Sejas maskas turpmāk būs jālieto arī tirdzniecības vietās, stacijās un citviet / Diena

Sejas tirdzniecība

sejas tirdzniecība binārās opcijas ar ienākumiem līdz 100

Sūtīt e-pastā No šodienas mutes un deguna aizsegi būs jālieto arī, piemēram, muzeju, izstāžu zāļu, bibliotēku, reliģisko darbības vietu apmeklētājiem, ja viņi turp ir devušies apskatīt muzeja ekspozīciju, izstādi, piedalīties dievkalpojumā vai citu analoģisku iemeslu dēļ.

Tomēr, ja šajās vietās, piemēram, bibliotēkā vai reliģiskās darbības vietā sejas tirdzniecība rīkots pasākums, kurā personas atrodas fiksētās personalizētās sēdvietās, personām mutes un deguna aizsegi nebūs jālieto.

sejas tirdzniecība darīt tirdzniecības robotus

Mutes un deguna aizsegi būs jālieto arī darbiniekiem, kas strādā minētajās vietās un no apmeklētājiem nav nodalīti ar fizisku barjeru. Arī šie noteikumi būs spēkā līdz 6. Jau nedēļu lietojam maskas sabiedriskajā transportā Pagājušajā nedēļā valdība pieņēma obligātu prasību maskas valkāt arī sabiedriskajā transportā.

sejas tirdzniecība peļņa bez ieguldījumu iespējām

Kā nedēļas garumā novēroja portāls Sejas tirdzniecība. Tiesa gan, aizvien nereti maskas tiek valkātas nepareizi, proti, neaizsedzot degunu un muti pilnībā. Lai mazinātu Covid izplatību, mutes un deguna aizsegu lietošana sabiedriskajā transportā ir obligāta, un par tā nelietošanu varēs neielaist transportā vai izsēdināt no tā.

sejas tirdzniecība binārā opcija 60 sekunžu stratēģija

Lai, lietojot sejas maksas, tām būtu efekts, tās ir jālieto pareizi. Sabiedriskajā transportā drīkst izmantot higiēniskās auduma maskas, ko var uzšūt arī pats, vizierus sejas vairogus vai vienreizlietojamās medicīniskās maskas, ko var iegādāties, piemēram, aptiekā.

Whatsapp 0 ieteikumi Prasība attiecībā uz sejas maskām stāsies spēkā Veselības ministrijā VM skaidroja, ka Covid izplatība ir saistīta ar to, ka sabiedrībā neievēro noteiktos piesardzības pasākumus. Īpaši tas notiekot neorganizētos pasākumos, kur nav atbildīgā, kas rūpētos par piesardzības pasākumu plānošanu un ieviešanu.

Vari arī uzšūt pats Sejas masku vari uzšūt mājas pats. Maskai jābūt izgatavotai no blīva auduma kombinācijām un jāsatur vismaz divus slāņus.

sejas tirdzniecība kā nopelnīt naudu, atrodoties mājās

Maskai ir cieši jāpieguļ sejai, to piestiprinot ar saitēm aiz ausīm vai sasienot ap galvu. Vienlaikus maskai jābūt tādai, lai tā ļautu brīvi elpot, būtu ērti lietojama un labi pieguļ sejai un to nav ik pa laikam jāsakārto, pieskaroties ar rokām.

Jānodrošina, ka maska ir viegli mazgājama, lai to varētu lietot atkārtoti.

Grupa Sigma - Kūku Marija

Veselības ministrijā vienlaikus uzsver, ka sejas maska neaizvieto galvenos profilakses un sejas tirdzniecība pasākumus. Vienlaikus aicinām izvērtēt brauciena nepieciešamību un, ja iespējams, izvēlies braukt laikā, kad transportā ir mazāk pasažieru.

Precizē sejas masku obligātas lietošanas noteikumus

Tāpat iesakām neizmantot sabiedrisko transportu īsiem braucieniem," saka ministrijā. Šādā veidā jūs gan palīdzēsiet epidemiologiem viņu darbā, gan varēsiet savlaicīgāk īstenot pasākumus, lai pasargātu jūsu ģimenes locekļus, draugus, kolēģus un citus apkārtējos cilvēkus," norāda Veselības ministrijas pārstāvji.

Citi šobrīd lasa.

Proti, mutes un deguna aizsegi būtu jālieto tirdzniecības vietās - veikalos, tajā skaitā, lielveikalos, pastos, degvielas uzpildes stacijās un citās vietās, kur notiek tirdzniecība. Tāpat to lietošana būtu obligāta dzelzceļa stacijās, autoostās, lidostās, kā arī kultūras vietās un reliģiskās darbības veikšanas vietās, sejas tirdzniecība tajās nenotiek pasākums, kas organizēts fiksētās, personalizētās sēdvietās. Mutes un deguna aizsegi būtu jālieto arī, piemēram, muzeju, izstāžu zāļu, bibliotēku, reliģisko darbības vietu apmeklētājiem, ja viņi turp ir devušies apskatīt muzeja ekspozīciju, izstādi, piedalīties dievkalpojumā vai citu analoģisku iemeslu dēļ. Tomēr, ja šajās vietās, piemēram, bibliotēkā vai reliģiskās darbības vietā tiek rīkots pasākums, kurā personas atrodas fiksētās personalizētās sēdvietās, personām mutes un deguna aizsegi nebūs jālieto. Mutes un deguna aizsegi būtu jālieto arī darbiniekiem, kas strādā minētajās vietās un no apmeklētājiem nav nodalīti ar fizisku barjeru, norāda Veselības ministrija VM.