Lietotnes, kas ir saderīgas ar Google mākoņdruku – Google mākoņdruka

Lietotnes opcijas, Android lietotņu instalēšana Chromebook datorā - Chromebook Palīdzība

2. darbība: iegūstiet Android lietotnes

Mazāk Drošības kontroles centrs ir vieta, kur varat atrast Microsoft Office programmu lietotnes opcijas un privātuma iestatījumus. Tā kā Office programmās lente izskatās līdzīgi, lai atrastu drošības kontroles centru, ir jāveic līdzīgas darbības.

lietotnes opcijas

Drošības kontroles centrā pieejamās opcijas sniedz iespēju kopīgot dokumentus ar izvēlētajām personām, kā arī atrast un noņemt paslēptu informāciju, ko nevēlaties atklāt. Lai uzzinātu vairāk par Office konfidencialitāti, lasiet Microsoft paziņojumu par konfidencialitāti. Informāciju par to, kā tiem piekļūt, skatiet rakstā konta konfidencialitātes iestatījumi.

lietotnes opcijas

Jebkurā Office programmas cilnē Fails noklikšķiniet uz Opcijas. Noklikšķiniet uz Drošības kontroles centrs un pēc tam noklikšķiniet uz Drošības kontroles centra iestatījumi.

Personalizēšana

Nākamajā ekrānā ir piemērs no programmas Word: Noklikšķiniet uz vajadzīgā apgabala kreisajā rūtī un veiciet nepieciešamās izmaiņas. Piemēram, lai mainītu konfidencialitātes iestatījumus, noklikšķiniet uz Privātuma opcijas. Mainot konfidencialitātes iestatījumus, veiciet izvēles, kas palīdzēs iestatīt vēlamo Office konfidencialitātes līmeni.

Izvēles var ietvert paziņojumu saņemšanu, ja dokuments ir no aizdomīgas tīmekļa vietnes vai tajā iekļauta saite uz šādu vietni, vai paslēpto atzīmju parādīšana pēc failu atvēršanas un saglabāšanas.

Android ierīcē

Pēc pabeigšanas noklikšķiniet uz Labi. Tāpēc iesakām pirms drošības kontroles centra iestatījumu maiņas konsultēties ar sistēmas administratoru vai uzmanīgi izvērtēt iespējamos riskus. Palīdzība Office uzlabošanā Lai palīdzētu uzlabot Office produktus, izpildiet tālāk minētos norādījumus.

Nākamajā ekrānā ir piemērs no programmas Word: Noklikšķiniet uz Privātuma opcijas.

lietotnes opcijas

Noklikšķiniet uz izvēles rūtiņas blakus iegūt dizainus, informāciju, ieteikumus un pakalpojumus, ļaujot Office piekļūt un uzlabot produktu uzlabojumus, ņemot vērā Office saturu manā ierīcē. Tālāk minēta noderīga informācija, kas jāzina par palīdzību Office uzlabošanā. Ja vēlaties piedalīties, nav jāveic nekāds papildu darbs.

Labāko kadru uzņemšana

Nekad nav jāaizpilda veidlapas, jāpiedalās aptaujās vai jāatbild uz tālruņa zvaniem. Korporācija Microsoft datorā automātiski apkopo informāciju, ieskaitot programmatūras ģenerētos kļūdu ziņojumus un to ģenerēšanas laiku, izmantotās datoraparatūras veidu, to, vai datoram ir grūtības darbināt Microsoft programmatūru un vai datora aparatūra un programmatūra reaģē labi un darbojas ātri. Parasti šī informācija lietotnes opcijas apkopota vienreiz dienā.

Lietotnes opcijas informācija netiek jebkādā veidā lietotnes opcijas reklāmas vai pārdošanas vajadzībām. Microsoft neizplata šo informāciju citiem uzņēmumiem.

lietotnes opcijas

Kad jūs pievienojaties programmai, tiek nejauši ģenerēts identifikācijas numurs. Šis numurs ir vienīgā identifikācija, kas tiek izmantota, ja kopīgojat informāciju ar Microsoft.

Tā kā numurs ir nejauši izveidots, ne Microsoft, ne arī kāds cits nevar izsekot informācijai, lai noteiktu tās īpašnieku.