Manas iespējas pēc 9. klases | Jēkabpils novada pašvaldība

Manas iespējas, Novada ziņas - front page

Saturs

  Manas iespējas pēc 9.

  manas iespējas

  Pasākums notika projekta Nr. Uz Dignājas pamatskolu savu skolu pārstāvēt ieradās studenti un pedagogi no 7 mācību iestādēm — Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas, Ogres tehnikuma, Malnavas koledžas, Bulduru Dārzkopības vidusskolas, Aizkraukles profesionālās vidusskolas, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas, kā arī skolēni no sava novada skolas — Zasas vidusskolas, lai pie sevis aicinātu tos skolēnus, kuri par savu izvēli vēl šaubās vai plāno mācīties manas iespējas no augstskolām.

  Prezentējot manas iespējas mācību iestādi, tika izmantotas gan vizuālas, gan manas iespējas prezentācijas, informatīvi stendi, bukleti, skrejlapas, suvenīri, arī praktiskas demonstrācijas un pat degustācija.

  manas iespējas

  Interesentu bija daudz. Tie bija 8. Pēc prezentācijām skolēni ne tikai ņēma informatīvos materiālus, bet ar degsmi ļāvās sarunām ar esošajiem studentiem un pedagogiem.

  manas iespējas

  Pēc pasākuma ciemiņi, kuri nesteidzās mājup, izmantoja iespēju apmeklēt Dignājas estrādi un aktīvās atpūtas taku. Paldies Dignājas pamatskolai par mājīgo uzņemšanu, aicinātājām mācību iestādēm par atsaucību, skolēniem par aizrautīgo vērošanu!

  manas iespējas

  Lai skolēniem gudra un pārdomāta izvēle, bet vecākiem prātīgi un noderīgi padomi sarunās ar saviem bērniem par nākotni!