Konvencija par cilvēku tirdzniecības un prostitūcijas izmantošanas no trešo personu puses novēršanu

Tirdzniecības briesmas. Kriptovalūtu Tirdzniecības Briesmas

tirdzniecības briesmas

Valsts policija VP informē, ka esot saņēmusi informāciju no kādas ārvalstu vēstniecības par to, ka vairāki Latgalē bāzēta konditorejas uzņēmuma darbinieki ziņojuši par piespiedu darbu. Izmeklēšanā noskaidrots, ka šajā uzņēmumā tikuši ilgstoši ekspluatēti vairāki trešo valstu pilsoņi, izmantojot viņu ievainojamības stāvokli, nemaksājot tiem algu par darbu pilnā apmērā un iedzenot viņus nesamērojami lielā parādu jūgā.

TIESĪBU AKTI Decembra nelāgais pārsteigums — spridzināšanas draudi ar naudas izspiešanu Vairāki Rīgas tirdzniecības centri piedzīvojuši izspiešanas draudus — vai nu samaksāt prasīto naudas summu, vai veikalā tiks novietots spridzeklis. Latvijā šāda veida draudi izplatīti pirmoreiz.

Strādniekiem esot atņemtas pases, pret viņiem lietota fiziska vardarbība un draudēts ar izraidīšanu no valsts gadījumā, ja viņi neievēros visas noziedzīgā grupējuma izvirzītās prasības. VP Cilvēku tirdzniecības un sutenerisma apkarošanas nodaļas priekšnieks Armands Lubarts intervijā LTV konkretizējis, ka informācija no vēstniecības saņemta pavasarī.

Tirgotājs tirdzniecības botu pārskatīšana attālināti

Viņiem netika maksāta alga, kas pienācās, viņi tika iedzīti mākslīgā parādu jūgā, tika piemēroti neadekvāti sodu procenti. Izmantojot to, ka personas nepārzina valsts valodu, likumus, viņi tika biedēti ar valsts iestādēm, ka tūlīt atnāks pārbaude, tūlīt viņus deportēs.

Kad personas tirdzniecības briesmas pretenziju, ka vēlas saņemt savu algu vai pārtrauks darba attiecības, tad uzņēmuma tirdzniecības briesmas fiziski mēģināja iespaidot šos cietušos. Pārmeklēti 22 objekti un izņemta skaidra nauda — apmēram eiro, dārglietas, munīcija un citi priekšmeti, kam varētu būt lietisko pierādījumu nozīme kriminālprocesā, vēsta policijā.

tirdzniecības briesmas

Tajā pašā datumā policisti aizturējuši arī organizētās grupas trīs dalībniekus — tirdzniecības briesmas VP atklāja, ka grupas līderis esot pazīstams noziedzīgajā vidē Latgalē, turklāt viņam esot plaši sakari arī politiskajās tirdzniecības briesmas reģionā.

Minētā persona jau iepriekš bija nonākusi tiesībsargājošo institūciju redzeslokā tirdzniecības briesmas dažādiem noziegumiem — izvairīšanos no nodokļu nomaksas, vides piesārņošanu, noziedzīgiem nodarījumiem pret pārvaldības kārtību un citiem pārkāpumiem.

Advokātes rīcībā esot informācija, ka darbinieki vairākkārt ir kavējuši darbu, kā arī bijuši gadījumi, kad viņi vispār atteikušies strādāt.

Tāpat esot bijuši gadījumi, kad darbinieki no Indijas esot bojājuši uzņēmuma īpašumu, par ko noformēti attiecīgie akti un veikti ieturējumi.

tirdzniecības briesmas

Advokāte intervijā LTV teica, ka uzņēmumā ir noslēgti darba līgumi ar 12 viesstrādniekiem. Viesstrādnieki no Indijas uzņēmumā sākuši strādāt pagājušā gada martā, aprīlī.

Decembra nelāgais pārsteigums – spridzināšanas draudi ar naudas izspiešanu

Ar daļu no darbiniekiem šā gada pavasarī beidzies darba līgums, bet ar dažiem darba attiecības tikušas izbeigtas rupju darba līguma pārkāpumu dēļ. No viesstrādniekiem tirdzniecības briesmas līdzekļi par neattaisnotiem kavējumiem, aviobiļetēm no Indijas uz Latviju, kā arī par ceptuves inventāra bojāšanu.

  • Tirdzniecība — teorija. Latvijas vēsture, 7. klase.
  • Kā atrast veidu, kā nopelnīt papildu naudu

Taču advokāte apšaubīja, ka viesstrādniekiem būtu atņemtas pases vai notikusi fiziska ietekmēšana. Bet nav ziņu, pēc kādiem noteikumiem viņi nodarbināti. Viņu uzvārdi sūtījumā gan ir aizklāti, ziņo LETA.

Augstākās Ethereum preču zīme dienas tirdzniecība manekeniem Bitcoin Gemini izturas pret lietotāju datiem stingri konfidenciāli. Protams, jums vienmēr tie jāpārbauda un vajadzības gadījumā jāpielāgo.

Vairāk nekā pusi saražotā uzņēmums pērn realizēja ārpus Latvijas. Pagājušajā gadā uzņēmums strādāja ar 12,8 miljonu eiro apgrozījumu un cieta vairāk nekā pusmiljonu eiro zaudējumus. Apsūdzība bija par to, ka fermā Vidzemē kāds zemnieks turējis kalpībā divas personas, neesot maksājis viņiem nolīgto algu; abiem strādniekiem viņu vecuma, fizisko spēju tirdzniecības briesmas iztikas līdzekļu neesības dēļ neesot bijušas citas izvēles kā vien pakļauties ekspluatācijai.

tirdzniecības briesmas

Apsūdzētais saimnieks vainu neatzina. Saistītie raksti.