Latvijas un pasaules vēsture

Simona opcijas, Jaunākās diskusijas

Whatsapp 0 ieteikumi «Šeit visi ir tik ļoti jauki pret mani,» no slimnīcas palātas ziņoja ASV dzīvojošā latviešu modele un skaistumkonkursu dalībniece Simona Kubasova-Prakaša.

q optona bināro opciju platforma

Nākamajā dienā viņa, sēžot ratiņkrēslā, slimnīcu pameta, un par latvietes atveseļošanos rūpes uzņēmās viņas vīrs barbadosiešu izcelsmes uzņēmējs Radžs Prakašs. Dzīvesbiedrs Simonu mājās sagaidīja ar greznu ziedu pušķi. Uz PDz jautājumu, kāpēc nonākusi slimnīcā, Simona atklāja: «Slimnīcā biju uz pārbaudēm, nekas nopietns.

Uzņēmējdarbība I

Paldies Dievam, ka kopā ar vīru atbraucām uz šejieni nejaušas sakritības dēļ brīdī, kad Ņujorkā sākās Covid trakums. Ļoti daudzi simona opcijas pazīstami cilvēki Ņujorkā tika pie šī vīrusa.

Tādēļ esmu priecīga, ka izlēmām tur neatgriezties.

Nav zināms, kad un vai vispār kādreiz Ņujorka atkal ieies normālās ikdienas sliedēs. Paši plānojam turp doties tikai pēc savām mantām, un tas simona opcijas būs pēc vairākiem mēnešiem, kad kļūs drošāk.

kā iemācīties nopelnīt naudu par iespējām

Sakrāmēsim mantas un pateiksim atā debesskrāpjiem,» teic Simona. Vaicāta, kāda tagad dzīve ir Maiami, latviete atklāj: «Pirms dažām dienām tika atvērti veikali un skaistumkopšanas saloni.

kā nopelnīt naudu mājās ar savām rokām atsauksmes

Var arī ieturēt maltītes restorānos uz vietas. Protams, ievērojot stingrus drošības noteikumus. Cilvēki uz ielām redzami ar sejas maskām un cimdiem, bruņojušies ar dezinfekcijas līdzekļiem. Pirms pāris nedēļām tika atvērti arī golfa un tenisa laukumi, par ko priecājos arī es, jo beidzot varu sevi nodarbināt arī fiziski.

Article Actions "Brīžiem gribētos būt vecai, tā, lai viss jau ir nodzīvots un varu atskatīties uz to visu un domāt — ah, tā tik bija dzīve! Par savu pieredzi, dzīvojot plecu pie pleca ar multiplo sklerozi, viņa atklāti runā savā "Facebook" lapā "Diagnozei pāri", iedvesmojot un atbalstot cilvēkus, kuri piedzīvo kaut ko līdzīgu. Simona ir ļoti harismātiska, smaidīga un pozitīva un spēj runāt par piedzīvoto itin viegli, lai gan skaidri jūtams — noietais ceļš nav bijis rozēm kaisīts.