu un izslēgtu tādus satura veidus, kas atbilst mūsu izslēgšanas iespējas, tomēr var neatbilst jūsu zīmolam vai uzņēmumam. Kaut arī mēs darām visu iespējamo, lai pēc iespējas precīzāk izslēgtu saturu, mēs nevaram garantēt, ka tiks izslēgts viss saistītais saturs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas Reklāma "Jeņisej" savā laukumā ar,apspēlēja Minskas "Cmoki", gūstot otro uzvaru pēc kārtas.

Šajā rakstā sniegts kopsavilkums par satura izslēgšanas iestatījumiem video kampaņām. Uzziniet vairāk par satura izslēgšanas iestatīšanu video kampaņām.

žetons ir

Satura izslēgšanas iestatījumi Varat izmantot tālāk norādītos satura izslēgšanas iestatījumus savām video kampaņām konta līmenī vai atsevišķas kampaņas līmenī.

Lai atteiktos no video kampaņu rādīšanas konkrētās sensitīva satura kategorijās tādās kā rupjība un necenzēta valodaizmantojiet krājumu veidus.

Datora izslēgšana, miega vai hibernācijas režīma aktivizēšana Windows 10 Windows 8. Mazāk Ir vairākas datora izslēgšanas iespējas — varat datoru izslēgt pilnībā, varat to iestatīt miega režīmā vai iestatīt hibernācijas režīmā.

Krājumu veidi Izmantojot krājumu veidus, varat atteikties no zīmolam vai kampaņas vēstījumam neatbilstošām sensitīvā satura grupām. Varat atlasīt kādu no trim tālāk norādītajiem krājumu veidiem. Varat arī skatīt detalizētu informāciju par satura veidiem, kas ir iekļauti katrā krājumu veidā un izslēgti no tā.

Gobzemam ir versija, kurš cenšas viņu nomelnot!

Izvērsti krājumi Šī opcija sniedz iespēju rādīt reklāmas visos videoklipos pakalpojumā Izslēgšanas iespējas un Google video partneru vietnēs, kas atbilst mūsu monetizācijas standartiem. Šī opcija var būt piemērota izvēle zīmoliem, kuri vēlas maksimālu piekļuvi pilnīgi visiem videoklipiem, kas ir piemēroti reklāmām, tostarp, piemēram, videoklipiem, kuru komēdijas vai dokumentālajā saturā ietilpst daudz rupjību vai kuros ir spēles ar pārāk izteiktu vardarbības atainojumu.

interneta kanāla veidi, kā nopelnīt

Standarta krājumi ieteicams Pēc noklusējuma visos Google Ads kontos ir izvēlēts šis krājumu veids. Šī opcija sniedz iespēju rādīt reklāmas daudzos dažādos satura veidos, kas ir piemēroti lielākajai daļai zīmolu, piemēram, populāros mūzikas videoklipos, dokumentālajās filmās un filmu reklāmkadros.

reālas naudas pelnīšana internetā

Saturs, kurā varat rādīt reklāmas, atbilst mūsu vadlīnijām par reklāmdevējiem piemērotu saturuatbilstoši kurām, piemēram, tiek izvērtēta necenzētās valodas rupjības pakāpe vai lietojuma biežums, kā arī tēmas piemērotība, piemēram, sensitīvi notikumi.

Reklāmas netiks rādītas, piemēram, saturā, kurā atkārtoti tiek izslēgšanas iespējas pārāk daudz rupjību vai kurā tiek vizuāli attēlota vardarbība.

vai ir vērts pelnīt naudu par bitkoiniem

Ierobežoti krājumi Šī opcija sniedz iespēju rādīt reklāmas tikai noteikta veida saturā. Šāda veida saturs ir piemērots zīmoliem ar īpaši stingrām vadlīnijām par neatbilstošu valodu un seksuāli divdomīgu saturu, un šī opcija sniedz plašākas iespējas, nekā atrunāts mūsu vadlīnijās par reklāmdevējiem piemērotu saturu.

kā ātri nopelnīt naudu, izmantojot internetu

Videoklipi, kas ir pieejami šim krājumu veidam, atbilst augstākām prasībām, īpaši attiecībā uz nepiedienīgu valodu un seksuālu divdomību. Piemēram, jūsu reklāmas netiks rādītas dažos YouTube populārākajos mūzikas videoklipos un citā popkultūras saturā pakalpojumā YouTube un Google video partneru vietnēs.

  •  - Он улыбнулся в ответ.
  • Rīgas "Dinamo" iespējas tikt izslēgšanas spēlēs - Hokejs - blackmagpietheory.com - Sports - blackmagpietheory.com
  • Tirdzniecības un investīciju platformas
  • Tirdzniecība kriptas biržā
  • Par satura izslēgšanu video kampaņām - Google Ads Palīdzība