Teta Sessijas | Theta Centre Latvia

Teta variants

vai ir iespējams rentabli tirgot bināros opcijas

Gatavojam dažādus apsveikumus, bet iepriekšējā mācību gadā mēs nolēmām Tēvus pārsteigt ar bērnu pašu gatavotām medaļām. Bērniem medaļu tapšanas procesa darbiņā palīdzēja arī skolotājas.

Izejmateriāli, medaļu gatavošanai: - Teta variants pagatavotu  sāls mīklu, kuru var mīcīt un pēc tam tā sacietētu, ir nepieciešams: Bļodā iebērt 0,5 kg miltu 1kg sāls ml ūdens, mazliet eļļas, jo tad mīkla sanāk mīkstāka.

iespējas no nulles līdz vienam miljonam

Ja nevēlas pieliet eļļu, tad mīkla sanāk cietāka. Visas sastāvdaļas kārtīgi sajauc kopā, lai iznāktu viendabīga  masa.

25 foršas vietas, uz kurām aizvest tēti Tēva dienā

Ūdeni lej pamazām, teta variants vērojiet, lai tā nebūtu par daudz, citādāk mīkla lips pie pirkstiem. Ar šo mīklu var veidot un  izspiest apaļas formiņas.

peļņas rādītāja binārās opcijas

Atšķirībā no plastilīna šī mīkla sacietē, tāpēc izveidotās lietas neizjuks. Kad sāls mīklas apaļās formas ir izveidotas, noliekam teta variants izžūt, lai sacietē.

Every Planet in the Deep Core of the Star Wars Galaxy

Kamēr mīkla vēl nav sacietējusi, katrs bērns var pateikt novēlējumu savam tētim, raksturot sava tēta īpašības. Ar skolotājas palīdzību, izmantojot koka irbulīti  bērna teikto iegravē sāls mīklas izgatavotajā medaļā, kā arī izspiež nelielu caurumiņu lentes ievilkšanai.

opciju termiņš

Kad medaļa izžuvusi, sacietējusi, bērns ņem palīgā krāsainās guaša vai krāsainās ūdenskrāsas, otiņas, ūdeni, kur pamērcēt otiņas krāsai un izkrāso tēta dāvanu — medaļu krāsainu. Grupā 16 bērni. Grupu skolotājas Maija Kuzņecova, Daiga Nāzare.

tirdzniecības centri ir labi

Lai mazie augtu gudri, stipri un ņipri! Uzņēmuma misija ir bērnu radošuma un iztēles spēju attīstība ar klucīšu palīdzību.

Vietnē  www.

eksponenciālu tendenču līnija

Vietnē ir arī spēļu sadaļa, kur bērni var rotaļāties ar skaņām un animācijām drošā tiešsaistes vidē.