blackmagpietheory.com Enciklopēdijas - Vērtspapīru darījumu vārdnīca. Meklēšanas rezultāti

Opciju priekšmeti, Fitnesa blogere gadu neskuj kājas un paduses. Iedvesmo dabiskam skaistumam!

Saturs

  Lielākā daļa šo opciju specifikāciju paliek nepamanīti un nevienam nav īpaša nozīme. Tomēr dažreiz opcija opciju priekšmeti slavena, izmantojot tā opcijas kodu.

  paplašinājumi naudas pelnīšanai internetā

  Z71 ir šāds gadījums. Z71 ir kods, kuru Chevy izmanto viņu "bezceļa balstiekārtu paketei". WEA ir kods "Z71 izskatu pakotnei", kas ir izdomāti durvju rokturi un spoguļi un tamlīdzīgi.

  meklē tirgotāju bināro opciju iegādei

  SB7 ir kods uzlīmēm "Z71", kuras opciju priekšmeti iegūt ar savu Opciju priekšmeti aprīkoto kravas automašīnu VK3 ir kods priekšējās numura zīmes kronšteinam Tātad jūs varat redzēt, ka priekšmeti ne vienmēr ir krāšņi.

  Katrai opcijai ir kodi.

  tendenču līnijas tirgotājs

  Ir daudzi citi Chevy transportlīdzekļi, kas ir "publiskojuši" savus izvēles opciju priekšmeti, piemēram: Corvette Z06 Corvette ZR1 Camaro Z28 Camaro ZL1 Atbilde 2: Z71 vai jebkuru no simtiem trīs trīs ciparu kodu uz jebkura ĢM transportlīdzekļa sauc par regulārām ražošanas iespējām.

  Jebkura transportlīdzekļa jebkuru iespēju pārstāv RPO. Parasti RPO etiķete atrodas bagāžniekā vai cimdu kastē un ir noderīga, mēģinot pasūtīt transportlīdzekļa detaļas vai noteikt, kāda sistēma atrodas uz transportlīdzekļa.

  robotu tirdzniecība ar stiklu

  RPO pirmais burts vienmēr vienmēr nosaka, kurai grupai opcija pieder. Ciktāl Z71 tiek parādīts kā emblēma vai uzlīme, līdzīgs citiem, piemēram, Z28, tas notiek tāpēc, ka to izmanto kā mārketinga instrumentu, lai modeļa nosaukumam pievienotu nojautu. Patiesību sakot, vairums kravas automašīnu ar Z71 bezceļa paku nekad faktiski netiks vadītas bezceļa apstākļos.

  Atbilde 3: Tas ir vienkārši bezceļa piederumu komplekts, kuru jūs pievienosit noteiktiem Chevrolet un GMC transportlīdzekļiem. Faktiskie aksesuāri un apdares detaļas atšķiras atkarībā no gada un atkarībā no modeļa.

  bināro opciju platforma q opton