IK "OPTIMA TIRDZNIECĪBA"

Optima tirdzniecība

Saturs

  VID amatpersonas konstatēja, ka ne visi ieņēmumi tiek uzrādīti un uzskaitīti grāmatvedības optima tirdzniecība.

  optima tirdzniecība bināro iespēju tirdzniecības stratēģiju apspriešana

  Dienas uzrādītā ieņēmuma starpība Nākamajā dienā reģistrēto pirkumu summa EKA ir Līdzīga situācija  ir konstatēta  arī citās dienās. Pārbaudot uzņēmuma realizācijas ieņēmumus par pusgadu, konstatēts, ka no preču realizācijas grāmatvedības reģistros netika uzrādīti realizācijas ieņēmumi pilnā apmērā. Minētā uzņēmuma pārbaudē iegūtā informācija nodota nodokļu audita veikšanai, lai audita rezultātā konstatētu neaprēķinātos un nesamaksātos nodokļus, kavējuma naudu un soda naudu.

  optima tirdzniecība opcija ir tiesības

  Saskaņā ar pašreizējiem aprēķiniem par pusgadu iespējamā nenomaksātā pievienotās vērtības nodokļa summa sastāda vairāk kā 16 tūkst. Saskaņā ar uzņēmuma iesniegtajiem darba devēju ziņojumiem uzņēmumā nodarbināti 22 darba ņēmēji ar vidējo darba samaksu EUR pirms nodokļu nomaksas.

  optima tirdzniecība vietējā bitcoin dolāra likme

  Pārbaudē konstatēts, ka trijās nedēļās EKA kontrollentēs kopā ieņēmumi norādīti 22 Līdz ar to konstatēts, ka uzņēmums izmantojot EKA Optima CR LA veic darbības, kuru optima tirdzniecība netiek uzskaitīti visi ieņēmumi no preču realizācijas, un triju nedēļu laikā samazinājis ar nodokļiem apliekamo ienākumu par  19 Līdz ar to var secināt, ka ir notikusi iejaukšanās EKA darbībā, lai samazinātu reģistrēto ieņēmumu summu.

  Ja šāda veida ieņēmumu samazināšanas metode tiek lietota regulāri, tad gada laikā neuzrādīto ieņēmumu summa pārsniedz EUR, no kuriem attiecīgi netiek nomaksāts ne pievienotās vērtības nodoklis, ne uzņēmumu ienākuma nodoklis.

  optima tirdzniecība kā pagatavot tējkannu tiešsaistē

  Tā kā uzņēmumam ir vairākas struktūrvienības, veikali, un, ja  šī ieņēmumu samazināšana  tiek veikta visos veikalos, tad optima tirdzniecība ieņēmumu optima tirdzniecība var pieaugt vairākkārtīgi. VID atgādina, ka Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa Par šādu pārkāpumu uzliek naudas sodu fiziskajām personām no divsimt desmit līdz tūkstoš četrsimt euro, bet juridiskajām personām — no četrsimt trīsdesmit līdz četrtūkstoš trīssimt euro, konfiscējot pārkāpuma izdarīšanas rīkus vai bez konfiskācijas.

  Minēto Ministru kabineta noteikumu mērķis ir mazināt ēnu ekonomiku, ierobežojot optima tirdzniecība nodokļu maksātāju iespēju veikt krāpnieciskus darījumus, ierobežojot nelegālu naudas plūsmu parādīšanos, kas savukārt cieši saistīts ar aplokšņu algām, kā arī veicināt godīgas uzņēmējdarbības vides attīstību.

  Informācija presei.

  optima tirdzniecība darbs internetā reālā izpeļņa