Atgādinājumu iestatīšana piezīmēm - iPhone vai iPad ierīcēs - Google Keep Palīdzība

Pieskarieties opcijai. Konta pārvietošana no WhatsApp Messenger uz WhatsApp Business lietotni

Mazāk Piezīme. Šī lapa ir tulkota automatizēti, un tajā var būt gramatiskas kļūdas un neprecizitātes.

Vispārīgo opciju iestatīšana Android ierīcei

Mūsu nolūks ir šo saturu padarīt jums noderīgu. Vai lapas lejasdaļā varat mums pavēstīt, vai informācija jums noderēja? Ērtai atsaucei šeit ir šis raksts angļu valodā.

pieskarieties opcijai labs padoms, kā nopelnīt naudu

Izmantojiet opcijas Android ierīcē, lai norādītu zvani un sapulces, sazinieties ar opciju un citu vispārējo iestatījumu. Atkarībā no tā, kā jūsu organizācija ir iestatīts Skype pieskarieties opcijai, dažas no šīm iespējām var būt izslēgta.

Lai piekļūtu iestatījumiem, pieskarieties pie attēla un pēc tam pieskarieties Iestatījumi. Tas ļauj veikt un saņemt zvanus darbu un pievienojieties sapulcei no Skype darbam.

Arī, ja Skype darbam nevar izmantot Wi-Fi vai mobilo datu tīklu veikt audio vai video zvanu, jums tiek dēvēti atpakaļ uz šo numuru, lai izveidotu savienojumu audio sakaru daļai Skype darbam zvanu. Pirmajā pierakstīšanās reizē lai Skype darbam darbam ar Android, jūs saņemsit, lai konfigurētu savu tālruņa pieskarieties opcijai.

Balss iestatījumi Parasti Skype darbam darbam pieskarieties opcijai Android netiek rādītas sapulces saturu vai dalībnieka video plūsmas sapulces laikā, ja vien ir pieejams Wi-Fi savienojums. Ja atlasāt šo opciju un nav izveidots savienojums ar Wi-Fi, Skype darbam mēģina izmantot datu savienojumu, lai parādītu ekrāna koplietošanas un video.

 • Varat saņemt atgādinājumus par savām piezīmēm noteiktā laikā vai atrodoties noteiktā vietā.
 • Stroganoff iespējas
 • Bināro opciju precīzs rādītājs
 • Maija variants
 • Unikāli tirdzniecības roboti
 • Atveriet lietotni Wallet un pieskarieties pievienošanas pogai.
 • Iestatīšana — sūtītāja informācijas un datuma un laika iestatīšana Iestatiet sūtītāja informāciju un datumu un laiku.
 • Vispārīgo opciju iestatīšana Android ierīcei - Office atbalsts

Ja nav pieejams Wi-Fi, Skype darbam tiks pieskarieties opcijai uz jūsu norādīto tālruņa numuru. Mobilo sakaru   Skype darbam tiks zvana uz pieskarieties opcijai mobilajā ierīcē, un jums vajadzēs pieņemt Skype darbam zvanu, lai varētu pievienoties sapulcei. Zvani tiks izmantot savas mobilā datu plāna minūtes.

Videozvaniem pieprasīt Wi-Fi Parasti Skype darbam darbam ar Android netiek rādītas sapulces saturu vai dalībnieka video plūsmas sapulces laikā, ja vien ir pieejams Wi-Fi savienojums. Ja šīs opcijas izslēgšana un nav izveidots savienojums ar Wi-Fi, Skype darbam mēģina izmantot datu savienojumu, lai parādītu ekrāna koplietošanas un video.

Lai mainītu pieskarieties opcijai Wi-Fi iestatījumu ekrānā Iestatījumi slidiniet slēdzi Videozvaniem pieprasīt Wi-Fi ieslēgšana vai izslēgšana.

Exchange Pēc noklusējuma Exchange akreditācijas datu opcija ir ieslēgta, līdz ar to visa jūsu sapulču un balss pasta informācija tiek rādīta programmā Skype darbam. Exchange iestatījums ļauj ievadiet akreditācijas datus, ja jūsu Exchange akreditācijas dati ir atsevišķi no Skype darbam iestatījumi. Ja tās ir vienādas, saglabāt to iestatīt uz. Nepieciešama Exchange akreditācijas datus, lai parādītu sapulces un balss pastu.

Atgādinājumu iestatīšana piezīmēm

HTTP starpniekserveris Jums ir nepieciešams HTTP starpniekservera iestatījumus, ja savas organizācijas tīklā ir starpnieku, kas pieprasa akreditācijas datu iestatīšana. Jums būs jāievada domēna, lietotājvārdu un paroli, pierakstieties un izmantot programmu savas organizācijas Wi-Fi.

Kontaktpersonu sinhronizēšana Jūs varat pievienot Skype darbam kontaktpersonas jūsu Android ierīces tālruņu grāmatai. Lai to izdarītu, ekrānā Iestatījumi sadaļā kontaktpersonu sinhronizēšana, atzīmējiet izvēles rūtiņu.

pieskarieties opcijai kā nopelnīt naudu 2022 dolāros

Statusa joslas ikona Lai iespējotu vai atspējotu statusa joslas ikonu Skype darbam, atzīmējiet vai notīriet izvēles rūtiņu.

Skaņas Varat izslēgt skaņu un vibrēšanu programmai Skype darbamvai izmantot ierīces skaņas iestatījumus. Ekrānā Iestatījumi pieskarieties skaņuun pēc tam atlasiet izmantot manu tālruņa iestatījumi vai izslēgt.

Abonementu skatīšana vai atcelšana

Vibrēšana Varat izslēgt izslēgšana vibrēšanu programmai Skype darbamvai izmantot ierīces skaņas iestatījumus. Pieejamība Teksta tālruņa TTY režīms tiek izmantots, lai ar tālruņa līnijas starpniecību nosūtītu tekstu.

TTY ierīcei jābūt savienotai ar jūsu mobilo ierīci, lai varētu interpretēt modificēto audio. Citādi iespējama slikta audio kvalitāte.

Suica vai PASMO kartes iestatīšana pakalpojumā Apple Pay

TTY režīma izmantošana konferences zvanam arī var izraisīt problēmas ar audio kvalitāti. Pēc noklusējuma ir izslēgts TTY režīmu. Lai mainītu šo iestatījumu, ekrānā Iestatījumipieejamības ieslēgtu slaidu.

 • WhatsApp Messenger konta dublējumkopijas izveide.
 • Opcijas stratēģija atbalsta pretestības līmeni
 • Bitcoin maki top
 • Binārās opcijas ar demo kontu sarakstu
 • Iespējas piesaistīt lielā puiša domas
 • Signāla gaismas diodes atspoguļo signāla stiprumu, kad MeshPoint ir savienots ar maršrutētāju.
 • Pieskarieties abonementam, ko vēlaties pārvaldīt.
 • AFi-G-UK īsā lietošanas pamācība

Reģistrēšana Žurnālu izmanto pieskarieties opcijai administratoriem vākt, analizēt un datu saglabāšana. Sistēmas administrators var prasīt ieslēgt reģistrēšanas opcijas, lai veiktu problēmu novēršana.

pieskarieties opcijai interneta ieņēmumi lstden

Ja tiek prasīts nav, jums nav nepieciešams saistītas ar šo opciju. Lai ieslēgtu reģistrēšanu, bīdiet uz. Lai kļūdu žurnālus nosūtītu tehniskā atbalsta dienestam, pieskarieties opcijai Sūtīt žurnālfailusun pēc tam ievadiet atbalsta komandas e-pasta adresi.

Pierakstīšanās žurnālu augšupielāde Ja saņemat pierakstīšanās kļūdu ziņojumu, pierakstīšanās žurnālus var nosūtīt korporācijai Microsoft. Pieskarieties Augšupielādēt pierakstīšanās žurnāliun pēc tam kādu no pieskarieties opcijai opcijām: Vienmēr    Vienmēr augšupielādēt pierakstīšanās žurnālā kļūdas.

Konta pārvietošana no WhatsApp Messenger uz WhatsApp Business lietotni

Nekad    nekad pierakstīšanās žurnālu augšupielāde. Vaicāt man    Pieprasīt lietotājam ikreiz, kad ir pierakstīšanās kļūdu žurnālu augšupielāde.

Par Pieskarieties pie par to, lai skatītu informāciju par versiju, lietošanas noteikumus, paziņojums par konfidencialitāti un trešo pušu paziņojumus.