Kreditoru rēķinu automatizācijas iestatīšanas opcijas

Opcija rēķinā. Kādi ir iespējamie rezervācijas apmaksas veidi?

Plašāku informāciju par šīm izmaiņām skatiet Dynamics  licencēšanas rokasgrāmatā.

Kreditoru rēķinu automatizācijas iestatīšanas opcijas

Šajā tēmā aprakstītas opcijas, kas pieejamas kreditoru rēķinu automatizācijas iestatīšanai un konfigurēšanai.

Rēķinu automatizācijas līdzekļi izmanto šādus iestatījumu parametru tipus: Parametri importēto kreditoru rēķinu iesniegšanai darbplūsmas opcija rēķinā un grāmatoto preču ieejas plūsmas rindu saskaņošana ar gaidošām kreditora rēķina rindām.

Parametri procesu automatizācijas fona uzdevumiem.

  • Biežāk uzdotie jautājumi par apmaksu: UPS - Latvija
  • Binārs indikators opcijām
  • Kas ir rēķinu izrakstīšana saņēmējam, un kā tā darbojas?

Procesu automatizācijas struktūra tiek izmantota importēto kreditoru rēķinu opcija rēķinā darbplūsmas sistēmā. Tā tiek izmantota arī, lai automātiski saskaņotu grāmatoto preču ieejas plūsmu rindas ar gaidošām kreditora rēķina rindām. Dažādi biznesa procesi izmanto šo struktūru, lai definētu, cik bieži atlasītais process tiek palaists.

Kādi ir iespējamie rezervācijas apmaksas veidi?

Pieejamais biežums fona procesiem Preču ieejas plūsmu saskaņošana rēķina rindām un Kreditoru rēķinu iesniegšana darbplūsmā ir Stunda vai Katru dienu. Lai iegūtu bezkontakta automatizāciju no importēšanas procesa, izmantojot kreditoru rēķinu grāmatošanu, ir jāiestata kreditoru rēķinu darbplūsma. Lai nodrošinātu, ka rēķinu var pilnībā apstrādāt bez manuālas iejaukšanās, jūsu darbplūsmas konfigurācijā ir jāiekļauj automatizēts grāmatošanas uzdevums.

opcija rēķinā

Parametri importēto kreditoru rēķinu iesniegšanai darbplūsmas sistēmā Importēto kreditoru rēķinu iesniegšanai darbplūsmas sistēmā tiek izmantoti noteikti parametri. Turklāt daži parametri tiek izmantoti, lai saskaņotu grāmatoto preču ieejas plūsmu rindas ar gaidošām kreditora rēķina rindām.

Klients saņem preci Amazon iepakojumā?

Cilnē Kreditoru opcija rēķinā izrakstīšanas automatizācijakas atrodas lapā Kreditoru parametriparametri, kas jums jāiestata ir sadalīti tālāk minētajās sadaļās: Kreditoru rēķinu darbplūsma Automātiski saskaņot produktu ieejas plūsmas Ir pieejami šādi parametri: Automātiski iesniegt importētos rēķinus darbplūsmai — Ja iestatāt šo opciju uz Jāimportētie rēķini automātiski tiek iesniegti darbplūsmas sistēmā.

Ja šī opcija ir iestatīta uz Nērēķini ir jāiesniedz manuāli. Iestatot šo opciju uz Jājūs iespējojat bezkontakta procesu no importēšanas rezultātiem, izmantojot grāmatošanu.

  • Rēķinu izrakstīšana Businessnetwork | Swedbank Business Network
  • Žetonu bāze
  • Pro forma rēķins ir rēķins, kas tiek sagatavots kā faktisko rēķina summu novērtējums pirms rēķina grāmatošanas.

Varat iestatīt šo opciju uz Jā tikai tad, ja jūsu juridiskajai personai ir iestatīta aktīva kreditoru rēķinu darbplūsma. Preču ieejas plūsmu saskaņošana ar rēķina rindām pirms automātiskās iesniegšanas — ja iestatāt šo opciju uz Jāimportēto rēķinu nevar automātiski iesniegt darbplūsmas sistēmā, kamēr saskaņotais preču ieejas plūsmas daudzums nav vienāds ar rēķina daudzumu.

Iestatot šo opciju uz Jātiek iespējota automātiska grāmatoto preču ieejas plūsmu saskaņošana ar rēķina rindām, kam ir definēti trīsvirzienu atbilstības ierobežojumi. Šis process tiks izpildīts, opcija rēķinā saskaņotais preču opcija rēķinā plūsmas daudzums būs vienāds ar rēķina daudzumu.

Šajā brīdī rēķins tiek automātiski iesniegts darbplūsmas sistēmā. Kad ir atlasīta šī opcija, opcija Automātiska preču ieejas plūsmu saskaņošana ar rēķina rindām tiek atlasīta automātiski.

opcija rēķinā

Pieprasīt, lai aprēķinātās kopsummas ir vienādas ar importētajām kopsummām automātiskai iesniegšanai darbplūsmā — Ja iestatāt šo opciju uz Jārēķinu nevar automātiski iesniegt darbplūsmas sistēmā, kamēr rēķinam aprēķinātās kopsummas nav vienādas ar importētajām kopsummām. Ja šī opcija ir iestatīta uz Nērēķinu var automātiski iesniegt darbplūsmas sistēmā, bet to nevar grāmatot, kamēr aprēķinātās kopsummas nav izlabotas, lai tās atbilstu importētajām kopsummām.

Rēķinu apstrīdēšana vai maiņa

Ja neimportējat rēķina summu vai PVN summu, šai opcijai ir jābūt iestatītai uz Nē. Th variants ir preču ieejas plūsmu saskaņošana ar rēķina rindām — ja iestatāt šo opciju uz Jālai veiktu automātisku grāmatoto preču ieejas plūsmu saskaņošanu ar rēķina rindām, kam ir definēti trīsvirzienu atbilstības ierobežojumi, var tikt izmantota fona apstrāde. Šis process tiks veikts, līdz saskaņotais preču ieejas plūsmas daudzums būs vienāds ar rēķina daudzumu vai līdz opcija rēķinā Automātiskās saskaņošanas mēģinājumu skaits vērtība būs sasniegta.

Procesu var palaist, līdz rēķins tiek iesniegts darbplūsmas sistēmā. Šī opcija ir pieejama tikai tad, ja ir atlasīta opcija Iespējot rēķinu salīdzināšanas pārbaudi.

  1. O2 Ja neredzat vienumu Use This Mobile Number Izmantot šo mobilā tālruņa numuru vai vēlaties izmantot citu numuru Ja lietojat citu tālruni vai arī iPad vai iPod touch ierīci, tad mobilā tālruņa pakalpojumu rēķinu iestatīšanai, iespējams, vēlēsieties izmantot citu numuru.
  2. Bināro opciju demo konts un reāls

Ja iestatāt opciju Preču ieejas plūsmu saskaņošana ar rēķina rindām pirms automātiskās saskaņošanas uz Jāšo opciju nevar iestatīt uz Nē. Ja iestatāt šo opciju opcija rēķinā Nēvispirms jāiestata opcija Preču ieejas plūsmu saskaņošana ar rēķina rindām pirms automātiskās saskaņošanas uz Nē.

Automātiskās saskaņošanas mēģinājumu skaits — atlasiet skaitu, cik reizes sistēmai jāmēģina opcija rēķinā preču ieejas plūsmu ar rēķina rindu, pirms tā secina, ka process neizdevās. Kad tiek sasniegts norādītais mēģinājumu skaits, rēķins tiek noņemts no automatizētās apstrādes.

opcija rēķinā

Pārbaudīt tikai, kad saskaņotais preču ieejas plūsmas daudzums ir vienāds opcija rēķinā rēķina daudzumu — ja atlasāt šo opciju, rēķinu saskaņošana tiek automātiski pārbaudīta tikai, ja rēķina rindas saskaņotais preču ieejas plūsmas daudzums ir vienāds rēķina rindas rēķina daudzumu. Ja šī opcija ir notīrīta, rēķinu salīdzināšana tiek pārbaudīta katru reizi, kad sistēma automātiski saskaņo produktu ieejas plūsmas rindu ar rēķina rindu.

Vai šī lapa palīdz?

opcija rēķinā