Kubasova apņēmības pilna gāzt Fogeli no troņa

Troņa žetons. Skatīt ierakstus

troņa žetons

Mūsu darbinieki spēlē Sabīne, pārdevēja-konsultante Esmu iecienījusi šo spēli, jo tā ir ļoti neparedzama, katru reizi būs citas istabas, citi ieroči un notikumi, kā arī spēju punkti mainās visu spēles laiku. Nekad nevar zināt, kāda būs spēles otrā puse, kuram no 60 scenārijiem būs jāseko, kurš būs nodevējs un kuri spēlētāji paliks ar viņu cīnīties.

Žetons — pie krūts vai atvilktnē

Spēlē ir jāsaglabā vēss, taču aktīvs prāts, jo nepārtraukti jāpielāgo savas stratēģijas tam, kas notiek uz spēles galda. Dažas kārtis dod tūlītēju efektu, dažas dod efektu vēlēkos gājienos, bet dažas dos uzvaras punktus spēles beigās.

troņa žetons

Vadītāja mērķis ir palīdzēt burvju komandai spēlētājiem minēt kārtis - atslēgas, lai izglābtos. Troņa žetons patika tas, ka vadītājam ir vairāk ierobežojumu, nekā spokam Mysterium spēlei.

troņa žetons

Spēli var nedaudz sarežģīt, spēlētāju vidū ievietojot spiegu, un tad kāršu minēšana paliek grutāk. Liels ieteikums no manas puses.

Ähnliche Produkte

Tikai Viens ir jautrajām kompānijām, kurām vēl pie tam gribas sadarboties. Spēli varu raksturot kā kopistisku vārda skaidrošanu ar asociācijām, tik jāizvēlas ir tādas asociācijas, kuras nesakritīs ar citiem.

Yugoslavia Joins the Axis Powers. and then they don’t - WW2 - 083 - March 28, 1941

Tādēļ arī ir tik interesanti noraudzīties uz to, kā cilvēki, skaidrojot vārdu Paklājs, troņa žetons līdz Babuškai, jo kādreiz Paklāji pie sienām bija cieņā.