Elektriskās ķēdes veidošanā lielais jauniešu skaits apliecina interesi par fiziku / Raksts / blackmagpietheory.com

Pārspēt ķēdi

Saturs

  pārspēt ķēdi

  Skolnieki mēģinās pārspēt garākās elektriskās cilvēku ķēdes rekordu Lai izdotos jauns rekords, ķēdē jābūt vismaz dalībniekiem, un pieteikties iespējams gan individuāli, gan grupās. Lai veicinātu jauniešu interesi par fiziku, «Latvenergo» nolēmis pārspēt ar šo mācību priekšmetu saistītu Ginesa rekordu.

  Garākās cilvēku veidotās pārspēt ķēdi ķēdes būtība - pārspēt ķēdi nepārtraukta rokās sadevušos cilvēku virkne, kurā iekļauta ar spuldzi aprīkota elektriska ierīce. Ja viss norit pareizi - jāiedegas gaismas indikatoram.

  pārspēt ķēdi

  Patlaban spēkā esošais Ginesa rekords tika sasniegts Latvijas skolēniem, kurus interesē fizika vai vienkārši patīk izzināt, kā darbojas lietas, šī būs iespēja piedalīties unikālā, vērienīgā un vēl nebijušā eksperimentā, kā arī ierakstīt Latvijas vārdu Ginesa rekordu grāmatā. LV» ir AS «Latvenergo» veidots mācību portāls par fizikas tēmām. Tajā iespējams atrast informāciju par fiziku vieglā, saprotamā veidā.

  pārspēt ķēdi

  Portāla mērķis ir ieinteresēt tā lietotājus par fiziku un parādīt fizikas pielietojumu ikdienā ar saprotamiem, interesantiem un interaktīviem piemēriem.