Cerībā uz akciju opciju iespējām arī SIA

Opcijas motivācija

Saturs

    kā nopelnīt naudu tiešsaistē bināro opciju

    Saturs turpināsies pēc reklāmas Reklāma " Tostarp garantēšanas datums tūkstošiem piešķirto opciju ir pēc 36 mēnešiem jeb Katra opcija dod tiesības uz vienu bankas "Citadele" parasto akciju, bet opcijas motivācija realizācijas cena ir nulle.

    Katram dalībniekam definēto sasniedzamo rezultātu saskaņošana, noteikšana un opcijas motivācija ir Padomes atalgojuma un nomināciju komitejas pienākums. Piešķirtās opcijas var zaudēt, ja kāds no darbības rezultātu nosacījumiem netiek izpildīts," teikts bankas pārskatā.

    vai ir iespējams iegūt stabilus ienākumus internetā

    Tajā arī atzīmēts, ka opcijas motivācija ar akcijām var būt gan bankas "Citadele" akciju veidā, gan nosacītu akciju opciju veidā, bet patiesā vērtība ir aplēstā akciju cena, kas samazināta par dividenžu, kuras dalībnieki nesaņems, pašreizējo vērtību un citu saskaņotās kompensācijas ierobežojošu nosacījumu vērtību. Banka "Citadele" pagājušajā gadā strādāja ar auditēto peļņu 33, miljonu eiro apmērā, kas opcijas motivācija vairākkārt lielāka nekā Bankas "Citadele" aktīvi Pēc aktīvu apmēra banka "Citadele" Seko Delfi arī Instagram profilā — pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!