blackmagpietheory.com: Skandalozais Rēzeknes žetonu gredzens pazudis no pārdošanas

Likvidēt žetonus, Pāris pogu dēļ aplaupa mirušos - Kriminālziņas - Ziņas - blackmagpietheory.com

Pāris pogu dēļ aplaupa mirušos Piecpadsmit izraktas bedres un astoņu karavīru kaulu kaudzītes. Vairāki galvaskausi ar vaļā atkritušiem žokļiem un zemē nomests krusts.

tirdzniecības intervāls binārajās opcijās kā uzzīmēt tendenču līniju histogrammā

Šāda aina pirms pāris nedēļām bija vērojama Otrā pasaules kara vācu karavīru kapos Aizkraukles rajona Daudzeses pagastā. Pagaidām nenoskaidroti cilvēki bija izrakuši vairākus apbedījumus, lai iegūtu dažus karavīru identifikācijas žetonus un pogas.

e un kur tiek nopelnīta nauda kādi ir bināro opciju signāli

Kapi atrodas uz Balseru māju saimnieka Ināra Krūmiņa zemes. Viņš par kapu apgānīšanu uzzinājis no kaimiņienes — likvidēt žetonus mežā ieraudzījusi nepazīstamus cilvēkus, kuri rakņājuši zemi. Svešinieki bija piebraukuši no meža puses ar tumšu Audi.

  • Uzskatu, ka Ventspilī ir ideāls variants, ka viņiem savas klases.
  • Kā nopelnīt un nezaudēt naudu
  • Iespēju tirdzniecība ar indeksiem
  • Kā nopelnīt naudas pēdiņas
  • Ienākumi tiešsaistē 200

Racēji, visticamāk, bijuši divi. Vandaļi to aiznesuši malā un sākuši rakt apbedījumus.

Viņiem bija metāla detektori, tā ka aptuveni zināja, kur rakt,» Neatkarīgajai stāsta I. Viņš par kapu izlaupīšanu informējis Valsts policiju un Latvijas Brāļu kapu komiteju, kas nodarbojas ar karavīru pārapbedīšanu. Ja kāds ir ieminis taciņu uz šejieni, tad, visticamāk, turpinās te rakņāties,» visu karavīru pārapbedīšanu pamato Brāļu kapu komitejas pārstāvis Tālis Ešmits, kurš vada arī pazudušo karavīru meklēšanas vienību Leģenda.

Latvijas stāsti. Iedvesmai!

Tomēr arī viņu vidū valda nerakstīts likums — kapus nerakt. Cilvēki, kas ar to nodarbojas ilgi, zina, ka kapos neko vairāk par pāris pogām un identifikācijas žetona pusītēm nevarēs atrast.

kas devās uz bināro opciju opcijas cenas aprēķināšanas piemērs

Tās ir muļķības, ka kādu glabāja ar visiem apbalvojumiem un automātu kaklā. Manuprāt, šos kapus rakuši cilvēki, kuri nesen iegādājušies metāla detektoru, bet zināšanu viņiem nav.

programma ļauj viņiem runāt ar binārām opcijām variants kā franču valodā

Tie arī nav bijuši vietējie — viņi Parlament cigaretes nepīpē,» savus apsvērumus izklāstīja T. Pēc viņa rīcībā esošām ziņām, tā ir lielākā karavīru kapu izlaupīšana pēdējos gados. Karavīru izrakšana un sagatavošana pārapbedīšanai ilgusi septiņas dienas.

Izņemot 15 apgānītos kapus, pārējos karavīrus, visticamāk, izdosies identificēt, jo kopā likvidēt žetonus viņu mirstīgajām atliekām atrasti arī žetoni. No vandaļu izraktajiem apbedījumiem žetoni pazuduši. Kapos apglabāti karavīri, kas krituši frontē vai arī miruši hospitālī.

otrās tendences binārās opcijas līnijas tirdzniecības robots

Balseru saimnieks I. Krūmiņš šeit dzīvojis arī likvidēt žetonus laikā un atceras, ka Ik pa laikam te veda vāciešus un glabāja. Kad notika bēres, karavīri pūta taures un šāva gaisā,» atceras vecais vīrs. Pavasarī ekshumētos karavīrus, visticamāk, pārapbedīs likvidēt žetonus brāļu kapos Rīgas rajona Piņķos.

Policija pēc notikušā sāka kriminālprocesu par kapa un līķa apgānīšanu, ja no kapiem ir nolaupītas arī mantas.

Par šādu nodarījumu krimināllikums paredz cietumsodu no trim līdz piecpadsmit gadiem.

Pievienojiet komentāru

Iespējamo racēju loku policija jau apzinājusi. Mēs neuzskatām, ka rakt šos kapus pamudinājis naids tieši pret vāciešiem,» saka Aizkraukles rajona kriminālpolicijas priekšnieks Aigars Zīmelis.

cik reāli dzīves piemēri nopelna no ieguldījumiem internetā noslēpumi, kā nopelnīt naudu tiešsaistē

Arī viņš uzskata, ka kapu racēji nav vietējie. Šos vācu kapus bija plānots likvidēt un karavīrus pārapbedīt oficiālos brāļu kapos, bet marodieru dēļ nācies to darīt krietni agrāk, nekā bija domāts. Ozoliņš par karavīru kapu izlaupītājiem, kas klejo Aizkraukles apkaimē, brīdinājis arī citu rajona pagastu vadītājus.

Aktuālākās ziņas.