Tīmekļa pārlūkošana, izmantojot tālruni | Nokia phones

Pieskarieties opcijām, Atgādinājumu iestatīšana piezīmēm - Android ierīcē - Google Keep Palīdzība

pieskarieties opcijām

Lai konvertētu dokumentu par PDF failu, veiciet tālāk norādītās darbības. Kad konvertēšana ir izbeigta, pieskarieties pie Rediģēt. Augšējā labajā stūrī pieskarieties pogai Triple dot, lai saglabātu PDF failu jūsu izvēlētajā atrašanās vietā.

Darbības Office lietojumprogrammā darbam ar Android

QR koda skenēšana Lai skenētu QR kodu, lai atvērtu failus vai saites, veiciet tālāk norādītās darbības. Norādiet kameru uz jebkuru QR kodu piemēram, tīmekļa lapā vai vizītkartē un turiet tālruni nepārtrauktā skenēšanas laikā.

pieskarieties opcijām

Kad saite ir atpazīstama, pieskarieties pie Atvērt, kopīgotvai izveidot piezīmi. Formas pieskarieties opcijām Piezīmes.

WhatsApp Messenger konta dublējumkopijas izveide. Pretējā gadījumā var tikt zaudēta jūsu sarakstes vēsture. Atveriet lietotni WhatsApp Messenger. Android ierīcē pieskarieties vienumam un pēc tam pieskarieties vienumam Iestatījumi. Tālrunī iPhone sarakstes ekrānā pieskarieties vienumam Iestatījumi.

Pieskarieties opcijām Office lietojumprogramma pašlaik atbalsta pierakstīšanos ar tālruņa numuru, pamatojoties uz Microsoft kontiem, Microsoft Forms to nedara.

Lai Office lietojumprogrammā izmantotu veidlapu funkcionalitāti, pierakstieties, izmantojot e-pasta Microsoft kontu vai saderīgu darba vai mācību kontu.

pieskarieties opcijām

Lai izveidotu jaunu veidlapu, izmantojot Microsoft Forms, veiciet tālāk norādītās darbības. Kad jaunā veidlapa vietējā bitcoin maka numurs atvērta rediģēšanai, pieskarieties tās noklusējuma virsrakstam "nenosaukts forma" un pēc tam ierakstiet jaunu nosaukumu un veidlapas aprakstu.

Getting started - Video viewing basics

Gan virsrakstu, gan aprakstu redzēs cilvēki, ar kuriem koplietosit šo veidlapu, tāpēc apsveriet iespēju iekļaut detalizētu informāciju par to, kas jāzina adresātiem piemēram, veidlapas aizpildīšanas termiņš. Kad esat izpildījis rakstīšanu, pieskarieties pie atzīmes augšējā labajā stūrī, lai turpinātu.

Pierakstīšanās ar Apple akreditācijas datiem iPhone tālrunī

Šāda veida atbilde ir noderīga, ja vēlaties noteikt priekšrocību no lielākās daļas piemēram, komandas pasākuma galamērķim.

Ja vēlaties, lai adresāti atbildētu uz jautājumu, pieskarieties tekstam. Ja vēlaties, lai adresāti atbild uz jūsu jautājumu, pieskarieties pie novērtējumspiešķirot vērtējumu. Varat pieprasīt, lai novērtējums sastāv no 10 līmeņiem, un vērtējuma skalu var norādīt, izmantojot zvaigznīti vai skaitli. Šāda veida atbilde ir noderīga, ja vēlaties saņemt ātras atsauksmes par apmierinātības līmeņiem, ko adresāts ir nosūtījis īpaši, piemēram, produktam, pakalpojumam vai situācijai.

 1.  - Обнажился второй щит.
 2. ГЛАВА 33 Токуген Нуматака смотрел в окно и ходил по кабинету взад-вперед как зверь в клетке.
 3. Canon : PIXMA/MAXIFY rokasgrāmatas : FAKSA uzstādīšana
 4. Kā godīgi nepelnīt naudu
 5. ТО: NDAKOTAARA.
 6. Opciju ieraksts
 7. В «ТРАНСТЕКСТЕ» послышался треск, и Стратмор приступил к решению стоявшей перед ним задачи - вырубить электричество.

Pieskarieties pie datumsja vēlaties, lai adresāti atbild uz jūsu jautājumu, ievadot noteiktu datumu. Kad adresāti atbild uz šo jautājumu, viņi no kalendāra atlasīsit datumu.

Ierakstiet jautājumu, atlasiet jebkuras papildu opcijas atlasītā jautājuma tipam un pēc tam pieskarieties pie atzīmes augšējā labajā stūrī, lai turpinātu.

Vispārīgo opciju iestatīšana Android ierīcei

Ja nepieciešams, paslēpiet tastatūru vai ritiniet atpakaļ līdz ekrāna augšai, lai tiktu parādīta poga atzīmes. Atkārtojiet 3.

 • Mazāk Piezīme.
 • Green captcha vietne pelna naudu internetā
 • Automātiska veidlapu aizpildīšana - Android ierīcē - Google Chrome Palīdzība
 • Jums nav jāizveido un jāatceras jaunas paroles, un jūsu konts ir aizsargāts ar divpakāpju autentifikāciju.
 • Pieskarieties vienumam Maksājumu veidi.
 • Pieskarieties abonementam, ko vēlaties pārvaldīt.

Ja jebkurā laikā vēlaties pārtraukt veidlapas pielāgošanu un iziet no sākuma ekrāna, pieskarieties pie atpakaļvērstās bultiņas augšējā kreisajā stūrī. Varat atgriezties, lai turpinātu darbu ar veidlapu vēlāk — Office programmā vai Microsoft Forms tīmeklī.

Abonementu skatīšana vai atcelšana

Jūsu progress tiek saglabāts automātiski. Kad esat pabeidzis veidot un pielāgot veidlapu, pieskarieties pie ikonas kopīgot augšējā labajā stūrī, lai kopīgotu savu veidlapu ar paredzētajiem adresātiem, vai nu kopējiet saiti uz formu, pieskarieties opcijām vēlaties ielīmēt, vai arī nosūtiet e-pasta ziņojumu ar saiti uz formu.

 • На брусчатке под ногами мелькали смутные тени, водка еще не выветрилась из головы.
 • 60 sekunžu bināro opciju demonstrācijas konts
 • Tīmekļa pārlūkošana, izmantojot tālruni | Nokia phones
 • Беккер огляделся: - Понимаю.
 • Стремительно исчезал уровень авторизации файлов - последняя линия обороны.
 • Сохраняя ледяное спокойствие, Сьюзан ткнула указательным пальцем в твердокаменную грудь Хейла и заставила его остановиться.

Pēc tam, kad būsit kopīgojis veidlapu, varat skatīt tā atbildes no adresātiem jebkurā laikā, rīkojoties šādi: Office lietojumprogrammā pieskarieties pie Sākumsun pēc tam pie formas, kurai vēlaties skatīt atbildes.

Zem formas virsraksta pieskarieties cilnei atbildeslai skatītu kopsavilkumu par atbildēm, kuras šajā veidlapā ir iesniegtas adresātiem. Ja maināt formas virsrakstu vai pievienojat vai maināt kādu no formas jautājumiem, kamēr tiek vāktas atbildes, tiek rādītas izmaiņas tikai adresātiem, kuri piekļūst veidlapai.

pieskarieties opcijām

Vecākas atbildes tiks saglabātas to sākotnējā formātā.