Nevēlamā e-pasta filtra apskats

Opcijas filtrs

Mazāk Piezīme.

Filtra noņemšana Filtrētajos datos redzamas tikai tās rindas, kas atbilst jūsu norādītajām kritēriji, un tiek paslēptas rindas, kuras nevēlaties rādīt.

Pēc datu filtrēšanas varat kopēt, atrast, rediģēt, formatēt, diagrammu un izdrukāt filtrēto datu apakškopu, nepārkārtojot vai nepārvietojot. Varat arī filtrēt pēc vairākām kolonnām.

opcijas filtrs opcijas vaniļa

Filtri ir papildināmi, tas nozīmē, ka katrs papildu filtrs ir pamatots ar pašreizējo filtru un turpina samazināt datu apakškopu. Lai meklētu visos datos, notīriet visus filtrus.

Nevēlamā e-pasta filtra apskats

Papildinformācija par filtrēšanu Divu veidu filtri Izmantojot automātisko filtru, varat izveidot divu veidu filtrus: pēc saraksta vērtības vai pēc kritērijiem. Katrs no šiem filtra tipiem ir savstarpēji izslēdzošs katram šūnu diapazonam vai kolonnu tabulai. Piemēram, varat filtrēt pēc skaitļu saraksta vai kritērijus, bet ne abus. Filtra atlikta lietošana Lai noteiktu, vai tiek lietots filtrs, pievērsiet uzmanību opcijas filtrs kolonnas virsrakstā.

Nevēlamā e-pasta filtra aizsardzības līmeņa mainīšana Nevēlamā e-pasta filtra aizsardzības līmeņa mainīšana Outlook pakalpojumam Microsoft Outlook Outlook  Outlook  Outlook  Outlook  Vairāk Mazāk Piezīme. Šī lapa ir tulkota automatizēti, un tajā var būt gramatiskas kļūdas un neprecizitātes. Mūsu nolūks ir šo saturu padarīt jums noderīgu. Vai lapas lejasdaļā varat mums pavēstīt, vai informācija jums noderēja?

Nolaižamā saraksta bultiņa nozīmē, ka filtrēšana ir iespējota, bet netiek lietota. Novietojot kursoru virs kolonnas virsraksta, kurā filtrēšana ir iespējota, bet netiek lietota, ekrāna padoms parāda " rāda visu ".

Filtra poga nozīmē, ka tiek lietots filtrs.

Filter effects (Filtru efekti)

Novietojot kursoru virs filtrētas kolonnas virsraksta, ekrāna padoms parāda šai kolonnai lietoto opcijas filtrs, piemēram, "ir sarkanās šūnas krāsa" vai "lielāks par ".

Atkārtoti lietojot filtru, tiek parādīti dažādi rezultāti šādu iemeslu dēļ: Dati ir pievienoti, modificēti vai izdzēsti šūnu diapazonā vai tabulas kolonnā. Formulas atgrieztās vērtības ir mainītas un darblapas ir pārrēķinātas. Nejaukt datu tipus Lai iegūtu vislabākos rezultātus, Nesajauciet datu tipus, piemēram, tekstu un skaitļus, vai skaitļus un datumu tajā pašā kolonnā, jo katrai kolonnai ir pieejama tikai opcijas filtrs tipa filtrs.

opcijas filtrs bināro opciju cs o

Ja tiek lietots datu tipu maisījums, parādītā komanda ir datu tips, kas tiek parādīts visvairāk. Piemēram, ja kolonnā ir opcijas filtrs vērtības, kas saglabātas kā skaitļi un četras kā teksts, tiek parādīta komanda opcijas filtrs filtri.

Kā augt \

Tabulas datu filtrēšana Kad tabulā ievietojat savus datus, tabulas galvenēm automātiski tiek pievienotas filtrēšanas vadīklas. Atlasiet filtrējamos datus. Cilnē Sākums noklikšķiniet uz Formatēt kā tabuluun pēc tam izvēlieties Formatēt kā tabulu.

opcijas filtrs viegli nopelnīt reālu naudu

Dialoglodziņā tabulas izveide varat izvēlēties, vai tabulai ir galvenes. Atlasiet Manā tabulā ir virsrakstilai datu augšējo rindu pārvērstu par tabulas galvenēm.

Nevēlamā e-pasta filtra aizsardzības līmeņa mainīšana

Dati šajā rindā netiks filtrēti. Neatzīmējiet izvēles rūtiņu, ja vēlaties, lai Excel tīmeklim pievienotu viettura galvenes ko varat pārdēvēt virs tabulas datiem. Noklikšķiniet uz Labi. Lai lietotu filtru, noklikšķiniet uz bultiņas kolonnas galvenē un izvēlieties filtrēšanas opciju.

Datu diapazona filtrēšana Ja nevēlaties formatēt datus kā tabulu, varat arī lietot filtrus datu diapazonam. Lai iegūtu vislabākos rezultātus, kolonnās jābūt virsrakstiem. Cilnē dati izvēlieties filtrs.

opcijas filtrs ishimoku indikators binārām opcijām

Filtrēšanas opcijas tabulām vai diapazoniem Varat lietot vispārīgu filtru vai pielāgotu filtru, kas specifisks datu tipam. Piemēram, ja filtrējat skaitļus, jūs redzēsit skaitļu filtrus, lai skatītu datumu filtrusun teksta opcijas filtrs.

Увы, она уже знала ответ. Так вот какова месть Танкадо.

Varat lietot pielāgotus datumu filtrus un teksta filtrus līdzīgā veidā. Lai noņemtu visus tabulas vai diapazona filtrus Atlasiet kādu šūnu savā tabulā vai diapazonā un cilnē dati noklikšķiniet uz pogas Filtrēt. Tādējādi tiks noņemti filtri no visām tabulas vai diapazona kolonnām un rādīti visi dati.

opcijas filtrs bitcoin uz dolāru tagad

Vai nepieciešama papildu palīdzība? Vienmēr varat pajautāt speciālistiem Excel Tech kopienāsaņemt atbalstu Answers kopienā vai ieteikt jaunu līdzekli vai uzlabojumu vietnē Excel User Voice.

  1. Да, подумал он, время еще .
  2. Pārskati par tirdzniecības centra darbu
  3. Он не заметил отражения, мелькнувшего за оконным стеклом рядом с .
  4. Хорошенькая картинка.
  5. Его аналитический ум искал выход из создавшегося положения.
  6. Nevēlamā e-pasta filtra aizsardzības līmeņa mainīšana - Outlook
  7. Kategorijas :: VSF Baltic
  8. Беккер смотрел прямо перед .