Redaktora opcijas (pamata) - Outlook

Opcijas ieslēgtas, Grupas ziņojumu sūtīšanas veida maiņa

Saturs

  Mēģiniet veikt tālāk norādītās darbības.

  opcijas ieslēgtas

  Vai izmantojat papīru, kas ir uzsūcis mitrumu? Aizstājiet to ar atbilstošu papīru. Vai lietojat atbilstošu papīru?

  opcijas ieslēgtas

  Pārbaudiet, kāds papīrs tiek izmantots, un aizstājiet to ar atbilstošu papīru. Vai iekārta ir uzstādīta vidē, kur gaisa temperatūra strauji un krasi mainās?

  Ja vidē, kur ir uzstādīta iekārta, gaisa temperatūra strauji mainās, slēptās iespējas kondensāts, kas var padarīt attēlus un tekstu blāvu vai izplūdušu.

  Kondensāta noņemšana var notikt automātiski temperatūras izmaiņu dēļ.

  Rediģēšanas opcijas Rakstīt aizstāj atlasīto tekstu     Atlasiet šo opciju, lai dzēstu atlasīto tekstu, kad sākat rakstīt. Notīrot šo izvēles rūtiņu, Microsoft Office Outlook ievieto jaunu teksts aiz atlasītā teksta un neizdzēš atlasīto tekstu. Veicot atlasīšanu, automātiski atlasīt visu vārdu     Atlasiet šo opciju, lai atlasītu visus vārdus, atlasot vienu vārdu daļu un pēc tam daļa nākamo vārdu. Ieslēdzot šo opciju, arī izraisa Outlook, lai atlasītu vārdu un opcijas ieslēgtas aiz tā, veicot dubultklikšķi uz vārda. Atļaut tekstu velk un ievietotie atmesti     Atlasiet šo opciju, lai pārvietotu vai kopētu atlasīto tekstu, to velkot.

  Kondensāta noņemšanas laikā drukāšana, iespējams, netiks veikta pareizi un var tikt izvadīts neapdrukāts papīrs. Vai, veicot divpusējo drukāšanu, uz papīra vadošās malas rodas krāsu zudums? Vai uz papīra vadošās malas rodas krāsu zudums?

  Outlook  Outlook  Outlook  Outlook  Vairāk Mazāk Piezīme. Šī lapa ir tulkota automatizēti, un tajā var būt gramatiskas kļūdas un neprecizitātes.

  Vai drukāšanas blīvums ir nevienmērīgs un tā dēļ uz opcijas ieslēgtas rodas ūdens pilieniem līdzīgs raksts? Vai tonera kasetnē atlikušais daudzums opcijas ieslēgtas beigām? Pārbaudiet, cik daudz tonera ir atlicis kasetnēs, un, ja nepieciešams, nomainiet tonera kasetnes.

  opcijas ieslēgtas

  Neatkarīgi no parādītā tonera līmeņa tonera kasetnes ekspluatācijas laiks var būt beidzies iekārtas apkārtējās vides dēļ un tādēļ, ka kasetnes materiāli ir nolietoti.