Zaudējis spēku - Par Uzņēmējdarbības vides uzlabošanas pasākumu plānu –gadam

Opciju plāns

Saturs

  opciju plāns

  Saturs turpināsies pēc reklāmas Reklāma " Tostarp garantēšanas datums tūkstošiem piešķirto opciju ir pēc 36 mēnešiem jeb Katra opcija dod tiesības uz vienu bankas "Citadele" parasto akciju, bet tās realizācijas cena ir nulle. Katram dalībniekam definēto sasniedzamo rezultātu saskaņošana, noteikšana un koriģēšana ir Padomes atalgojuma un nomināciju komitejas pienākums. Piešķirtās opcijas var zaudēt, ja kāds no darbības rezultātu nosacījumiem netiek izpildīts," teikts bankas pārskatā.

  Iespēju līgumi Options Veic ieguldījumus vai ierobežo riskus ar iespēju līgumiem Iespēju līgums opcija pircējam dod tiesības, bet neuzliek pienākumu iegādāties vai pārdot noteiktu aktīvu noteiktā laika periodā un par noteiktu cenu. Opcijas pārdevējs jeb izrakstītājs, savukārt, uzņemas saistības pirkt vai pārdot noteiktu aktīvu par noteiktu cenu noteiktā laika periodā.

  Tajā arī atzīmēts, ka atlīdzība opciju plāns akcijām var būt gan bankas "Citadele" akciju veidā, gan nosacītu akciju opciju opciju plāns, bet patiesā vērtība ir aplēstā akciju cena, kas samazināta par dividenžu, kuras dalībnieki nesaņems, pašreizējo vērtību un citu saskaņotās kompensācijas ierobežojošu nosacījumu vērtību.

  Banka "Citadele" pagājušajā gadā strādāja ar auditēto peļņu 33, miljonu eiro apmērā, kas ir vairākkārt lielāka nekā Bankas "Citadele" aktīvi Pēc aktīvu apmēra banka "Citadele" Seko Delfi arī Instagram profilā — pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

  opciju plāns