Optimāls skaļruņu izvietojums

Skaļruņu iespējas

Atstājiet komentāru Google mājas skaļruņu īpašnieki gadiem ilgi ir gaidījuši, lai viņus savienotu pārī ar stereo skaņu. Kopš šī brīža tas ir pieejams arī vietnei Home un Home Mini.

Telpu rezervācijas sistēmas Apskaņošana ir būtiska sastāvdaļa jebkurā sanāksmju zālē, mācību auditorijā vai ar konferenču sistēmu aprīkotā telpā. Tieši ar skaņu tiek nodota būtiska komunikācija.

2DIN Android 8.1 automašīnas stereo 2019 automašīnai Suzuki SX4! Instalācija + pārskats!

Uzņēmējdarbībā, izglītībā, valsts un pašvaldību iestādēs, tirdzniecībā un citviet tiek sekmīgi attīstītas iespējas izmantot audio ne vien kvalitatīvas informācijas apritei, bet arī, lai radītu patīkamu audio fonu. Pilnvērtīgi šīs iespējas var izmantot tad, ja ir ēka ir aprīkota ar piemērotām audio iekārtām.

skaļruņu iespējas

Kas jāņem vērā, izvēloties apskaņošanas sistēmu? Jebkura apskaņošanas sistēma sastāv no vismaz divām būtiskām komponentēm: skaļruņiem un jaudas pastiprinātājiem. Svarīgākie faktori to izvēlē ir: Telpas dimensijas — griestu augstums un platība, kuru nepieciešams apskaņot. Instalējot telpai piemērotas ierīces, tai skaitā individualizētu skaļuma līmeņa kontroli,  iespējams panākt optimālu labskanību un dzirdamību.

skaļruņu iespējas

Telpas akustika — izvēloties apskaņošanas sistēmas bez speciālistu piesaistes, par šo faktoru bieži vien netiek savlaicīgi padomāts. Tā rezultātā rodas traucējoša atbalss un reverberācija, kas neļauj kvalitatīvi atskaņot vēlamo saturu.

Lielākās daļas iespēju labākās īpašības ir augstas kvalitātes futrāļi, izcila skaņa un zemas izmaksas salīdzinājumā ar citiem zīmoliem. Interesanti: Genius tika dibināts

Tas ne tikai traucē saprast prezentācijas tekstu vai video konferences runātāju, bet dažkārt arī palielina skaļruņu iespējas līmeni, tātad rada lieku troksni. Akustiskās prasības — lai nodrošinātu augstvērtīgu skaļruņu iespējas, savlaicīgi jāplāno arī dzirdamības zonas telpā, cilvēku skaļruņu iespējas un līdzīgi rādītāji, kas ietekmēs nepieciešamo skaļruņu skaitu, jaudu un izvietojumu.

Piemēram, sapulču telpā izcilai dzirdamībai jābūt galda zonā, atvērtā birojā — darbavietās, mācību auditorijā — vienmērīgi visā skaļruņu iespējas vienmērīgi, nevis tikai priekšpusē pie skaļruņiem.

skaļruņu iespējas

Jāvērtē arī nepieciešamais skaņas līmenis, tātad jaudas pastiprinātāja kapacitāte un regulēšanas iespējas. Skaļruņu veidi Papildus to elektroakustiskajiem parametriem skaļruņus var izvēlēties arī pēc to instalācijas veida un formas: iebūvējami sienās un griestos; montējami pie sienām un griestiem; iekārti; brīvi stāvoši uz virsmas.

skaļruņu iespējas

Rēķinoties ar estētikas prasībām, daļa no ražotājiem piedāvā pielāgot arī skaļruņu dizainu — krāsot jūsu izvēlētos RAL kataloga toņos, lai tie perfekti un nemanāmi iederētos jūsu telpas dizainā.

Izvērtējot telpas un nepieciešamo funkcionalitāti, saņemsiet piemērotus skaļruņus skaļruņu iespējas atbilstošus jaudas pastiprinātājus kā atsevišķām telpām, tā visai organizācijas ēkai.

skaļruņu iespējas

Konsultējoties ar mums jau risinājumu izstrādes laikā, iegūsiet augstvērtīgu un tehniski pamatotu risinājumu. Tāpēc aicinām sazināties ar mūsu speciālistiemlai veiktu nepieciešamo izpēti un izstrādātu jums pielāgotu risinājumu.

Kā izvēlēties skaļruņus? Skaļruņi jeb akustiskās sistēmas AS ir ļoti svarīgs elements audio sistēmas vai mājas  kinozāles sastāvā. Atkarībā no tā, cik precīzi tiks veikta izvēle, sistēmas skaņas kopējā kvalitāte var ļoti atšķirties. Pat nav tik svarīgi, kādas pārējās komponentes Jūs izvēlēsieties - skaļruņi ir galvenais elements, kurš ietekmē visu. Atkarībā no pielietojuma, skaļruņi tiek iedalīti vairākās kategorijās.