Jaunākais izdevums

Slepenie bitkoini

Sūtīt e-pastā Pasaulē jau dažus gadus ir iespējams internetā norēķināties ar anonīmu slepenie bitkoini skaidro naudu "bitcoin", ar kuru iespējams norēķināties arī tā saucamajā tumšajā interneta pusē jeb "Deep Web".

Malagurski: Istina o bitkoinu i kriptovalutama!

Šodien konferencē paredzēta otra Mekkārtija uzstāšanās, stāstot sīkāk par biznesu un tehnoloģiju "mežonīgo tīklu", kas radies ap šo elektronisko maksājumu līdzekli. Mekkārtijs teica, ka darbošanās ar "bitcoin" maksājumiem vēl ir samērā ierobežota, taču rēķināma daudzos miljonos dolāru, ja darījumus konvertē "īstās" valūtās, kas esot iespējams.

Pasaulē savas pozīcijas nostiprina anonīma elektroniskā nauda, ar ko var nopirkt visu, pat narkotikas Šodien konferencē paredzēta otra Mekkārtija uzstāšanās, stāstot sīkāk par biznesu un tehnoloģiju "mežonīgo tīklu", kas radies ap šo elektronisko maksājumu līdzekli. Mekkārtijs teica, ka darbošanās ar "bitcoin" maksājumiem vēl ir samērā ierobežota, taču rēķināma daudzos miljonos dolāru, ja darījumus konvertē "īstās" valūtās, kas esot iespējams.

Kā stāstīja Ķīnā dibinātās "bitcoin" biržas dibinātājs, pirmais pirkums ar sintētisko elektronisko vērtības nesēju noticis Pašu "valūtu" radījis slepenie bitkoini mistisks cilvēks, kas bijis sastopams tikai internetā, lietojis japāņu vārdu un pirms kāda laika pazudis bez vēsts. Kā stāstīja elektroniskās valūtas biržas dibinātājs, "bitcoins" ir iespējams mainīt pret "īstām" valūtām - ASV dolāriem, eiro u.

Kurss ir svārstījies no viena "bitcoin" pret 0, dolāru līdz par 29 dolāriem par vienu "bitcoin".

jauna binārā opcija dienas stratēģija binārām opcijām

Elektronisko skaidro naudu saņemot arī jaunieši, kuriem dažādās valstīs nav tiesību strādāt algotu darbu, bet kuri vēlas pārdot savus programmēšanas vai mājaslapu veidošanas pakalpojumus. Spilgtākais piemērs, kur plaši tiek izmantoti "bitcoin" maksājumi, ir slepenā interneta vietne to pazīst binārā opcija ar palīgu, bet nevar lokalizēt varas iestādes "The Silk Road", kur galvenokārt tirgo narkotikas un aizliegtus medikamentus.

ninja tirdzniecības platforma nedēļas nogales bināro opciju signāli

Mekkārtijs atzina, ka par sava veida ķecerību var uzskatīt viņa uzstāšanas konferencē, kur galvenā tēma bija rūpīgi regulētu un standartizētu maksājumu sistēmu attīstība. Maksājumu karšu un elektronisko slepenie slepenie bitkoini sistēmu pasaulē pats galvenais ir maksājumu darījumu pušu autorizācija un identifikācija, katras transakcijas pārbaude un glabāšana un dažkārt citu datu lojalitātes karšu u.

Tomēr Mekkārtijs uzsvēra, ka tas, ka ar "bitcoin" var veikt sabiedrībai nepatīkamus vai bīstamus darījumus, nav nekas jauns, jo gandrīz jebkurā lielā pilsētā ar skaidras naudas žūksni, kas arī ir "anonīma", var iziet ielās un nopirkt jebko, arī ieroci vai narkotikas.

kā strādāt pie opcijām touc binārās opcijas

Drāma Magones Šutovienes dzīvē - viņai savu dēlu vairs neredzēt Kariņš: "Draugi, nav labi".