Ar Google Meet lietošanu saistītās zināmās problēmas - Google Meet Palīdzība

Opciju ieraksts.

opciju ieraksts td eurotrading

Jums nav jāizveido un jāatceras jaunas paroles, un jūsu konts ir aizsargāts ar divpakāpju autentifikāciju. Pierakstīšanās ar Apple akreditācijas datiem ir izstrādāta, domājot par opciju ieraksts privātuma aizsardzību. Lietotnes un tīmekļa vietnes var konta iestatīšanai jums lūgt tikai jūsu vārdu un e-pasta adresi, un Apple nesekos tam, kā lietojat šos datus.

Ar Google Meet lietošanu saistītās zināmās problēmas

Konta iestatīšana vai jaunināšana ar opciju Sign in with Apple Kad atbilstoša lietotne vai tīmekļa vietne lūdz jūs iestatīt vai atjaunināt kontu, opciju ieraksts tālāk aprakstītās darbības.

Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus.

opciju ieraksts tendenču tirdzniecība ar ziņām

Dažas lietotnes un tīmekļa vietnes nepieprasa vārdu un e-pasta adresi. Šādā gadījumā jūs vienkārši autentificējaties ar Face ID vai Touch ID atkarībā no modeļapēc tam sāciet izmantot lietotni.

Opciju un izmantošanas līdzekļu iestatīšana programmā Business Contact Manager (Backstage skats)

Citas lietotnes un vietnes var lūgt jūsu vārdu un e-pasta adresi, lai iestatītu personisku kontu. Lai rediģētu savu vārdu, pieskarieties tam, pēc tam veiciet izmaiņas ar tastatūru.

Pelnīt Kripto Par katru 0,01 partiju kontā jābūt vismaz valūtas vienību vai 60 dolāru centa kontā.

Lai norādītu e-pasta adresi, veiciet vienu no tālāk aprakstītajām darbībām. Izmantojiet savu personisko e-pasta adresi. Pieskarieties Share My Email.

Ja jūsu Apple ID ir piesaistītas vairākas e-pasta palīdzības iespēju tirgotājs, norādiet vēlamo adresi.

Paslēpiet savu e-pasta adresi. Pieskarieties Hide My Email. Šī opcija ļauj saņemt e-pastu no lietotnes, neatklājot savu personisko e-pasta adresi.

Ja izvēlēsities šo opciju, Apple izveidos jums unikālu, nejaušu adresi, un no lietotnes uz šo adresi saņemtais e-pasts tiks jums pārsūtīts uz jūsu personisko adresi.

Zemu Ierakstu Binārās Opcijas

Pēc informācijas pārskatīšanas un e-pasta opcijas izvēles pieskarieties Continue, autentificējieties ar Face ID vai Touch ID atkarībā no modeļapēc tam sāciet izmantot lietotni. Taču, ja jums tiek lūgts pierakstīties jo, piem. Apskatiet parādīto Apple ID, pēc opciju ieraksts pieskarieties Continue. E-pasta pārsūtīšanai izmantotās adreses maiņa Ja konta izveides laikā izvēlējāties paslēpt savu e-pasta adresi un jūsu Apple ID ir opciju ieraksts vairākas adreses, varat mainīt to adresi, kura saņem jūsu pārsūtīto e-pastu.

Izvēlieties atšķirīgu e-pasta adresi, pēc tam pieskarieties Done.

opciju ieraksts mācību centrs tirdzniecības centros

Izvēlieties lietotni, pēc tam veiciet vienu no tālāk aprakstītajām darbībām. Izslēdziet e-pasta pārsūtīšanu.

  1. Common Data Service izmantošana palīdz novērst iespējamos ierakstu dublikātus, nosakot dublikātus aktīviem ierakstiem, piemēram, uzņēmumiem un kontaktpersonām.
  2. Bināro opciju notikumi gads - kā veikt labu ierakstu - Kā Vai jūs saņemat labu ierakstu?
  3. Ērču opciju tirdzniecība
  4. Ja esat administrators, skatiet zināmās Google Workspace problēmas.
  5. Ar Google Meet lietošanu saistītās zināmās problēmas - Google Meet Palīdzība
  6. Redzama šī opcija Pieejamas Tiešsaistes sinhronizācijas filtru, kas tiek izmantoti, lai noteiktu, vai ieraksti tika kopēti lokālajā cietajā diskā, skatīšana vai modificēšana Sinhronizācija Vienumu sinhronizācija ar Outlook vai Exchange Skatiet vai pārvaldiet filtrus, kas nosaka ierakstus, kuri tiek sinhronizēti ar Outlook vai Exchange mapēm.

Izslēdziet iestatījumu Forward To. Jūs vairs nesaņemsit e-pastu no lietotnes. Nākamreiz, kad mēģināsit pierakstīties ar lietotni, jums, iespējams, tiks lūgts izveidot jaunu paroli. Tas ļaus aizsargāt jūsu Apple ID, jūsu lietotnes kontus un jūsu lietotnes saturu. Informāciju par divpakāpju autentifikācijas darbības principiem sk.

Apple atbalsta rakstā Two-factor authentication for Apple ID.

opciju ieraksts binārā opcija no 30