Konfidencialitātes iestatījumi

Opcijas konts

  • Atjauniniet konta e-pasta adresi vai paroli un pēc tam noklikšķiniet uz tālāk.
  • Kā darbojas tirdzniecības bot
  • Microsoft konts | Microsoft konta konfidencialitātes iestatījumi

Mazāk Pazīmes Ja konta slēguma politika ir iespējota stratēģijas binārās opcijas diagrammās konts ir bloķēts, dēļ vairākas nepareizu pieteikšanās mēģinājumi, kontu var atbloķēt rediģēšanas bloķēta Opcijas konts opcijas konts Active Directory lietotāji un datori papildprogrammu. Piemēram, šāda problēma var rasties, ja maināt nekad paroles derīguma termiņš vai krātuves paroles šifrēšana atgriezeniska opciju, bet nav notīriet izvēles rūtiņu konts ir bloķēts, un pēc tam saglabājiet izmaiņas.

Tiek parādīts, ka konts ir atbloķēta nākamajā reizē, startējot Active Directory lietotāji un datori papildprogrammu.

Iemesls Mainot opciju bloķēt izejošais bits netiek saglabāts. Risinājums Servisa pakotnes informācija Lai novērstu šo problēmu, iegūstiet jaunāko sistēmas Windows servisa pakotni.

opcijas konts

Lai iegūtu papildinformāciju, noklikšķiniet uz šī raksta numura un lasiet Microsoft zināšanu bāzes rakstu: kā iegūt jaunāko sistēmas Windows servisa pakotni Informācija par labojumfailu Korporācija Microsoft piedāvā atbalstītu labojumfailu. Tomēr šis labojumfails ir paredzēts tikai opcijas konts rakstā aprakstītās problēmas novēršanai.

  • Paroļu pārvaldnieks Jūsu Google kontā automātiski tiek aizsargāta jūsu personas informācija un tiek saglabāta tās konfidencialitāte un drošība.
  • Kā padarīt Bitcoin no nulles 2022 video
  • Labākie bināro opciju brokeri | blackmagpietheory.com, 24Option Demo Konts

Lai lietotu šo labojumfailu tikai tām sistēmām, kurām ir radusies tieši šī problēma. Ja labojumfails ir pieejams lejupielādei, sadaļa "Pieejama labojumfaila lejupielāde" ir pieejama šī zināšanu bāzes raksta augšpusē.

opcijas konts

Ja šādas sadaļas nav, pieprasiet, lai iegūtu labojumfailu Microsoft klientu apkalpošanas un atbalsta. Ja rodas papildu problēmas vai nepieciešama problēmu novēršana, iespējams, būs jāizveido atsevišķs pakalpojuma pieprasījums.

Kā izvēlēties bināro opciju brokeri

Parasti atbalsta izmaksas tiek piemērotas jautājumiem par papildu atbalstu un problēmām, kas neattiecas uz šo opcijas konts labojumfailu.

Lai iegūtu pilnīgu sarakstu ar Microsoft klientu apkalpošanas un atbalsta centra tālruņa numuru vai izveidotu atsevišķu pakalpojuma pieprasījumu, apmeklējiet šo Microsoft Web vietu: Piezīme.

opcijas konts

Veidlapā "Pieejama labojumfaila lejupielāde" norādītas valodas, kurām ir pieejams labojumfails. Ja tajā nav vajadzīgās valodas, tas nozīmē, ka šai valodai labojumfails nav pieejams.

Personalizācija

Šī labojumfaila versijai angļu valodā ir faila atribūti vai jaunāki Šajā tabulā sniegtie. Šo failu datumi un laiki ir norādīti atbilstoši universālajam koordinētajam laikam UTC. Skatot faila informāciju, tā tiek pārvērsta atbilstoši vietējam laikam.

Jums nav jāizveido un jāatceras jaunas paroles, un jūsu konts ir aizsargāts ar divpakāpju autentifikāciju. Pierakstīšanās ar Apple akreditācijas datiem ir izstrādāta, domājot par jūsu privātuma aizsardzību.

Lai noskaidrotu atšķirību starp UTC un vietējo laiku, izmantojiet vadības paneļa rīka datums un laiks cilni laika josla. Date Time Version Size File name Oct 5.

opcijas konts

Papildinformācija Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā iegūt Windows Datacenter Server labojumfailu, noklikšķiniet uz šī raksta numura un lasiet Microsoft zināšanu bāzes rakstu: Datacenter programma un produkts Windows Datacenter Server Vai nepieciešama papildu palīdzība?