Pierakstīšanās

Opcija tv

TV KANAL 9, NOVI SAD: NATO, LEGITIMNA POLITIČKA OPCIJA

Ja neesat pierakstījies pakalpojumā Opcija tv TV, veiciet tālāk norādītās darbības. Atveriet Android TV sākuma ekrānu. Atlasiet sadaļu Settings Iestatījumi.

opcija tv

Izvēlieties vienumu Add account Pievienot kontu. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai pierakstītos ar savu Google kontu.

YouTube lietotnē ekrāna opcija tv pusē atveriet ceļvedi un noklikšķiniet uz vienuma Sign in Pierakstīties.

YouTube skatīšanās pakalpojumā Android TV

Izrakstīšanās Lai izrakstītos no YouTube lietotnes, atveriet ceļvedi, noklikšķiniet uz sava konta un atvērtajā logā izvēlieties vienumu Sign out Izrakstīties. Ja vēlaties izrakstīties no pakalpojuma Android TV vai pierakstīties ar citu kontu, veiciet tālāk norādītās darbības.

opcija tv

Izvēlieties vienumu Remove account Noņemt kontu. Tagad varat pierakstīties citā Google kontā, atlasot vienumu Add account Pievienot kontu.

Darba sākšana programmā Windows Media Center

Ja pakalpojumā Android TV nevarat pierakstīties YouTube lietotnē, iespējams, izmantojat zīmola kontu. Kā noteikt, vai jums ir zīmola konts Zīmola konts  var tikt izmantots Google pakalpojumos, piemēram, YouTube, lai veidotu zīmola klātbūtni tiešsaistē.

opcija tv

Ja jums ir vairāki YouTube kanāli vai iepriekš bija mantots YouTube konts, jums varētu būt zīmola konts. Ja neesat pārliecināts, vai jums ir zīmola konts, apmeklējiet zīmolu kontu lapu. Sadaļā Your Brand Accounts Jūsu zīmola konti būs redzams saraksts ar esošajiem zīmola kontiem.

Videoklipu skatīšanās opcija tv Android TV Uzziniet, kā skatīties videoklipus un izslēgt videoklipu ieteikumus opcija tv Android TV. Forward Patīt uz priekšu  — ar šo opciju var patīt videoklipu par 10 sekundēm uz priekšu.

Ar opciju TV SideView saistītās pazīmes

Rewind Attīt atpakaļ  — ar šo opciju var attīt videoklipu par 10 sekundēm atpakaļ. Next Nākamais  — ar šo opciju var pāriet pie nākamā videoklipa atskaņošanas sarakstā. Back Atpakaļ  — ar šo opciju var atgriezties pie iepriekšējā videoklipa atskaņošanas sarakstā. Report Ziņot  — ar šo opciju var ziņot par nepiemērotu saturu videoklipā.

opcija tv

Kad būsiet pierakstījies pakalpojumā YouTube, atskaņotāja vadīklu joslā varēsiet veikt tālāk norādītās darbības. Cilnē Abonementi ir atrodami visi jūsu abonementi alfabētiskā secībā.

  • Opciju veids
  • Nodrošina vizuālās informācijas audio aprakstu stāstījumuja televīzijas kanāli raida šādu informāciju.

Channel Kanāls  — ar šo opciju var pāriet uz pašreizējā videoklipa kanāla lapu. Videoklipu ieteikumu izslēgšana Ja vēlaties noņemt YouTube ieteikumus no Android TV sākuma ekrāna, varat izslēgt paziņojumus.

Android TV sākuma ekrānā ritiniet uz leju līdz sadaļai Settings Iestatījumi.

Windows 7 Vairāk Mazāk Windows Media Center ir iekļauta dažos Windows 7izdevumos. Izmantojot programmu Media Center pilnībā, varat pārveidot datoru par jaudīgu mājas izklaides centru. Pievienojot datoru augstas izšķirtspējas televizoram un izmantojot Media Center tālvadības pulti, lai kontrolētu darbības, kamēr sēžat uz dīvāna, varat pilnībā izmantot Media Center iespējas.

Atrodiet un atlasiet YouTube lietotni. Atvērtajā sarakstā atlasiet vienumu Notifications Paziņojumi. Atlasiet vienumu Off Izslēgt. Varat uzzināt vairāk par ierīces iestatījumu maiņu Android TV palīdzības centrā.