Tad binārā opcija grieķu Tagad jūs

Opcijas punkts

Mazāk Daudzas retāk lietotās PowerPoint opcijas atrodas dialoglodziņa PowerPoint opcijas rūtī papildu.

Kā dzīvoja policisti?

Rediģēšanas opcijas Atlasot automātiski atlasīt visu bināro opciju reālā pieredze. Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai atlasītu visu vārdu, kad noklikšķināt uz vārda, vai notīriet šo izvēles rūtiņu, lai atlasītu atsevišķu burtu vārdā, kad noklikšķināt uz vārda. Atļaut vilkt un nomest tekstu. Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai pārvietotu vai kopētu tekstu prezentācijā vai no PowerPoint uz citu Microsoft Office programmu, velkot tekstu, vai notīriet šo izvēles rūtiņu, lai neļautu vilkt tekstu, lai to pārvietotu vai kopētu.

Tastatūras automātiskā pārslēgšana atbilstoši apkārtējā teksta valodai     Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, ja strādājat ar tekstu dažādās valodās.

Opcijas punkts automātiski nosaka valodu, kurā ir ievietots ievietošanas punkts, un pārslēdzas uz pareizo tastatūras valodu. Atlasiet šo opciju, ja nevēlaties, lai šo attēlu hipersaite. Maksimālais atsaukumu skaits      Ātrās piekļuves rīkjoslā komanda Atsaukt ļauj opcijas punkts vienu vai vairākas nesen veiktās izmaiņas prezentācijā. Šajā lodziņā ievadiet, cik reizes varat noklikšķināt uz Atsauktlai atsauktu veiktās izmaiņas jebkurā konkrētā brīdī.

Izgriešana, kopēšana un ielīmēšana Izmantot viedo izgriešanu un ielīmēšanu.

opcijas punkts

Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, ja vēlaties, lai programma PowerPoint pielāgo to vārdu un objektu atstarpi, ko ielīmējat prezentācijā. Viedā izgriešana un ielīmēšana nodrošina to, ka ielīmētais saturs netiek izpildīts ar citiem vārdiem vai objektiem, kas tiek ko nozīmē tirdzniecība ar tendenci pirms vai pēc ielīmētā satura.

a10: Focus point options (Fokusa punkta opcijas)

Notīriet šo izvēles rūtiņu, ja nevēlaties, lai PowerPoint automātiski pielāgo vārdus vai objektu atstarpes. Rādīt ielīmēšanas opciju pogas. Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai tiktu rādītas ielīmēšanas opcijas punkts pogas, vai notīriet šo izvēles rūtiņu, lai paslēptu pogu Ielīmēšanas opcijas.

Ielīmēšanas opciju pogas tiek parādītas kopā ar ielīmēto tekstu. Izmantojot šīs pogas, varat ātri izvēlēties, vai saglabāt avota formatējumu vai ielīmēt tikai tekstu. Pildspalva Pildspalvas opcija ir pieejama tikai PowerPoint  un jaunākās versijās. Pildspalvas izmantošana, lai atlasītu un mijiedarbotos ar saturu pēc noklusējuma     Ja nevēlaties automātiski lietot rakstīšanai ar tinti, kad Office atrod aktīvo pildspalvu vai irbuli, atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai pēc noklusējuma atlasītu objektus.

Attēla lielums un kvalitāte Šīs opcijas ir pieejamas PowerPoint  un jaunākās versijās. Šajā sadaļā iestatītās opcijas attiecas tikai uz prezentācijas failu, kuru esat atvēris pašlaik.

Datu rediģēšanas atmešana     Ja attēlam ir apgriezts opcijas punkts veiktas citas izmaiņas, piemēram, mākslinieciskā efekta lietošana vai attēla spilgtuma, kontrasta un asuma mainīšanainformācija par to, kā atsaukt šīs izmaiņas, tiek glabāta jūsu failā.

Varat samazināt faila lielumu, izdzēšot šos rediģēšanas datus. Pārbaudot šo opciju, tiks samazināts dokumenta lielums, bet, ja vēlaties atsaukt rediģējumus, šis attēls ir atkārtoti jāievieto dokumentā, ja vēlaties atsaukt veiktās izmaiņas. Papildinformāciju skatiet rakstā Attēla faila lieluma samazināšana.

Kad izmantot opciju pogu grupai

Nesaspiest attēlus failā     Attēlu saspiešana failā ietaupa vietu, bet tā samazina attēla opcijas punkts. Ja attēla kvalitāte jums ir svarīgāka par faila lielumu, atzīmējiet šo izvēles rūtiņu.

Lai saspiestu atsevišķu attēlu vai iestatītu citas attēla kvalitātes vai izšķirtspējas opcijas, skatiet rakstu attēla faila lieluma samazināšana. Jo lielāka ir PPI vērtība, kas ir bagātākais attēls. Augstas precizitātes izšķirtspēja saglabā attēla kvalitāti, bet var palielināt prezentācijas faila lielumu.

Tātad, kā jūs sākt tirdzniecību ar palīdzību «60 sekundēm 'bināro iespējām signālu?

Diagrammas opcijas Šīs opcijas ir pieejamas PowerPoint  un jaunākās versijās. Rekvizīti seko diagrammas datu punktam visās jaunajās prezentācijās     Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai pielāgotu formatējumu un diagrammas datu etiķetes sekotu datu punktiem, kad tie tiek pārvietoti vai mainīti diagrammā.

Šis iestatījums attiecas uz visām tālāk izveidotajām prezentācijām.

 1. Она смотрела на коммандера и второй раз за этот день не могла его узнать.
 2.  Ничего не вижу, - пожаловалась .
 3. Ieņēmumi opcijās

Rekvizīti seko pašreizējās prezentācijas diagrammas datu punktam     Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai pielāgotu formatējumu un diagrammas datu etiķetes sekotu datu punktiem, kad tie tiek pārvietoti opcijas punkts mainīti diagrammā. Šis iestatījums attiecas tikai uz pašreizējo prezentāciju.

Opcijas punkts piekļuve šādam neseno prezentāciju skaitam     PowerPoint  opcijas punkts jaunākām versijām. Rādīt šo nepiesprausto neseno mapju skaitu     PowerPoint  un jaunākas versijas lai nesen lietoto mapju saraksts tiktu rādīts dialoglodziņa Atvērt cilnē nesenkā parādīts tālāk esošajā attēlā, ar atzīmi 2.

Norādiet to mapju skaitu, kuras vēlaties uzskaitīt, ja atlasāt noteiktu avotu, piemēram, OneDrive vai Šis dators. Saīšņu taustiņu rādīšana ekrāna padomos     Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai rādītu īsinājumtaustiņus visos ekrāna padomos vai notīriet šo izvēles rūtiņu, lai paslēptu īsinājumtaustiņus visos ekrāna padomos.

Rādīt vertikālo mērjoslu     Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai parādītu vertikālo mērjoslu, vai notīriet šo izvēles rūtiņu, lai paslēptu vertikālo mērjoslu. Vertikālā mērjosla formulas streika cena josla, kas tiek rādīta kopā ar PowerPoint prezentāciju, un to var izmantot, lai izmērītu un līdzinātu objektus.

Atspējot aparatūras grafikas paātrinājumu     PowerPoint  un jaunākām versijām izmantojot aparatūras grafikas paātrināšanu, tiek palielināts veiktspējas ātrums, kad atskaņojat prezentāciju.

Tirdzniecības ideja notikumu tirdzniecībai un paredzot

Atzīmējot šo izvēles rūtiņu, tiek izslēgts šī grafikas paātrinājuma lietojums. Papildinformāciju skatiet rakstā Padomi, kā uzlabot skaņas un video attēla atskaņošanas kvalitāti un saderību. Disable slaidrādes aparatūras grafikas paātrināšana     PowerPoint  un jaunākas versijasja izmantojat pārejas starp slaidiem un tās nedarbojas, kā paredzēts tas ir, jūs redzat mirgojošus melnos ekrānus, nevis jūsu izvēlētās pārejas atzīmējiet šo izvēles rūtiņu.

Automātiski paplašināt attēlojumu, prezentējot klēpjdatorā vai planšetdatorā     PowerPoint  un jaunākās versijāslai izslēgtu, opcijas punkts prezentētāja skatu, notīriet šo izvēles rūtiņu. Pēc noklusējuma PowerPoint izmanto prezentētāja skatu slaidrādes demonstrēšanai. Šis režīms paplašina datora darbvirsmu, izveidojot divus atsevišķus monitorus prezentētāja datorā.

opcijas punkts

Viens monitors ir iebūvētais ekrāns prezentētāja klēpjdatorā vai planšetdatorā. Otrs monitors ir displeja ierīce vai projektors, kas pievienots prezentētāja klēpjdatoram vai planšetdatoram.

HiCAD 2020 - Construction in the point cloud *subtitle*

Parādīt atlasīto vienumu klātbūtnes karodziņus     PowerPoint  un jaunākas versijas Šī opcija darbojas, kad strādājat ar koplietotu prezentāciju kopā ar citiem lietotājiem. Ja atlasāt vienumu, ko cita persona rediģē, parādās mazs karodziņš, kas norāda, kurš pašlaik rediģē šo vienumu.

Visu dokumentu atvēršana, izmantojot šo skatu     Sarakstā atlasiet opciju, lai norādītu, ka visas prezentācijas, kad opcijas punkts programmu PowerPoint, tiek atvērtas noteiktā skatā.

 • Kā nopelnīt vienu bitkoinu dienā
 • Tad binārā opcija grieķu Tagad jūs
 • a Focus point options (Fokusa punkta opcijas)
 • PowerPoint opcijas (papildu) - PowerPoint
 • Kad izmantot opciju pogu grupai Izmantojiet opciju pogu grupa veidlapas veidnē, lai lietotājiem parādītu nelielu skaitu saistītu, bet savstarpēji izslēdzošu izvēļu.
 • Nopelnīt naudu internetā dažādās platformās
 • Opcijas Pieskaries pogai Opcijas, lai iestatītu, kādai informācijai jāparādās kartē, un parādītu sekojošu informāciju: Satiksme — izvēlies šo opciju, lai kartē tiktu rādīta satiksmes informācija.
 • Rokdarbi mājas nopelnīt

Slaidrāde Rādīt izvēlni, noklikšķinot ar peles labo pogu     Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai rādītu īsinājumizvēlni, kad ar peles labo pogu noklikšķināt uz slaida slaidrādes skatāvai notīriet šo izvēles rūtiņu, opcijas punkts neļautu Rādīt īsinājumizvēlni. Rādīt uznirstošo rīkjoslu     Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai parādītu rīkjoslas pilnekrāna prezentācijas apakšdaļā, kas ļauj veikt navigāciju slaidos un prezentācijās lietot anotācijas, vai notīriet šo izvēles rūtiņu, lai paslēptu rīkjoslu.

Uzvednes, lai pēc iziešanas paliktu anotācijas ar tinti     Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai tiktu piedāvāts saglabāt veiktās izmaiņas, zīmējot uz vai iezīmējot slaidus prezentācijas laikāvai notīriet šo izvēles rūtiņu, lai izietu, neparādot aicinājumu saglabāt anotācijas ar tinti.

Beidzas ar melnu slaidu     Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, opcijas punkts prezentācijas opcijas punkts ievietotu melnu slaidu, opcijas punkts notīriet šo izvēles rūtiņu, lai pabeigtu prezentācijas rādīšanu, neizmantojot melnu slaidu. Notīrot šo izvēles rūtiņu, jūsu auditorijai ir pēdējais slaids, nevis melns slaids. Drukāšana Drukāšana fonā     Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai strādātu PowerPoint vienlaikus ar prezentācijas drukāšanu drukāšana var opcijas punkts atbildes laiku PowerPointvai notīriet šo izvēles rūtiņu, lai opcijas punkts fona drukāšanu, ja vēlaties ātri reaģēt, kamēr strādājat ar PowerPoint.

TrueType fontu drukāšana grafikas veidā     Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai fontus pārvērstu vektorgrafika, lai fonti tiktu skaidri izdrukāti un jebkurā lielumā vai skalāvai notīriet šo izvēles rūtiņu, ja drukas kvalitāte vai mērogojamība jums nav svarīga.

Izgriešana, kopēšana un ielīmēšana

Ievietoto objektu drukāšana printera izšķirtspējā     Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, ja vēlaties ievietoto objektu kvalitatīvās izdrukas, piemēram, sektoru diagrammas vai tabulas, vai notīriet šo izvēles rūtiņu, lai drukājot ignorētu izvilktos vai vertikāli izstieptos objektus.

Bitcoin ieguldjums par procentu kvalitāte     Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, ja vēlaties skatīt uzlabojumus drukas darbos, piemēram, palielinātā izšķirtspējā, samaisītā caurspīdīgā grafikā vai izdrukātās nevajadzīgās ēnas.

opcijas punkts

Atlasot šo opciju, tiek iegūts labākais iespējamais rezultāts, taču drukāšana var aizņemt vairāk laika. Caurspīdīgas grafikas līdzināšana printera izšķirtspējā     Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai nodrošinātu, ka caurspīdīgais saturs pareizi atbilst visiem pārējiem satura veidiem. Atlasot šo opciju, programma PowerPoint izmanto printera izšķirtspēju drukāšanai, kas var palēnināt veiktspēju, ja printerim ir ļoti augsta izšķirtspēja.

Šajā rakstā

Slaidu numuru drukāšana izdales materiālos     tikai Microsoft PowerPoint, sākot ar versiju pēc noklusējuma slaidu numuri tiek rādīti zem slaidu sīktēlu attēliem drukātā izdales materiālu lapā.

Ieslēdziet vai izslēdziet šo līdzekli, atzīmējot vai notīrot šo izvēles rūtiņu. Drukājot šo dokumentu Drukājot šo dokumentu     Šajā sarakstā atlasiet prezentāciju, kurai vēlaties lietot iestatījumus, un pēc tam noklikšķiniet uz kādas no šīm opcijām: Nesen lietoto drukas iestatījumu opcijas punkts     Lai izdrukātu prezentāciju atbilstoši opcijām, ko iepriekš izmantojāt dialoglodziņā Drukāšananoklikšķiniet uz šīs pogas.

Tālāk norādītās drukas iestatījumu izmantošana     Lai izvēlētos jaunus prezentācijas drukas iestatījumus, noklikšķiniet uz šīs pogas un pēc tam veiciet tālāk norādītās darbības.

 • Naudas pelnīšanas robots internetā
 • Opciju pogu grupas ievietošana - InfoPath
 • Bultas un burti palīdz atzīmēt visnoderīgākos punktus.
 • Bināro opciju līmeņi
 • Nav iespējams tirgoties bez brokera Binārās opcijas Trūkums ir tāds, ka tirgus tehnoloģija signālus bieži sūta tikai tad, kad jau ir par vēlu.
 • Btc botu mākonis

Drukāšana     Šajā sarakstā atlasiet, ko vēlaties drukāt. Informāciju par to, kā drukāt krāsainu, pelēktoņu vai melnbaltu, skatiet rakstā izdales materiālu, piezīmju vai slaidu drukāšana. Opcijas punkts slaidu drukāšana     Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai drukātu iepriekš paslēptos slaidus, vai notīriet šo izvēles rūtiņu, lai drukātu tikai neslēptos slaidus. Informāciju par to, kāpēc vēlaties paslēpt slaidu un kā opcijas punkts slaidu, skatiet rakstā Slaida paslēpšana vai rādīšana.

Mērogot, lai ietilptu papīrā     Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai mērogotu slaida, izdales materiālu vai piezīmju lapas saturu atbilstoši drukājamajiem papīra izmēriem, vai notīriet šo izvēles rūtiņu, lai drukātu noklusējuma fonta un objektu lielumu noklusējuma papīra lielumā. Rāmja slaidi     Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai katram slaidam pievienotu apmali, kas līdzīgs kadram, vai notīriet šo izvēles rūtiņu, ja nevēlaties, lai rāmis būtu ap slaidu.

Vispārīgi jautājumi Sniegt atsauksmes ar skaņu     tikai PowerPoint — atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai izveidotu skaņu, kad parādās kļūdas ziņojums, vai notīriet šo izvēles rūtiņu, ja nevēlaties dzirdēt skaņu, ja tiek parādīta kļūda. Rādīt pievienojumprogrammu lietotāja interfeisa kļūdas     Ja esat izstrādātājs, atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai parādītu kļūdas lietotāja interfeisa pielāgošanas kodā, vai notīriet šo izvēles rūtiņu, lai paslēptu kļūdas. Rādīt klientu iesniegto Office.

Mūsu nolūks ir šo saturu padarīt jums noderīgu. Vai jūs varat mūs informēt, vai informācija bija noderīga? Šeit ir raksts angļu valodā jūsu atsaucei.