Statusa opciju iestatīšana programmā Skype darbam - Skype darbam

Opcijas statuss

Lync  pakalpojumam Office  Vairāk Jūsu statuss pēc noklusējuma tiek iestatīts, pamatojoties uz Microsoft Outlook kalendāru ja izmantojat programmu Outlook vai programmā Lync veiktajām darbībām. Taču jūs arī varat manuāli iestatīt klātbūtnes statusu, lai kontrolētu to, kā personas ar jums sazinās, kā arī, vai tās vispār var ar jums sazināties. Turklāt klātbūtnes informācijā varat iekļaut arī personisku piezīmi, kas tiek rādīta jūsu kontaktpersonu sarakstā un jūsu kontaktpersonas vizītkartē.

Šādi jūs citas personas labāk informējat opcijas statuss to, ko darāt.

Statusa opciju iestatīšana

Klātbūtnes statusa maiņa Noklikšķiniet uz statusa izvēlnes nolaižamās opcijas statuss zem sava vārda Lync galvenajā logā un pēc tam noklikšķiniet uz statusa, ko vēlaties norādīt citām personām. Lai atkal iestatītu iepriekšējo statusu un programma Lync automātiski to atjauninātu, noklikšķiniet uz statusa izvēlnes un pēc tam uz Atiestatīt statusu. Piemērota statusa izvēle Pārliecinieties, vai statuss ir iestatīts pareizi. Nākamajā tabulā ir aprakstīts katrs klātbūtnes statuss, kas par jums var tikt rādīts citiem lietotājiem, katra statusa nozīme un statusa vērtības, ko varat iestatīt pats.

Google partnera statusa pārbaude - Google Ads Palīdzība

Detalizētu informāciju skatiet nākamajā sadaļā. Apraksts Pieejams Jūs esat tiešsaistē, un ar jums var sazināties.

opcijas statuss kā nopelnīt naudu par bināro opciju signāliem

Lync iestata šo statusu, ja konstatē, ka lietojat savu datoru. Šo statusu var arī iestatīt, ja vēlaties, lai citi zinātu, ka esat birojā, kaut gan dators ir dīkstāvē. Aizņemts Jūs esat aizņemts un nevēlaties, lai jūs traucētu. Lync iestata šo statusu, ja atbilstoši jūsu Outlook kalendāram ja izmantojat Outlook ir plānots piedalīties sapulcē.

opcijas statuss kanāls binārām opcijām

Šo statusu var arī atlasīt nolaižamajā izvēlnē. Ja manuāli atlasīsit Lync statusu Aizņemts, pēc 24 stundām automātiski tiks atjaunots jūsu Outlook kalendāra statusu, ja vien pirms tam to nenomainīsit. Sarunā Jūs veicat Lync zvanu divpusēju audiozvanu un nevēlaties, lai jūs traucētu.

Klātbūtnes statusa maiņa programmā Skype darbam (Lync)

Lync iestata šo statusu, ja konstatē, ka piedalāties Lync zvanā. Sapulcē Jūs piedalāties sapulcē un nevēlaties, lai jūs traucētu.

  1. Matemātiskie triki binārajās opcijās

Lync iestata šo statusu, ja konstatē, ka piedalāties Lync sapulcē vai, ja saskaņā ar jūsu Outlook kalendāru jums ir ieplānota sapulce ja izmantojat programmu Outlook.

Konferences zvanā Jūs esat Lync konferences zvanā Lync sapulcē ar skaņu un nevēlaties, lai jūs traucētu. Lync iestata opcijas statuss statusu, ja nosaka, ka esat Lync konferences zvanā. Rāda prezentāciju Jūs rādāt prezentāciju un nevēlaties, lai jūs traucētu.

Statusa opciju iestatīšana programmā Skype darbam

Lync iestata šo statusu, ja konstatē, ka koplietojat opcijas statuss ekrānu vai rādāt prezentāciju projektorā. Netraucēt Jūs nevēlaties tikt traucēts, un opcijas statuss tiks rādīti paziņojumi par sarunām tikai no personām ar privātuma līmeni Apvienoti tirgotāji, kas tirgojas līmeņos. Šo statusu var atlasīt nolaižamajā sarakstā.

Ja manuāli iestatīsit Lync statusu Netraucēt, pēc 24 stundām automātiski tiks atjaunots jūsu Outlook kalendāra statuss, ja vien pirms tam to nenomainīsit. Tūlīt atgriezīšos Jūs uz īsu brīdi neatrodaties pie datora.

Lync iestata jūsu opcijas statuss vērtību Neaktīvs, kad dators ir dīkstāvē piecas minūtes, un vērtību Prombūtnē, kad statuss ir bijis Neaktīvs piecas minūtes.

Tiek parādīti ziņojumi par tinti. Tintes modeļa numurs Ink Model Number Varat atrast pareizo tintes tvertni savam printerim. Atlasiet Iespējot statusa pārraugu Enable Status Monitorlai izmantotu tālāk minētās komandas. Rādīt pavadošo ziņojumu Display Guide Message Parāda norādes ziņojumus sarežģītām papīra iestatījumu darbībām. Aplokšņu drukāšana Envelope Printing Parāda norādes ziņojumus, kad sākas aplokšņu drukāšana.

Lai mainītu šīs noklusējuma vērtības, noklikšķiniet uz pogas Opcijasuz Statuss un pēc tam uz bultiņām blakus opcijām Rādīt, ka esmu Neaktīvs, tiklīdz mans statuss ir dīkstāvē šādu laiku minūtes un Rādīt, ka opcijas statuss Prombūtnē, tiklīdz mans statuss ir bijis Neaktīvs šādu laiku minūtes. Varat arī atlasīt šo statusu nolaižamajā sarakstā. Neatrodas darbā Jūs nestrādājat, un ar jums nevar sazināties.

Statusa opciju iestatīšana programmā Skype darbam - Skype darbam

Bezsaistē Jūs neesat pierakstījies. Personām, kurām esat bloķējis informācijas par klātbūtni rādīšanu, tiek rādīts, ka esat bezsaistē.

  • Patērējamo materiālu statusa pārbaude (Mac OS)
  • Klātbūtnes statusa maiņa programmā Skype darbam (Lync) - Lync
  • Pārbaudot savu Google partnera statusu, varat uzzināt tālāk norādīto informāciju.
  • Mazāk Izmantojiet statusa opciju logu, lai norādītu, kā un kuriem lietotājiem redzams jūsu statuss pakalpojumā Skype darbam.
  • Atslēgvārdu atbilstības opcijas — definīcija - Google Ads Palīdzība
  • Canon : Inkjet rokasgrāmatas : G series : Canon IJ statusa pārrauga apraksts
  • Populārākās vietnes, kurās jūs patiešām varat nopelnīt

Lync iestata šo statusu, kad esat atteicies datorā. Nezināms Jūsu klātbūtnes statuss nav zināms. Šis statuss var tikt rādīts kontaktpersonām, kuras kā tērzēšanas programmu neizmanto Lync.

Statusa opciju iestatīšana - Lync

Piezīme tiks parādīta kopā ar jūsu kontaktpersonas vizītkarti. Piezīmi var mainīt, cik bieži vien vēlaties. Personiskas piezīmes noņemšana Noklikšķiniet uz lodziņa opcijas statuss sava vārda un nospiediet tastatūras atpakaļatkāpes taustiņu un pēc tam taustiņu Enter. Ārpus biroja paziņojuma ieslēgšana vai izslēgšana Ja jūsu konts programmā Lync tiek sinhronizēts ar programmas Outlook kalendāru, tad vienmēr, kad programmā Outlook ieslēdzat ārpus biroja atrašanās paziņojumu, programmā Lync kā opcijas statuss personīgā piezīme tiek parādīts ārpus biroja atrašanās ziņojums.

Atslēgvārdu atbilstības opcijas — definīcija

Piemēram, ja dodaties atvaļinājumā, varat programmā Outlook opcijas statuss ārpus biroja atrašanās paziņojumu, lai norādītu, ka esat atvaļinājumā un sniegtu citu atbilstošu informāciju, piemēram, to, vai pārbaudīsit opcijas statuss un kurš darbinieks jūs aizstāj. Šis paziņojums tiek publicēts jūsu kontaktpersonas vizītkartē un citos kontaktpersonas ierakstos, kas tiek rādīti jūsu kontaktpersonām programmā Lync.

Tas ir jādara programmā Outlook. Šo piezīmi nevar izdzēst programmā Lync.

opcijas statuss binārās opcijas 30 sekunžu laikā

Paziņojumu ieslēgšana programmā Outlook Programmā Outlook noklikšķiniet uz cilnes Fails, uz pogas Automātiskās atbildes, pēc tam noklikšķiniet uz Sūtīt automātiskās atbildes, uzrakstiet savu paziņojumu par atrašanos ārpus biroja un ieplānojiet, kad tas jārāda. Lai izslēgtu paziņojumu programmā Outlook un tādējādi noņemtu ziņojumu programmā Opcijas statuss Programmā Outlook noklikšķiniet uz cilnes Fails un pēc tam panelī Automātiskās atbildes uz Izslēgt.

OD ČETRNAEST PRIORITETA ZA KANDIDATSKI STATUS, BIH NIJE ISPUNILA NI DVA

Piezīmes izdzēšana programmas Lync displejā var prasīt pat trīsdesmit minūtes. Lai sinhronizētu konta datus programmā Lync un Outlook Programmas Lync galvenajā logā noklikšķiniet uz pogas Opcijas.

Google partnera statusa pārbaude

Sadaļā Lync - Opcijas noklikšķiniet uz Personisks. Atzīmējiet izvēles rūtiņu Atjaunināt manu klātbūtni, izmantojot kalendāra informāciju.

Opcijas statuss Lync galvenajā logā opcijas Statuss var atvērt divos veidos. Noklikšķiniet uz pogas Opcijas un pēc tam noklikšķiniet uz Statuss. Pie pogas Opcijas noklikšķiniet uz bultas Rādīt izvēlni, noklikšķiniet uz Rīki, uz Opcijas un pēc tam uz Statuss. Uz lapas sākumu Opciju iestatīšana statusa izmaiņām Neaktīvs un Prombūtnē Ja kādu laiku dators netiek aktīvi lietots, programmā Lync  automātiski tiek mainīts jūsu statuss. Ja noteiktā laika posmā neesat veicis darbības ar peli vai tastatūru, programmā Lync tiek rādīts dzeltens statusa indikators un uzraksts Neaktīvs.

Atzīmējiet izvēles rūtiņu Rādīt manu Ārpus biroja atrašanās informāciju kontaktpersonām, kuru privātuma līmenis ir Draugi un ģimene, Darbgrupa un Kolēģi, lai sinhronizētu Lync un Outlook konta datus.