Lisabonas stratēģija — Vikipēdija

Stratēģijas variants

Saturs

  stratēģijas variants

  Mērķi[ labot šo sadaļu labot pirmkodu ] Stratēģisko mērķi paredzēts sasniegt, balstoties uz trīs galvenajiem pīlāriem : Pirmais — ekonomikas pīlārs — Eiropas Savienības un tās valstu ekonomiku pārveidot par dinamisku zināšanu ekonomikugalveno uzsvaru liekot uz jaunievedumiem tai skaitā Jozefa Šumpētera interpretācijā.

  Ekonomikai pastāvīgi jāmainās, pielāgojoties informācijas sabiedrībai raksturīgajām izmaiņām, stratēģijas variants arī zinātnes un pētījumu stratēģijas variants. Otrs — sociālais pīlārs — pilnveidot Eiropas Savienības sociālo modeli, investējot cilvēkresursos un cīnoties ar sociālo atstumtību.

  stratēģijas variants

  Dalībvalstīm jāpalielina investīcijas izglītībā un profesionālajā apmācībā, aktīvāk jāveicina nodarbinātība un iedzīvotāju piemērošanās zināšanu sabiedrības modelim. Trešais — apkārtējās vides pīlārs [1]  — ekonomiskā izaugsme nav saistāma tikai ar dabas resursu izmantošanu.

  1. No šiem sīkfailiem sīkdatnes, kas tiek klasificētas pēc vajadzības, tiek glabātas jūsu pārlūkprogrammā, jo tās ir būtiskas mājas lapas pamatfunkciju darbībai.
  2. Spēles stratēģija | Latvijas petanka sporta federācija
  3. Īstermiņa Forex tirdzniecības stratēģijas un kā ar tām nopelnīt?
  4. Atlēcienu ideju var apvienot ar vairākiem indikatoriem un dažādām teorijām, piemēram, Eliota viļņu teoriju.
  5. Spēles stratēģija Ieskatam dažas, pēc mūsu ieskatiem būtiskākās, spēles stratēģijas nianses.
  6. Сбои техники в Третьем узле были такой редкостью, что номера ошибок в ее памяти не задерживалось.
  7. Сьюзан опасливо перевела взгляд в сторону люка.

  Vidējā termiņa rezultāti[ labot šo sadaļu labot pirmkodu ] Saskaņā ar Lisabonā nolemto, stratēģijas īstenošana pārsvarā ir atkarīga no katras Eiropas Savienības valsts pūliņiem. Eiropas Komisija šīs stratēģijas un tās īstenošanas rezultātus periodiski apkopo, analizēizdara secinājumus un izstrādā ieteikumus tālākai rīcībai.

  stratēģijas variants

  Vidējā termiņa Lisabonas stratēģijas izvērtēšana tika veikta jau To veica īpaši izveidota darba grupa Nīderlandes politiķa un šīs valsts premjerministra — Vima Koka vadībā. Darba grupa konstatēja, ka AKM, pretēji cerētajam, stratēģijas mērķus padara izplūdušus un to sasniegšanas rezultātus nepārliecinošus.

  Lisabonas stratēģijas uzlabotais variants[ labot šo sadaļu labot pirmkodu ] Ņemot vērā Vima Koka analītiskās darba grupas konstatētās problēmas, Eiropas Komisija izstrādāja uzlabotu Lisabonas stratēģijas variantu.

  stratēģijas variants

  Galvenais uzsvars stratēģijas variants noteikšanā tika stratēģijas variants uz stabilāku un ilgtspējīgāku ekonomisko attīstību, uz labāku darbavietu izveidošanu lielākā skaitā. No stratēģijas īstenošanas viedokļa tika vienkāršoti koordinācijas stratēģijas variants. Stratēģijas vadlīnijās trīs gadu laika posmam — tika noteikta ciešāka sasaiste starp ekonomisko izaugsmi un darbavietu veidošanu no vienas puses un, makroekonomiskokā arī mikroekonomisko politiku, no otras.

  Nacionālo valstu atskaitei par stratēģijas īstenošanas rezultātiem arī tika noteikts vienkāršots progresa ziņojums attiecīgajam laika posmam.

  stratēģijas variants