Kā iegādāties grāmatas

Pasūtījumu grāmata

Saturs

  Barona iela 3, Rīga, turpmāk Uzņēmumsun fizisku vai juridisku personu turpmāk — Pircējskas veic preču pirkumu Uzņēmuma interneta veikalā www.

  manas iespējas

  Līguma priekšmets Distances līgums ir vienošanās starp Pircēju un Uzņēmumu, pamatojoties uz Uzņēmuma piedāvājumu ar Interneta starpniecību. Distances līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem, kas veikti Uzņēmuma e-veikalā.

  opcijas maksājums ir

  Distances līguma spēkā stāšanās Distances līgums stājas spēkā, tiklīdz Pircējs veicis pasūtījumu ar Interneta palīdzību un saņēmis no Uzņēmuma apstiprinājumu, ko automātiski pēc pasūtījuma pabeigšanas ģenerē Uzņēmums ar elektroniskā pasta starpniecību. Pasūtījumu un pasūtījumu apstiprinājumu uzskata par saņemtiem, kad tiem var piekļūt puses, kurām tie adresēti.

  vai ir iespējams nopelnīt naudu par skropstu pieaudzēšanu

  Vispārīgi noteikumi par preces pasūtīšanu Iepirkties Uzņēmuma e-veikalā Pircējs var arī bez iepriekšējas reģistrēšanās, kas neitekmē Līgumas izpildes noteikumus. Lai veiktu pasūtījumu e-veikalā: 1. Iespējams atgriezties e-veikalā, izvēlēties papildus citas preces un pēc tam atkārtoti atgriezties iepirkumu pasūtījumu grāmata, nospiežot uz lauka lapas labās puses augšdaļā, kur attēlota informācija par Pircēja iepirkumu groza saturu; 3.

  kā ātri nopelnīt 500 bez ieguldījumiem

  Lai pabeigtu pasūtījuma apstrādi, Pircējam jāpiekrīt pasūtījumu grāmata minētajiem noteikumiem. Pēc tam poga "Pasūtīt" kļūst aktīva, un, to nospiežot, pasūtījums tiks reģistrēts.

  maksājums pēc iespējām

  Pēc pasūtījuma reģistrēšanas tiks attēlots teksts "Paldies! Jūsu pasūtījums ir saglabāts. Tuvākajā laikā sazināsimies ar Jums" Tāpat Pasūtījumus iespējams veikt:.