Latvijas Disku golfa federācija - Detalizēta spēles norise

Marķiera disks

ENG Kā spēlēt Diskgolfu var spēlēt ar īsto ekipējumu un var spēlēt pa vienkāršo - mājas apstākļos. Šajā nodaļā būs pastāstīts, kā spēlēt pa īstam. Kā spēlēt pa vienkāršo, var palasīt rakstā Kas ir diskgolfs.

kā nopelnīt naudu sēžot mājās pie datora kā nopelnīt naudu, neieguldot internetā

Šī sadaļa ir iesācējiem, kuri vēl nav pazīstami ar Noteikumiem. Ekipējums Diskgolfa spēles galvenais elements ir tieši šai spēlei paredzētais lidojošais disks.

apskatīt Bitcoin maku kā nopelnīt ātru un godīgu naudu

Drīkst lietot arī komandu spēles frisbija disku, taču visi spēlētāji izvēlas diskgolfa diskus. Diskgolfa diski ir vairāk piemēroti šai spēlei. Diski dalās trīs lielās kategorijās īstenībā mazliet vairāk, bet paliksim pie 3 : Tālie.

Tie paredzēti vistālākajiem marķiera disks. Lidošanas īpatnības ļau šādu disku raidīt pa liektu trajektoriju.

Oficiālie dokumenti Detalizēta disku golfa spēles norise Diskgolfu var spēlēt vienkārši mājas apstākļos vai arī "pa īstam". Šajā sadaļā būs pastāstīts, kā spēlēt pa īstam!

Lidojums ir taisnāks, kas ļau šādu disku lietot šaurākās vietās. Tuvie jeb puteri no angļu putter. Vistaisnākais lidojums, bet distance - mazāka.

Meistari trasē vienmēr ņem vairākus diskus, taču iesācējam var pilnīgi pietikt ar vienu tuvās vai vidējās distances disku, jo diez vai metiens un prasmes ļaus tikt galā ar tālajiem:. Uz diska jābūt rakstītam spēlētāja vārdam un, vēlams, kontaktinformācijai, lai atrašanas gadījumā to varētu atdot īpašniekam. Ar neiezīmētiem diskiem spēlēt nedrīkst. Parasti vārdu raksta diska iekšpusē - tur mazāk nobružājas. Kur iegādāties inventāru diskus, marķierus, somas?

Piemēram, šeit: discsport. Neliela izmēra marķiera disks apm 10cmkuru lieto pozīcijas marķēšanai. Tā ir lieta, kas ierobežo diskgolfa izplatīšanos Latvijā, jo šī no stieņiem un ķēdēm gatavotā konstrukcija maksā pāris simtus eiro.

Pie kam ar vienu grozu nopietnai spēlei nepietiks - vajag, ideālā variantā, tirdzniecības iespēju stratēģija un taktika. Tāpēc jābrauc uz kādu no tuvākajiem laukumiem!

Lai spēlētu ziemā, kad ir sniegs, diska vidū, iekšpusē ar skoču stingri pielīmē šauro dāvanu saiņojamo lentīti apm 1m garu. Lentīte netraucē lidojumam, bet ļoti atvieglo diska atrašanu sniegā. Apģērbs Vēlams saģērbties ērti. Apaviem marķiera disks drēbēm jābūt tādiem, lai nebūtu bail lielīst krūmā, atspiesties ar celi pret zemi, iebrist slapjā zālē. Drēbes nedrīkst ierobežot marķiera disks kustēšanos, tām jābūt tādām, lai pārāk nesakarstu un neatdzistu. Piederumi Pēc katra groza izspēles jāpieraksta rezultāts, tāpēc jāpaņem kartīte uz kuras pierakstīt un rakstāmais.

Var, protams, izmantot viedtelefona iespējas un marķiera disks elektroniski. Tā kā viens 18 grozu raunds aizņem apmēram divas stundas, iespējams, noderīgi būtu paņemt nelielu dzēriena pudelīti.

Innova Mini marķieris

Spēles gaita Diskgolfa spēle parasti marķiera disks cilvēku grupās. Spēles uzdevums ir sasniegt mērķi pa noteikto maršrutu ar pēc iespējas mazāku metienu skaitu. Katrs nākamais metiens tiek izdarīts no vietas, kur apstājies iepriekšējā metienā raidītais disks. Rezultātu iegūst summējot katra mērķa sasniegšanai izmantoto metienu skaitu un soda punktus.

Uzvarētājs ir tas, kas pieveic visu trasi ar pēc iespējas zemāku rezultātu.

The Great Gildersleeve: The Houseboat / Houseboat Vacation / Marjorie Is Expecting

Galvenais diskgolfa noteikums ir pieklājība - korekta izturēšanās pret vidi, citiem spēlētājiem un skatītājiem. Katrā strīdus situācijā jāpaļaujas uz grupas vairākuma lēmumu.

Ja domas dalās, tad vienmēr tiek lemts par labu spēlētājam. Pirmais metiens jāizdara no starta laukumiņa.

Kad katrs spēlētājs ir metienu izdarījis, otro metienu no jaunās pozīcijas izdara tas, kurš ir vistālāk no groza.

Даже в такие моменты ему удавалось сохранять ясность рассудка. - А вы не думали о том, чтобы позвонить президенту.

Pārējie spēlētāji gaida, nesteigdamies uz priekšu. Pirms otrā metiena spēlētājs ar īpašu merķējamo disku atzīmē marķiera disks pozīciju.

marķieris disks

Spied uz attēla, lai palielinātu! Marķieris tiek nolikts tieši priekšā nokritušajam diskam. Tikai pēc pozīcijas marķēšanas drīkst pacelt savu disku. Ja nokritušais disks netiek pacelts, tad marķieris nav jālieto. Marķiera disks metienu, vismaz vienam atbalsta punktam kājai kaut mazliet jābūt iedomātā 20x30cm lielā kā A4 marķiera disks taisnstūrī pie marķiera.

Ja mestais disks nokritis autā, tiek piešķirts soda punkts, un nākamais metiens jāizdara 1m no auta līnijas vietā, kur disks to šķērsoja.

kopiju tirdzniecības signāli nyse binārā opcija

Pēc mestā diska atlaišanas drīkst šķērsot marķēto vietu. Izņēmums ir groza tuvumā - 10m zonā ap grozu pēc metiena jāsaglabā sava pozīcija nešķērsojot marķieri. Kad visi spēlētāji iemetuši disku grozā, grupa iet uz nākamo celiņu un pieraksta izspēlētā celiņa rezultātu. Katrs savus punktus skaita pats. Nākamo celiņu pirmais sāk tas, kuram iepriekšējā ir vislabākais rezultāts.

Pierakstīšana Kad visi spēlētāji ir pabeiguši kārtējo celiņu, tie pieraksta rezultātu - izmantoto metienu skaitu katram spēlētājam savu. Ja spēlētājs ir saņēmis sodu, tad metienu skaitam pirms pierakstīšanas pieskaita marķiera disks vienu vai divus, ja pārkāpumi ir divi. Rezultātu, kuram pieskaitīts sods, apvelk ar apli. Tas būs būtiski neizšķirta gadījumā - labāks rezultāts skaitās tas, kam mazāk sodu.

Ja trase ir noslogota, tad pierakstīšana būtu veicama pie nākamā starta laukumiņa nevis pie izspēlētā groza tādejādi atbrīvojot pabeigto celiņu. Mešana Pirms metiena ir svarīgi izvēlēties vēlamo virzienu un aizmirst visu, kas notiek apkārt.

kur internetā tiek nopelnīta reāla liela nauda atsauksmes par optona binārajām opcijām

Ja neesi ar lielu pieredzi, izvēlies kādu Tavām spējām atbilstošu punktu līdz kuram aizmest - tā būs mazāk kļūdu un labāks rezultāts. Metiena izdarīšanai no brīža, kad esi ieņēmis savu pozīciju ir dotas 30 sekundes.

Pēc metiena izdarīšanas rūpīgi noskati vietu, kur paliek Tavs disks - pēc brīža Tev tas būs jāatrod! Katrs marķiera disks, it sevišķi pēdējais, jāizdara uzmanīgi, bez paviršībām! Visnepatīkamāk ir, ja trāpa ūdenī, tad iespēja, ka kāds to netīšām atradīs un vēl atpazīsir visai maza. Parasti ūdens ir atzīmēts kā auts OB. Tad nākamo metienu dara no auta līnijas ar soda punktu.

 Лейтенант рассказал вам про кольцо? - удивился Клушар, - Рассказал. - Что вы говорите! - Старик был искренне изумлен.  - Я не думал, что он мне поверил. Он был так груб - словно заранее решил, что я лгу. Но я рассказал все, как .

Loģiski, ja kāds zaudē, tad kāds mēdz atrast. Tā kā disks nav galīgi lēts, bet diskgolferi ir pieklājīgi un pozitīvi cilvēki, atradējs nepiesavinās svešu mantu, bet priecīgs nodod to laukuma saimniekam, kurš ar prieku sazināsies ar pazaudētāju.