Eksperts: Kas jāzina par iespēju mantot pensijas 2. līmeni | blackmagpietheory.com

Pensijas iespējas

Saistībā ar valdības pieņemto lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu mūsu valstī, un, rūpējoties par sabiedrības un mūsu darbinieku veselību, Compensa Life klientu apkalpošanas centri darbojas tikai pēc iepriekšēja pieraksta līdz ārkārtas situācijas beigām.

Piesakies konsultācijai šeit!

Ir ļauts izvēlēties

Aktīvā pensija Kā darbojas Latvijas pensiju sistēma? Veiktās iemaksas tiek izmantotas, lai nodrošinātu vecuma pensijas esošajai pensionāru paaudzei. Daļa no 2.

kā jūs varat nopelnīt daudz naudas ļoti ātri

Pensijas iespējas pensijas līmeni īpaši atbalsta Latvijas valsts, kas likumdošanā paredzējusi, ka privātpersonu brīvprātīgās iemaksas 3. Ko piedāvā Compensa Life? Compensa Life piedāvā Jums iesaistīties brīvprātīgajā 3.

Mantošanas iespējas

Aktīvā pensija ir uzkrājuma veidošana savu vecumdienu finansiālai nodrošināšanai. Uzkrājums pelna procentus!

satoshi darbs

Jums ir iespēja veidot savu pensijas uzkrājumu, veicot regulāras vai vienreizējas iemaksas, kas piesaistītas ieguldījumu fondiem. Uzņemoties investīciju risku, šāds uzkrājuma veids sniedz iespēju nopelnīt vairāk, atkarībā no izvēlēto ieguldījumu fondu darbības rezultātiem.

Kas ir Mūža pensija?

Aktīvā pensija palīdzēs nodrošināt materiālu aizsardzību apdrošinātās personas ģimenei apdrošināšanas perioda laikā un vienlaikus veidot naudas uzkrājumu, kas ļaus saglabāt Jums vēlamo labklājības līmeni pensijas iespējas vecumdienās — saņemot Jūsu privāto pensiju papildus valsts pensijai.

Atšķirībā no valsts pensijas, šajā pensiju līmenī iemaksu lielumu un regularitāti Jūs varat brīvi izvēlēties, taču uzkrājuma pamatā saglabājas princips - jo agrāk sāksiet krāt, jo lielāku pensijas kapitālu uzkrāsiet un lielāku pensiju saņemsiet.

Jūs veicat regulāras iemaksas savā Aktīvajā pensijā un visu apdrošināšanas periodu Jums ir iespēja saņemt no valsts nodokļu atvieglojumus par veiktajām iemaksām sava uzkrājuma veidošanā. Apdrošināšanas perioda beigās sāksies pensijas izmaksas periods - Jūs saņemsiet uzkrāto summu atbilstoši pensijas iespējas izvēlētajam pensijas izmaksas veidam. Aktīvā pensija sastāv no divām daļām — pensijas kapitāla uzkrājuma perioda un pensijas izmaksu perioda.

Uzkrājuma periodā Jūs veicat apdrošināšanas prēmijas iemaksas, kas nodrošina: iespēju saņemt nodokļu atvieglojumus; materiālu aizsardzību Jūsu ģimenei, jo darbojas Jūsu dzīvības apdrošināšana; pensijas iespējas veidošanos, kas var noderēt arī neparedzētu finansiālu jautājumu risināšanai pirms pensijas vecuma iestāšanās.

ienākumi internetā bez ieguldījumiem pensionāriem

Pensiju izmaksu periodā Compensa Life Jums maksā privāto pensiju atbilstoši Jūsu izvēlētajam pensijas izmaksu veidam. Pensijas izmaksas periods ir laika posms, kurā apdrošināšanas kompānija veic regulāras pensijas izmaksas.

Pensijas izmaksu perioda sākumu un garumu nosakāt Jūs. Mūža pensija ar garantēto pensijas izmaksu periodu Jūs saņemat pensiju no pensijas izmaksu perioda sākuma līdz mūža beigām, un ir noteikts garantētais periods. Šo pensijas izmaksas veidu iesakām izvēlēties, ja Jums ir bērni vai mazbērni, kuriem Jūs labprāt atstātu mantojumu.

APP - Article Actions Foto: Publicitātes foto Papildus trīs pensiju līmeņiem ir vēl daudz iespēju, kā uzkrāt, lai nākotnē sev nodrošinātu pārtikušas vecumdienas. Tomēr papildu ieguldīšanas veidi nevar aizstāt pamata pensiju līmeņus, bet var noderēt kā labs papildinājums — pašam savs 4. Saturs turpināsies pēc reklāmas Reklāma 1.

Pensija Jums tiks izmaksāta līdz mūža beigām, lai cik ilgi Jūs dzīvotu, bet, ja garantētā perioda laikā iestājas nāve, atlikušo pensijas daļu līdz garantētā perioda beigām saņem mantinieks -i. Mūža pensija Jūs saņemat pensiju no pensijas izmaksu perioda sākuma līdz mūža beigām. Šis pensijas izmaksas veids sniedz Jums iespēju apdrošināt pašam savu pensiju vai veikt maksājumus, lai nodrošinātu kādas citas iespēja pieteikties vecāku, bērnu u.

Noteiktais pensijas izmaksas periods Jūs saņemat pensiju no pensijas izmaksu pensijas iespējas sākuma līdz noteiktā perioda beigām vai savai nāvei, ja tā iestājusies pirms noteiktā perioda beigām.

  • Jurista Vārds - Jaunumi: Izdienas pensijas: iespējams, nepanesams slogs valsts budžetam nākotnē
  • Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.
  • Kā aprēķināt savu nākotnes pensiju Ja jums kāds pajautātu — kāda būs jūsu nākotnes pensija, vai jūs varētu uzreiz atbildēt?
  • Ko nozīmē tirdzniecība

Ja vēlaties saņemt palielinātu pensiju tieši pirmajos gados pēc aiziešanas pensijā, tad iesakām izvēlēties šo pensijas izmaksu veidu. Noteiktais periods ar garantēto periodu Jūs saņemat pensiju no pensijas izmaksu perioda sākuma līdz noteiktā perioda beigām vai savai nāvei, ja tā iestājas pirms noteiktā perioda beigām.

Priekšlaicīga pensionēšanās

Ja gadījumā nāve iestājas garantētā perioda laikā, atlikušo pensijas daļu līdz garantētā perioda beigām varēs saņemt Jūsu mantinieks -i. Garantētais periods sākas vienlaicīgi ar noteikto periodu. Garantētā perioda maksimālais garums ir 20 gadi. Brīvais iemaksu grafiks - iespēja maksāt neregulāras apdrošināšanas iemaksas vai arī izlaist maksājumu, nepārslēdzot apdrošināšanas līgumu.

Meklēšanas forma

Iespēja saņemt likumdošanā paredzētos nodokļu atvieglojumus. Iespēja izvēlēties gan riska apdrošinājuma summu, par kādu tiek apdrošināta Jūsu dzīvība, gan vēlamo uzkrājuma summu, ko jūs saņemsiet apdrošināšanas perioda beigās.

Apdrošināšanas līgumā var iekļaut arī nelaimes gadījumu papildapdrošināšanu.

Nauda Kas jāzina par iespēju mantot pensijas uzkrājumus Jau gandrīz 1,3 miljoniem cilvēku Latvijā paralēli parastajai valsts nodrošinātajai vecuma pensijai papildu uzkrājums vecumdienām veidojas arī pensiju sistēmas 2.

Compensa Life piedāvā iespēju noslēgt automātiskā maksājuma vai tiešā debeta līgumu - apdrošināšanas iemaksas no jūsu konta automātiski tiek pārskaitītas uz Compensa Life kontu, tādējādi ietaupot jūsu laiku. Reizi gadā Compensa Life nosūta Jums atskaiti par iepriekšējā gadā veiktajām iemaksām, izvēlēto ieguldījumu fondu atdevi un uzkrāto summu kopā ar riska apdrošinājuma summu.

Kā saņemt pensiju?

Līguma darbības laikā vai jūs varat nopelnīt iztiku tirdzniecībā mainīt: ieguldījumu fondus, apdrošināšanas periodu, riska apdrošinājuma summu, papildapdrošināšanas summu, labuma guvēju, pensijas izmaksas periodu, garantēto pensijas izmaksu periodu u.

Apdrošinātā nāves gadījumā labuma guvējam -iem tiek izmaksātas divas summas: riska apdrošinājuma summa un summa, kas uzkrāta līdz apdrošinātā nāves iestāšanās brīdim.

daži tirdzniecība

Ja vēlaties līgumu pārtraukt pirms apdrošināšanas termiņa pensijas iespējas, jums tiek izmaksāta atpirkuma summa saskaņā ar Jūsu polisi. Jūs varat izvēlēties sev piemērotāko pensijas saņemšanas periodu, nosakot mūža pensiju vai pensiju izmaksu noteiktā periodā.

Jūs varat iekļaut garantēto pensijas izmaksu periodu, pensijas iespējas dod iespēju jūsu pensiju mantot.

  1. Kas jāzina par iespēju mantot pensijas uzkrājumus | Swedbank blogs
  2. Latvijas valsts portāls
  3. Eksperts: Kas jāzina par iespēju mantot pensijas 2. līmeni | blackmagpietheory.com
  4. Kā nopelnīt naudu mājās, izmantojot datoru
  5. Bināro iespēju tirdzniecības literatūra