Android tūlītējo lietotņu problēmu novēršana

Tūlītējas iespējas

Tūlītējas sapulces sākšana pakalpojumā Teams Tūlītējas sapulces tūlītējas iespējas pakalpojumā Teams Pastāv vairāki veidi, kā izveidot improvizētu sapulci, veicot tikai dažus klikšķus.

Pauls Vītols skaidro, ka ir divas iespējas, kā pacients var ar zobu implantu palīdzību aizvietot zaudētos zobus. Parasti implantus ievieto ne ātrāk kā mēnešus pēc zobu ekstrakcijas izraušanas.

No kalendārakas atrodas grupu kreisajā pusē, un pēc tam atlasiet tikties tūlīt augšējā labajā stūrī. Pirms sapulces sākšanas jums būs iespēja iestatīt dažas lietas.

Piešķiriet tam virsrakstu, izvēlieties, vai vēlaties izmantot video, un izvēlieties vēlamo audio avotu.

bitcoin tirdzniecba

Kad esat gatavs, nospiediet Pievienoties tūlīt. Jūsu sapulce tagad ir sākta un darbojas — jums ir tikai jāpievienojas citiem lietotājiem.

  1. Tūlītējas sapulces sākšana pakalpojumā Teams - Office atbalsts
  2. Ucoz un pelni naudu
  3. Opcijas salīdzinošās īpašības
  4. Mainiet veidu, kā atverat tūlītējās lietotnes, izmantojot saites - Google Play Palīdzība
  5. Rakstot padomnieku bināro opciju jautājumos
  6. Kas ir Lync Basic? - Office atbalsts
  7. JAUNUMI | Grand Prix
  8. Avārijas patversme * Parādās

Lai uzaicinātu personas: Sāciet rakstīt tās personas vārdu vai tālruņa numuru, kuru vēlaties uzaicināt, lodziņā papildināt demonstrācijas kontu personas augšpusē pa labi. Atlasiet tos, kad tie parādās sarakstā, un viņi uzreiz saņems uzaicinājumu. Vēl viena iespēja ir kopēt sapulces saiti un nosūtīt to visiem lietotājiem, ar kuriem vēlaties satikties, un viņi var pievienoties, to atlasot.

reāli piemēri, kā pelnīt naudu tiešsaistē

Vienkārši izvēlieties Kopēt pievienošanās informāciju un ielīmējiet saiti ziņojumā. Ja programmā Outlook vai Teams nav sapulču plānošanas iespējas, tiek sākta tūlītēja sapulce.

Tūlītējas sapulces sākšana pakalpojumā Teams

Tāpat kā kopā ar plānotajām sapulcēm, visi, kas apmeklē jūsu sapulci, joprojām varēs piekļūt sapulces tērzēšanai, ierakstam un jebkam, ko citi lietotāji kopīgos sapulcē piemēram, faili un sapulces piezīmespat pēc tam, kad sapulce ir beigusies.

Lai atkārtoti pievienotos vienai sapulcei jebkurā laikā, atrodiet sapulces tērzēšanu savā tērzēšanas sarakstā un atlasiet pievienoties.

variants ir tolerance

Kanālā Lai sāktu tūlītējās kanāla sapulci: Dodieties uz teams lietojumprogrammas kreisajā pusē. Sarakstā izvēlieties kanālu, no kura vēlaties satikties.

Ko un kā pārbaudīt pirms lietotas automašīnas iegādes. Solis pa solim.

Cilnē ziņas meklējiet Meet augšējā labajā stūrī. Nolaižamajā sarakstā atlasiet tikties tūlīt. Vai arī, lai paturētu konkrētas sarunas kontekstu, izvēlieties atbildēt zem jebkuras ziņas un pēc tam tikties tūlīt zem lodziņa, kurā vēlaties rakstīt savu ziņojumu. Piešķiriet sapulcei virsrakstu un izvēlieties, vai vēlaties iekļaut video.

Mainiet veidu, kā atverat tūlītējās lietotnes, izmantojot saites

Jūsu sapulce tagad ir palaista un darbojas, un jebkurš kanāls var tai pievienoties. Varat arī uzaicināt cilvēkus, kopējot sapulces saiti un nosūtot to visiem, ar kuriem vēlaties satikties.

Vēlam veiksmi visiem dalībniekiem! Pavisam drīz personīgi sazināsimies ar balvas ieguvēju, lai precizētu informāciju par balvas saņemšanu! Ar patiesu gandarījumu apsveicam Maģiskās svētku balvas ieguvēju!

Mūsu nolūks ir šo saturu padarīt jums noderīgu. Vai jūs varat mūs informēt, vai informācija bija noderīga?

Šis palīdzības saturs un informācija Vispārīga pieredze, izmantojot palīdzības centru Tālāk Īstenojot profilaktiskus veselības aizsardzības pasākumus mūsu atbalsta speciālistiem saistībā ar vīrusa COVID izplatību, esam ierobežojuši strādājošo darbinieku skaitu.

Šeit ir raksts angļu valodā jūsu atsaucei.