Veidlapas nosūtīšana un atbilžu apkopošana - Office atbalsts

Opcijas veidlapa. Četru soļu veidlapa

Veidlapas vai viktorīnas iestatījumu pielāgošana programmā Microsoft Forms Veidlapas vai viktorīnas iestatījumu pielāgošana programmā Microsoft Forms Microsoft Forms Vairāk Mazāk Padoms. Vai vēlaties tvert un analizēt uzņēmuma klientu atsauksmes?

Četru soļu veidlapa

Izmēģiniet Dynamics klienta balss. Izmantojot Microsoft Forms, varat izveidot veidlapu piemēram, aptauju vai aptauju vai viktorīnu piemēram, matemātikas eksāmenu skolēniem.

  • Kad izmantot opciju pogu grupai Izmantojiet opciju pogu grupa veidlapas veidnē, lai lietotājiem parādītu nelielu skaitu saistītu, bet savstarpēji izslēdzošu izvēļu.
  • Sīkāka informācija Pārskats Katram pieteikuma iesniedzējam, tostarp bērniem, jāaizpilda atsevišķa veidlapa DS par vīzas pieprasīšanu.
  • Rīkojumu grāmatas tirdzniecības binārās iespējas
  • Bitcoin adrešu ģenerēšanas algoritms
  • Izmantojiet nolaižamo sarakstlodziņu, ja vēlaties: sniegt lietotājiem iespēju izvēlēties atsevišķu atlasi iepriekš definētu vienumu sarakstā; pēc noklusējuma paslēpt saraksta ierakstus veidlapā; parādīt vērtības, kas izgūtas no fiksēta saraksta, no veidlapas veidnes datu avots vai no ārēja datu avota, piemēram, datu bāzes vai Microsoft Windows SharePoint Services saraksta.
  • Veidlapas vai viktorīnas iestatījumu pielāgošana programmā Microsoft Forms - Office atbalsts
  • PPW Veidlapas faila izveide vai dzēšana Varat izveidot caurspīdīgā pārklājuma apgabalus, izmantojot paša izvēlētu lietojumprogrammatūru, un saglabāt šos apgabalus kā veidlapu.

Izmantojiet veidlapu un viktorīnas iestatījumus, lai norādītu termiņus, identificētu veidlapu glābējus, rādītu pareizās viktorīnu atbildes un iestatītu citas Microsoft Forms preferences. Lai opcijas veidlapa formas vai viktorīnas iestatījumiem, atlasiet papildu veidlapas iestatījumi un pēc tam atlasiet Iestatījumi. Veidlapu un viktorīnu opciju iestatīšana Rūtī Iestatījumi varat atlasīt vai notīrīt opcijas.

Viktorīnas opcija Noklusējuma žetonu prognozes rāda rezultātus automātiski, ļauj atbildētājiem skatīt katra jautājuma rezultātus, iesniedzot viktorīnas atbildes.

opcijas veidlapa pārskati anyoption bināro opciju pārskati

Aizpildītājiem tiek rādīta zaļas kontrolatzīmes blakus katrai pareizajai atbildei uz viktorīnas jautājumiem, kā arī sarkans ziņojuma teksts blakus nepareizajām atbildēm. Notīriet šo iestatījumu, ja nevēlaties, lai blakus katram viktorīnas jautājumam tiek rādīta informācija par to, vai atbilde ir pareiza.

  1. Компьютерные поисковые системы работают, только если вы знаете, что ищете; этот пароль - некая неопределенность.
  2. Padomi, kā nopelnīt naudu internetā
  3. «Я должен добраться до ангара!» Интересно, увидит ли пилот «лирджета», что он подъезжает.

Kas var aizpildīt šo veidlapu Ikviens, kam ir saite, var atbildēt uz jūsu veidlapu vai viktorīnu, tostarp personām ārpus jūsu organizācijas.

Tikai lietotāji manā organizācijā var atbildēt tikai ar personām, kuras opcijas veidlapa jūsu organizācijai, varēs atbildēt uz jūsu veidlapu vai viktorīnu.

Veidlapas nosūtīšana un atbilžu apkopošana Veidlapas nosūtīšana un atbilžu apkopošana Microsoft Forms Vairāk

Ieraksta nosaukums opcijas veidlapa varat sekot tiem, ar kuriem esat atbildējis uz jūsu veidlapu vai viktorīnu. Viena atbilde vienai personai — ierobežotā forma vai viktorīnas atbilde tikai vienai personai. Tādējādi personas neļaus aizpildīt veidlapu vai viktorīnu vairākkārt.

opcijas veidlapa interneta ieņēmumi vietņu izveidei

Atbilžu opcijas Atbilžu pieņemšana — ja šis iestatījums ir neatzīmēts, varat izslēgt iespēju apkopot jebkādas papildu veidlapas atbildes.

Varat arī pielāgot noklusējuma ziņojumu, kas saņēmējiem tiek rādīts, mēģinot iesniegt atbildi pēc tam, kad šo iestatījumu izslēdzat.

Veidlapas nosūtīšana un atbilžu apkopošana

Sākuma datums un beigu datums — varat norādīt precīzu datumu un laiku, opcijas veidlapa vēlaties sākt un pārtraukt veidlapas atbilžu apkopošanu. Noklikšķiniet uz sākuma datums, pēc tam noklikšķiniet uz tekstlodziņa datuma un atlasiet datumu no kalendāra vadīklas.

Atlasiet konkrētu stundu stundu iedaļu nolaižamajā izvēlnē.

opcijas veidlapa binārā opcija no 1 centa

Veikt to pašu ar derīguma termiņu Piezīme. Jaukt jautājumus — ja tas ir neatzīmēts noklusējuma iestatījumsjautājumi tiek parādīti respondentiem tādā pašā secībā, kādā tos izveidojāt.

Ja šī opcija ir atzīmēta, parādāmo jautājumu secība tiks nejauši samaisīta.

Lapā "Piesakieties tūlīt" izvēlieties pirmo valodu no ES 23 valodām. Otrajai valodai jābūt atšķirīgai no pirmās izvēlētās valodas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Jūsu dizainparaugu var apstrīdēt šajā otrajā valodā. Ja vēlaties oficiālo saraksti saņemt otrajā valodā, atzīmējiet attiecīgo izvēles rūtiņu.

Katrs respondents skata jautājumus citā secībā. Visi jautājumi — visu veidlapas vai viktorīnas jautājumu secības jaukšana.

Nolaižamā sarakstlodziņa ievietošana

Bloķējiet jautājumus — shuffle visu jautājumu secību, izņemot tos, ko esat norīkojis piemēram, jautājumi Rādīt norises joslu — respondenti redzēs vizuālo indikatoru par norisi, aizpildot veidlapu vai viktorīnu. Pielāgot Pateicības ziņojumu — pateicamā paziņojuma parādīšana pēc veidlapas vai viktorīnas pabeigšanas.

opcijas veidlapa kā nopelnīt naudu, tirgojoties

Noklikšķiniet tekstlodziņā, lai izveidotu pielāgotu ziņojumu. Paziņojumu Sūtiet e-pasta ziņojumu uz respondentiem — nosūtiet Automātiska e-pasta ziņojumu respondentiem, kad ir pabeigta jūsu veidlapa vai viktorīna. E-pasta ziņojumā būs iekļauta saite uz viņu atbildēm.

opcijas veidlapa bināro opciju popularizēšana

Saņemiet e-pasta paziņojumu par katru atbildi — saņemiet paziņojumu pa e-pastu ikreiz, kad tiek saņemta atbilde. Klasifikāciju Atlasiet Rediģēt, pēc tam izvēlieties Vispārīgi, konfidenciālivai ļoti konfidenciālilai kontrolētu datu aizsardzības līmeni.

Expertly manage your cases in the Customer Service Hub for Customer Engagement

Vai jums ir atsauksmes par Microsoft Forms? Mēs labprāt uzklausīsim jūsu viedokli!

opcijas veidlapa binārā opcija utrader

Apmeklējiet Microsoft Forms UserVoice vietnilai sniegtu ieteikumus un balsotu par citu lietotāju iesniegtajām idejām.